Мій сатанізм

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Ну і на кінець, в Сатану я не вірю. І взагалі уникаю віри, надаю перевагу впевненості в достовірності інформації


Просто супер. :cry: :D :cry: :D
"В сатану я не вірю, але сатанізм сповідую"
Аватар користувача
RayeN
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 79
З нами з: Сер 28 грудня 2005 р. 16:22
Звідки: Від мами з татом

Повідомлення RayeN »

Невже так важко догнати... В Сатанізмі відсутня ВІРА.... Взагалі...
Я з Вас дивуюсь... Сіко можна писати...
In the meadow of sinful thoughts
Every flower`s perfect
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

ТО нахера брати назву чи імья релігійного персонажу? Якщо ви не маете ніякого відношення до даного образу, навіться тоді якимись покемонами! І ніхто до вас чіплятися не буде! А то займаєтесь хуйнею!
Аватар користувача
RayeN
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 79
З нами з: Сер 28 грудня 2005 р. 16:22
Звідки: Від мами з татом

Повідомлення RayeN »

Хммм... Свобода вибору... Чому одні організації називаються так, а інші інакше... Чому, наприклад я, маю перейматись чиїмись усталеними (нав'язаними, "власними") категоріями? А про "символізм" Ви чули??? :-)
In the meadow of sinful thoughts
Every flower`s perfect
mr. Werewolf
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 32
З нами з: Суб 07 січня 2006 р. 02:26
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення mr. Werewolf »

Впринципі, де мені його всовувати не вам вирішувати, пане Отрута. Щодо непотрібності то, якби це було нікому не потрібно, думаю, ця тема не була б так часто поповнюваною і відвідуваною.
Архетип релігії? Не хочеш сказати якої, ато якщо ти не знав, то твоя релігія не єдина, їх ж тисячі. Чи ти вважаєш свою релігію за єдину правду, а на інші релігії “ложиш” як Poison? Кіпо, а твоя релігія не використовує архетипів, які далеко не належать їй? Таки використовує і малотого, ваші теологи щей переконують в оригінальності вашої релігії, тобто в тому, що нічого не запозичувалось з інших.
З чого ти взяв, що Сатанізм – антирелігійна організація і поки не розвинули свою думку далі? Звідки такі висновки? Ти хоч щось про Сатанізм знаєш? Сатанинська думка вироблена і висвітлена у працях багатьох великих філософів.
Сашка, якщо ти кажеш, що читав то мабуть мавби побачити таку штуку, що Сатанізм у кожного Сатаніста відрізняється, а Тема ця називається «Мій Сатанізм», бо я викладаю тут свою думку і свої погляди, а не погляди усіх Сатаністів. До чого ти це написав «Тут зібралися люди дорослі зі сформованим світоглядом і нєхєр тут баламутить свідомість. Тут кожен живе своїм розумом»?
Хто і кому тут баламутить розум? В такому випадку, кожна тема в форумі є баламутством, адже усюди люди говорять і виражають свої погляди і думки.
Знаєте, додайте до емблеми форуму фашистську свастику, адже я бачу шо тут одні фашисти зібрались. Вважаєте себе єдиноправильними та ідеальними, а інших за гімно маєте.
Давайте! Хайль Ісус! Ісус - Ура! Пиздіть іншовірців! Християнство всім країнам! Дайте дорогу Християно-арійцям!
Знаєте, гидко спілкуватись з такими ницими людьми, як ви. Я не бажаю більше писати на вашому фашистському форумі.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

mr. Werewolf, ну як вже перйшли на особистості, то я не дотримуюсь певної релігії... для мене віра в Бога і ходіння до церкви трохи різні речі ;)
А релігії я не називав навмисно, оскільки в більшості релігій протиставлення добра злу є домінантною ідеєю, саме тому і твій сатанізм назвав антирелігійним :)
Ладно, це пуста полеміка, я з віруючими спорю нарахунок релігії, а тут ще з невіруючими зачепився...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

М-да... Від більшості постів за версту тягне християнською догматикою і невмінням сприймати альтернативи... Дійсно, сатанізм - не релігія, а філософія, світогляд... Багато людей називають його егоцентризмом... Сатанізм (а не дияволопоклонництво!!!) не сопвідує поклонінь чорту з хвостом і рогами і не закликає громити могили і приносити жертви. Навчіться відрізняти сатанізм від дияволопоклонництва. Щоб говорити на якусь тему, потрібно хочаб вивчити предмет обговорення, а не тупо кричати, побачивши назву посу, "ви дибіли, придурки і т.п.". Доречі, "христос" пропагував терпимість :P ...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

mr. Werewolf писав: Знаєте, гидко спілкуватись з такими ницими людьми, як ви. Я не бажаю більше писати на вашому фашистському форумі.


Дядя, здається тебе тут ніхто не ображав. Всі уважно тебе слухали і висловлювали свої думки, як і ти. Кожен вірить в те, що забажає. Свободи вибору ти ж не збираєшся когось позбавляти? Думаю, ні, так само як ти не підеш в храм зі своїми пастановами і не будеш з ними спорити. А то аргументів і фактів мало. В принципі такі питання типу добра і зла, життя і смерті, смислу життя дуже спірні. Думок багато, а істини ніхто не знає, лише можна здогадуватись. А вибирати має право кожен - між добром і злом, між життям і смертю, а там розберуться шо з ким робити, якщо "там" існує...
mr. Werewolf
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 32
З нами з: Суб 07 січня 2006 р. 02:26
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення mr. Werewolf »

Якщо потвоєму вислів "всуньте свій сатанізм собі в дупу і там і тримайте оскількі ваша бредятіна нікому непотрібна.
" не образливий, то я вже й не знаю що потвоєму справжня образа...

Та ж навідміну від усіх, хто тут зібрався, я чи не єдиний не бажаю вибору когось позбавляти. Че ж оті сашки і пойзони з гімном зрівнюються погляди інших.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Наскільки я розумію дане питання, сатанізм - це поклоніння сатані чи силам зла. А сам сатана - це павший ангел, який пішов проти бога. Ну і по-суті ти маєш бути теж злим і робити якісь злі, недобрі речі (наприклад зламати цей форум, зловити Poisona і відірвати йому голову або ще щось), а ти ображаєшся на якісь дрібниці. Мені от цікаво, як ти проявляєш свій сатанізм в своєму житті... Бо є такі, які слухають black metal чи brutal death and grindcore і кажуть, що вони сатаністи, є такі, які ходять по кладовищам і рушать там могили або займаються там коханням. Але я так зрозумів, що підвидів є уже багато і своїх трактувань. От скажи, в чому виявляється твоя віра і які її доктрини?
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Люди!!! Сатанізм це не віра!!! black, те про що говорив ти - це дияволопоклонництво. Так от саме дияволопоклонники поклоняються силам зла, ламають кладовища і п"ють кров. А сатанізм - це філософія, стиль життя. У Ніцше є дуже гарний твір "Антихриястиянин" раджу почитати. Той же ніцше називав Сатанізм егоцентризмом, бо в його (сатанізму) основі стоїть Людина як верховне божество. Сатанізм не каже поклонятись чорту рогатому, сатанізм закликає вірити в себе, робити те, що хочеш ТИ а не якийсь "бог". Якщо ти щось зробив не правильно, то це ТІЛЬКИ твоя вина, а не "воля божа". Християни звикли всі свої помилки і нещастя спихати на "волю божу", а сатаніст сприймає життя таким яким воно є насправді і за свої дії готовий нести відповідальність, не спихаючи її на бога.
Ось в 2-х словах що таке сатанізм. А то всі чомусь при цьому слові уявляють собі казна-що...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Взагалі наскільки я знаю кожен трактує це по-своєму. Якщо це просто егоцентризм, то нефіг це називати сатанізмом. Сатана - то павший ангел і він пішов проти Бога, очевидно що і прихильники сатани так само мають робити. Руйнувати християнські канони, творити зло (якщо протистояти богу, бо він типу творить добро) і все інше. А просто казати що я сатаніст і нічого не робити, це просто дешевий гламур. Більшість молоді в Україні - християни, але як часто ці християни ходять до церкви, раз на кілька років чи в кращому випадку перед Пасхою? Різниці між ними і такими егоцентристами (псевдо-сатаністами) невелика тоді. В чому полягає тоді той сатанізм? В think different? :o
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Ось цікава стаття: http://warrax.net/Satan/own/My_article.htm, можете почитати і можливо у вас дещо зміняться погляди на Сатанізм... А можливо і ні... Я нікого не переконую...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Господа, сатаністи пора вам вже якось придумати собі іншу назву. Тому що в решти людей ніяк не стикується поняття сатанізму без віри в сатану. Створійть собі профспілку, напишіть статут і живіть за ним. І доказуйте всім шо ви хароші і пушисті і шо сами ви врятуєте світ. А до того в шо ви вірите чи який спосіб життя ви сповідуєте мені щиро насрать.
І ще одне не скромне питання до сатаністів: - скільки вам років?
Зображення
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Ше одне запитання до "сатаністів", навіть два. Хто з Вас читав "Сатанинську Біблію"? І чим ця книжка для вас є? (збіркою правил і догм, просто інформацією, життєвою настановою чи шось інше?)
Зображення
Відповісти