Мій сатанізм

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

RayeN, якщо хочеш - виклади своє бачення цього феномену, а то помітно, що ти в загальному згоден з автором сайту, але як тільки копнути глибше, то відразу відходиш від того, що там написано і висловлюєш зовсім іншу позицію....
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Короче, сатанізм, як культ антирелігії вилився просто ще в одне бачення моралі...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
RayeN
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 79
З нами з: Сер 28 грудня 2005 р. 16:22
Звідки: Від мами з татом

Повідомлення RayeN »

Взавтра закиину статейку, бо джерело, щось не можу знайти...
А взагалі, як писалось, в кожного свій Сатанізм :-)
І це не зовсім бачення моралі, хоча може я не зовсім розумію значення слова "Мораль"...
In the meadow of sinful thoughts
Every flower`s perfect
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

Колись в молоді :D роки теж надибав на інфу про сатанізм, навіть реферат такий забацав на філософію, але пройшло :) . На мою думку, багато лишнього накручено навколо цього слова, просто наявність його в темі форуму приводить декого в праведний жах та відразу. Потрібно розрізняти сатаністів та дияволопоклонників, останнім якраз і можна приписати всі ті "гадості", що асоціюються із словом "сатаністи".

Сучасний український сатанізм ІМХО, є такою собі сумішшю панків, кощенітів, та славік-блек-мєталів. Пропагуються протиставлення себе "основній зашореній масі", звільнення від догм, відкинути "неприродні правила" і т.д. Все це не нове.

Корисно почитати для розширення власного світогляду, та увлєкатись не варто, все-таки не в лісі живемо .
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Про яких сатаністів мова,це блін клуб анархістів самоучок яких ніхто не хоче слухати ось вони і провокаціонні теми закидають.Єдину розумну думку висловив тут Sashka-"Якщо вже віриш в існування сатани то і в бога теж вірити прийдеться". :evil:
Patria o Muerte
Аватар користувача
RayeN
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 79
З нами з: Сер 28 грудня 2005 р. 16:22
Звідки: Від мами з татом

Повідомлення RayeN »

От кидаю статейку (Сорі ссилки німа, тому викладаю просто тут)... Також один з поглядів на таке явище світогляду як "Сатанізм"... Як вже писав, практично на 80 відсотків співпадає з моїми поглядами...
2 Poison: і до чого тут існування сатани і взагалі віра?

В мире действуют различные силы, каждая из которых оказывает свое влияние на все, что происходит вокруг нас. Есть среди них сила, которая стремится способствовать изменению и эволюции всего в мире, чтобы мир не остановился в своем развитии. Ведь все, что не развивается, — мертво. А сила, способствующая изменениям, поддерживает в мире жизнь. Мы называем эту силу Сатаной.
Сатана — это не черт с рогами из басен христианских теологов, хотя из всех персонажей христианской литературы он Сатанисту наиболее симпатичен. Сатана — это просто Сила. Природу этой Силы человек пока что понять не в состоянии. Каждый представляет себе Сатану по-своему, и ни у кого нет оснований считать свое представление наиболее верным. Для некоторых Сатана — что-то вроде физического поля, другие представляют его как языческое божество, кто-то, возможно, использует и антропоморфное представление — кому как удобнее. Различия в мнениях о физической сущности Сатаны нисколько не влияют на само мировоззрение Сатанизма.
Сатанизм — это не совсем религия, а по мнению некоторых Сатанистов — совсем не религия. В Сатанизме нет главной составляющей религии — веры. Сатанисты не верят в Сатану в общепринятом понимании. Точнее даже будет сказать, что Сатанисты ни во что не верят на 100% (но и ничего полностью не отрицают). Сатанист принимает к сведению любую информацию, но не считает ее абсолютной истиной. Поэтому в Сатанизме нет постулатов о строении неизученных наукой областей Мироздания, он не берется отвечать на вопросы о том, откуда произошел мир, что с нами будет после смерти и т.д. Ведь гораздо честнее в ответ на такие вопросы сказать — "Не знаю", чем выдвигать произвольные, совершенно ничем не подтвержденные предположения и выдавать их за истину, что является излюбленным занятием массовых религий вроде христианства.
Имеющиеся в обществе представления о Сатанизме как о религии со всеми религиозными атрибутами — культом, обязательными обрядами и т.д., а также мнение, что Сатанизм есть просто антихристианство — далеки от реальности и обязаны своим происхождением людям, не имеющим отношения к Сатанизму. Сатанистские тенденции существовали в самых разных культурных традициях задолго до появления христианства, только назывались они по-другому. Упоминание же Сатаны в христианской библии ничего не значит — Сатанисту совершенно безразлично, что и как написано в этой книге. Те же, кто говорит о "поклонении Сатане" или "поклонении силам зла" — не имеют о Сатанизме ни малейшего представления, а лишь повторяют выдумки христианских проповедников прошлого.
Во-первых, поклонение кому-либо совершенно чуждо Сатанисту. Сатанист признает недостойным для себя опускаться на колени, даже перед какой-то могущественной силой. Да и, собственно говоря, кому и зачем нужно поклонение? Разве что тому, кто страдает комплексом неполноценности и стремится возвысить себя, унизив других. Сатане такое не свойственно, так как он не подобен человеку и не может поэтому иметь человеческих комплексов.
Во-вторых, Сатанисты не используют понятий "добро" и "зло", потому что эти понятия слишком субъективны и эмоционально окрашены, а следовательно — искажают реальную сущность вещей. Мы говорим не о добре и зле, а о пользе и вреде, целесообразности и необходимости — это гораздо более точные понятия.
В Сатанизме нет четких принципов или догм, обязательных для соблюдения. Потому что невозможно сформулировать такие принципы, которые были бы верны для любой ситуации. Никакие существующие в обществе догмы и стереотипы, чего бы они ни касались — представлений об окружающем мире, поведения в обществе, любви и семейных отношений, или чего-то еще — не имеют силы для Сатаниста. Но поскольку ему приходится жить среди общества, Сатанист просто учитывает при принятии жизненных решений особенности общества как фактор, который он не в силах изменить, подобно тому, как моряки и летчики следят за погодой.
Конечно, каждый Сатанист может выработать какие-то принципы и представления лично для себя, но он не имеет права требовать следования им от других. Своя индивидуальность для Сатаниста превыше всего, и он не позволит никому вмешиваться в свою жизнь, "лезть в душу" и чего-то требовать.
Сатанизм — это свобода, подконтрольная только разуму Сатаниста. "Делай, что изволишь — таков весь закон", — сказал Алистер Кроули. Эта фраза как никакая другая могла бы стать девизом Сатанистов. Обратите внимание — не "что хочешь", а "что изволишь". Хотеть можно и невозможного. А изволить — значит приложить усилие разума для реализации своего хотения. Разум для Сатаниста всегда выше эмоциональных и инстинктивных позывов.
Сатанизм не стремится распространить свое мировоззрение на весь мир, как это делает христианство и другие массовые религии. Потому что Сатанизм — мирововззрение Личности, а не толпы. Далеко не каждый способен стать Сатанистом. Сатанист — это особый тип личности, который не приемлет массовые религии, массовую культуру и вообще "народную массу" со всеми ее представлениями, комплексами и традиционными идеалами. Если под "людьми" понимать толпу, большинство, то Сатанист — это "нелюдь", это личность, для которой неестественно то, что считается обычным и нормальным для человека толпы. Поэтому последователи Сатанизма никогда не будут составлять большинство в мире, но это и не нужно. В Сатанизме главное — качество, а не количество.
Стремление Сатаны к изменению и развитию во всем мире распространяется и на каждого Сатаниста. Реализовывать на практике и совершенствовать свои способности, знания и умения, быть выше толпы не на словах, а на деле — это тоже важная часть Сатанистского мировоззрения и образа жизни Сатаниста.
Мировоззрение Сатанизма не ставит перед своими последователями какой-то одной "великой цели", "смысла жизни". Каждый Сатанист сам определяет как свои цели, так и методы их достижения. Общие тенденции — "делать, что изволишь", а не "что велят", а также — ничем не ограниченное развитие и самосовершенствование.
In the meadow of sinful thoughts
Every flower`s perfect
mr. Werewolf
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 32
З нами з: Суб 07 січня 2006 р. 02:26
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення mr. Werewolf »

Мдаа….. Не очікував такої популярності теми, а ще більше на RayeN, таких цікавих особистостей одиниці, а ще й на українських форумах...
Сів на нет і згадав про свою тему на цьому форумі. Зайшов, а тут вже ціла дискусія. Без моєї участі… шкода що скоріше не забрів сюди…
Ну, давайте й я додам свої п’ять копійок, з самого початку теми.
Відразу кинулась в очі стандартна відповідь :” HUYNYU NEGAJNO PREKRATIT,JA NAVIT NE CHYTAV TVIJEJI STATJI I NE ZBYRAYUS,SAMA NAZVA VDARYAYE V OCHI, TSE PROSTO ZHAX SHO NA TAKOMU FORUMI PYSHUT TAKU GADIST.”
Моя відповідь : “На таке я й сподівався, що можна очікувати від примітивних рабів божих, як не таких слів!?”

Далі, ще краще :” a TEPER JA PROCHITAV TSEJ BRED SUMASHEDSHYJ,VYDNO ZRAZU,HLOPETS ZELENYJ,JOGO VTYAGNULY V TSYU HUYETU I VIN PROPAV,KYDAJE FRAGMENTY VYRVANI Z BIBLII I NE ZNAJE JIH GLYBOKOGO SENSU,V NYH JE DRUGE ZNACHENNJA A NE TLKI DOSLOVNE,PO DRUGE TAKIMI REPLIKAMY NAS DO SVOJEJI SEKTY NE ZATYAGNESH,BO V NAS JE SVOJA VIRA A VY ANI,TOGO SHO NASPRAVGI STVORENO DOBROM.PODYVYS FILM PASSION!SHCHE ODNE POVSJUDY SATANA SAM BACHYSH JAK PREDSTAVLEN JE,V BALACHONI CHORNOMU,ZLYJ ITD,TSE NE Z POVITRYA VZJALOS.sERJOZNO POPROSHU NA TAKI TEMY TUIT NE PYSATY,TSE V SVOJIH GARAZHAH,KLADBISHCHAX,NA STRIJKAH TAM MOZHETE ROBYTY VSE,HOT TSE I FORUM NA RIZNI TEMY,ALE JA PROTY TAKIH TEM.KRASHCHE PODUMAJ JAK ZVIDTY VYBRATYS,BO TSE TOJ SAMYJ KOMUNIZM SHO NAM VPAJUVALY V GOLOVY,A TOBI TAM PRO BIBLIJU SATANY,SKORO BUDE ZHOPA TOBI TAM.”
Моя відповідь: “Це я типу зелений, як марсіанин? І взагалі, хто і в що мене втягнув?
Секти…яке вони відношення до Сатанізму мають? Аааа…. Ви напевне фільмів надивились… а мама не вчила, що це тільки вигадка і, що Чебурашка не справжній, а вигаданий? Жах, як люди легко під вплив попадають, непевне якщо в телевізорі скажуть, що православ’я – секта, то всі перехрестяться в каталиків.
А що таке Біблія Сатани? Вперше чую! Я звичайно сумніваюсь, але маю підзру, що ви Сатанинську Біблію маєте на увазі... ”


Далі, теж цікаво: ” Народ, які сатаністи це якийсь кружок анархістів, з релігійним уклоном. Прочитав статтю. Сходив на сайт. До сатаністів, крім самої назви і чорного кольору, ця компанія немає ніякого відношення. Скоріше всього хлопці (не виключаю, що і дівчата) вирішили попротестувати і створили таку компанію. Не виключаю, що вних є хтось один старший, який цим всім заправляє, і який справді в це вірить...
mr. Werewolf, нарахунок глибокого аналізу біблії ти напевно пошуткував, оскільки ці дві тези, що ти кинув в статтю навіть на поверхневий аналіз не тянуть...”
Моя відповідь:” Про релігійний кружок анархістів з релігійним уклоном ти серйозно? Це щось типу тиранії з демократичним уклоном.
Цікаво, як ти на сайт сходив і не знаєш хто його автори, там ж вказано, що я хлопець, а Raven і Neko – дівчата…
Ого, і не здогадувався, що в мене вже і компанія, і організація з ієрархією є…. ”


Далі таке: “Так, дядя. За базар нада атвєчать... "біблію" твою скачати не вдалося (якась на х... бита ссилка). Ти б ото шось краще придумав ніж вислів "сатанинська біблія", ну наприклад "книга мертвих" або "некрономікон". Читав то шо ти наваяв, і склалося в мене таке враження, шо ти більше атеїст і анархіст, чим сатаніст. Ти просто злосно піддаєш критиці християнскі принципи і устави ніж віриш в сатану... Троха замало шоб називати себе сатаністом... Якщо вже віриш в існування сатани то і в бога теж вірити прийдеться... Якось окремо ці два поняття просто не сприймаються.”
Моя відповідь:” По-перше, Сатанинська Біблія не моя, а ті назви, які ти навів, вже знайшли собі застосування в назвах відповідних книг.
На рахунок злісної критики, то на моєму сайті лише одна моя стаття критикує Християнство.
Ну і на кінець, в Сатану я не вірю. І взагалі уникаю віри, надаю перевагу впевненості в достовірності інформації.”


Далі, ще краще:” Цікаво виходить. Сатанізм ніякого відношення до релігії немає, але за назву взяв один з найпоширеніших образів релігії.
По-друге, якщо вже ніякого відношення до релігії нема, то навіщо плюндрувати саме християнську етику і мораль, посилаючись при цьому на Біблію?
Залишаюсь при своїх, сатанізм в тому виді, що представлений на сайті - суміш анархії з егоцентризмом.”
Моя відповідь:” І який ж це образ релігії? Цікаво було б взнати, а то я знаю лише один…
Кожна людина має свободу слова і має право висловлювати свої думки про усе, що забажає і релігія не виключення.
А ви знаєте різницю між егоїзмом і егоцентризмом? Думаю, що ні. А те, що я егоїст не заперечую.”


Ну і на кінець :” Про яких сатаністів мова,це блін клуб анархістів самоучок яких ніхто не хоче слухати ось вони і провокаціонні теми закидають.Єдину розумну думку висловив тут Sashka-"Якщо вже віриш в існування сатани то і в бога теж вірити прийдеться".”
Моя відповідь :”Клубу анархістів, в принципі, існувати не може, вони ж проти будь-яких форм організованості…
На останнє відповідати не буду, це вже заїжджена тема.”


Тим, хто бажає продовжити дискусію пропонує продовжити її на моєму форумі на сайті Satanism UA, тобто http://nov.atspace.com
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

mr. Werewolf, нарахунок "одного з найпоширеніших образів релігії" - сатана, спокусник, противник бога, павший ангел ітд. ітп.
Хотів на твому форумі це запостити, але якісь там пости кумедні :)
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
mr. Werewolf
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 32
З нами з: Суб 07 січня 2006 р. 02:26
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення mr. Werewolf »

Думаю ця цитата з Faq церкви Сатани буде хорошою відповіддю на твоє питання:
"Ми приймаємо ім'я Сатани тільки в якості концепції. Будь-які інші тлумачення приписуються нам зловмисними неінформованими або дезинформованими людьми. Сам архетип, яким би ім'ям його не називали, набагато стародавніший, ніж кстиянство або іудаїзм, і ці релігії навмисно знищували і позбавляли влади "язичних богів", щоб одержати у цьому світі точку опори. Сатана за своєю суттю був символом, що кинув виклик безплідному мисленню що звернувся до потурання, повсталим з рабства, і він правдиво відображає людську натуру і всі радощі плотського світу. Якщо узагальнити, то ми не поклоняємося Сатані, а наслідуємо його."
mr. Werewolf
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 32
З нами з: Суб 07 січня 2006 р. 02:26
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення mr. Werewolf »

keepo писав: Хотів на твому форумі це запостити, але якісь там пости кумедні :)


А шо тобі неподобається в мому форумі? Що з постами не так? І чим тобі це завадило кинути там своє повідомлення?
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Шановний mr. Werewolf хочу тобі сказати ,що мені не довподоби ні релігійні фанатики які човпуть лобом в землю поки в очах не потемніє ні анархісто-сатаністи які з шкіри лізуть щоб їх хоч якось почули і сприйняли. Тимбільше мені неподобаються люди які займаються плагіатом і копіюванням чужих думок якщо хочите висловлюватись висловлюйте свої думки. Нарахунок клубу анархістів то це висловлювання було використане в переносному значенні,це поперше ,а подруге якщо ви несприймаєте організованасті то чому ви створюєте свої сайти разом обговорюєте наболілі питання ?Замкніться собі кожен в темному підвалі подалі від людей надіньте на голову протівогаза щоб навідь людьми і не пахло і бурно висловлюйте свої думки на рахунок того які всі казли ,а ми відетілі ізбрані які знають правду.
P.S в церкву,гурткі самодіяльності ,політичні чи соціальні організації не входжу.,тому що на все це ложив.
Patria o Muerte
mr. Werewolf
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 32
З нами з: Суб 07 січня 2006 р. 02:26
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення mr. Werewolf »

Малошановний Poison, мені дуже цікаво звідки ви взяли, що ми не сприймаєм організованості? Поєднання анархізму і Сатанізму безглузде, адже якби ви хоч трішки дослідили основні принципи Сатанізму і почитали про анархізм в Словнику, то зрозуміли б, що це абсурд.
Повірте, з шкіри лізти і не приходеться, тікі індивіди як ви і без особливих зусиль знашого боку лізуть де нетреба з своїми ідіотськими і давно надоївшими стандартними висловами і образами. Коли людина негативно висловлюється про речі в яких вона некомпетентна, повірте, це надто примітивно і якось низько...
І доречі, таке ваше ложіння на політичні та соціальні організації - це або розлади шлунку, або справжній прояв анархіму.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Гетьнешанований mr. Werewolf всуньте свій сатанізм собі в дупу і там і тримайте оскількі ваша бредятіна нікому непотрібна.
Patria o Muerte
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

mr. Werewolf, поклоняєтесь сатані, чи "наслідуєте його", але ви ВИКОРИСТОВУЄТЕ "архетип" РЕЛІГІЇ. Що чітко прослідковується навіть із твоєї цитати. Я не казав, що ви антихристияни, або антисиміти... Ви саме антирелігійна організація і поки не розвинули свою думку далі
І нарахунок форуму:
Всі пости які я знайшов були в флеймі, причому зроблені скоріше всього роботами, крім привітання самого модератора, тому створювати нові теми там нехотілось.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Ого. то я вчасно. якраз пєрєстрєлка почалася. :evil:
Ото я читав читав і так майже ніхуя і не поняв. Але все ж таки. Тема називається "Мій сатанізм" - дядя напевно сам шось собі придумав і каже шо то правда. Бачив десь такого раньше. Він правду знав і всім казав куди іти. А чому "Мій..." а не "наш" ти шо там один... тобі скучно і ти вирішив пошукати собі друзів. От тільки спіткала невдача молодого сатаніста на шляху до всесвітнього визнання. Тут зібралися люди дорослі зі сформованим світоглядом і нєхєр тут баламутить свідомість. Тут кожен живе своїм розумом.

mr. Werewolf, дядя вали ка ти на свій сайт і там пропагуй свій, чужий, який хочеш сатанізм чи те шо ти так називаєш.
Зображення
Відповісти