Мій сатанізм

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

mr. Werewolf
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 32
З нами з: Суб 07 січня 2006 р. 02:26
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Мій сатанізм

Повідомлення mr. Werewolf »

Це непросто стаття, непросто роздуми чергового сатаніста на тему що таке сатанізм і чому я став сатаністом, скоріше вищевикладене є криком душі. відразу мушу зазначити що під словом сатанізм я розумію сатанізм Церкви Сатани. До того що звикли називати сатанізмом в народі і особливо в церквах моя скромна персона немає жодного відношення.

Свідомо не буду зараз вдаватися в пояснення принципів філософії сатанізму ( кому цікаво той або з контактується зі мною сам або почитає відповідні сайти) скажу лише що я непоклоняюсь Сатані і не роблю всіх тих жахливих речей з якими в більшості з вас асоціюється слово сатаніст.

Моя точка зору така, кожна людина вільна і живе згідно власними бажаннями та інкстинтами, всі люди егоїсти, якщо тварина що називається людино, щось робить то це продиктовано лише її власною користю, ніхто нікому нічого не винен, ( тому мені зовсім байдуже що більшість з вас думає про мене особисто чи мій світогляд, я просто висловлюю вам свою позицію і закликаю вас задуматись про все це. )

Суспільство ж яке не усвідомлює що свобода і природні бажання з часом все одно переможуть його догми і закони, з часом буде знищене самою природою.

І на закінчення про церкви, коли я аналізую те що церква називає словом божим то мені починає здаватись що або священики що не те говорять або бог з глузду з’їхав, нелогічність того що подається в церкві за істину видно на кожному кроці, досить зробити аналіз слів тебе вдарили в праву щоку ти підстав ліву, ( просто рай для мазохістів, і закон що веде до інвалідства )

І останнє, навіть якщо уявити що біблія це справді істина, то варто відзначити що в церкві недотримуються навіть прямих настанов цієї книги, щоб довести це варто лише глянути на церкви і задуматись, адже звір має нору птиця гніздо, а сину людському не було де голови прихилити, відай все і йди за мною теж слова Ісуса, цікаво ж церкви відають все і в них ще лишається на будівництво таких розкішних храмів...

Якщо вас зацікавило те, що написано вище і ви хочете дізнатись більше – завітайте на наш сайт http://nov.atspace.com(ЄДИНИЙ УКРАЇНОМОВНИЙ САЙТ ПРО САТАНІЗМ)

ТАКОЖ, МОЖЕТЕ СКАЧАТИ З НАШОГО САЙТУ ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ПЕРЕКЛАД САТАНИНСЬКОЇ БІБЛІЇ.

ЯКЩО ВИ БАЖАЄТЕ СПІВПРАЦЮВАТИ З НАМИ, ПРИЙМЕМО БУДЬ-ЯКІ ПРОПОЗИЦІЇ!!![/url]
student
Новачок
Новачок
Повідомлень: 24
З нами з: Сер 06 липня 2005 р. 00:45
Звідки: Warsaw

Повідомлення student »

HUYNYU NEGAJNO PREKRATIT,JA NAVIT NE CHYTAV TVIJEJI STATJI I NE ZBYRAYUS,SAMA NAZVA VDARYAYE V OCHI, TSE PROSTO ZHAX SHO NA TAKOMU FORUMI PYSHUT TAKU GADIST.
student
Новачок
Новачок
Повідомлень: 24
З нами з: Сер 06 липня 2005 р. 00:45
Звідки: Warsaw

Повідомлення student »

a TEPER JA PROCHITAV TSEJ BRED SUMASHEDSHYJ,VYDNO ZRAZU,HLOPETS ZELENYJ,JOGO VTYAGNULY V TSYU HUYETU I VIN PROPAV,KYDAJE FRAGMENTY VYRVANI Z BIBLII I NE ZNAJE JIH GLYBOKOGO SENSU,V NYH JE DRUGE ZNACHENNJA A NE TLKI DOSLOVNE,PO DRUGE TAKIMI REPLIKAMY NAS DO SVOJEJI SEKTY NE ZATYAGNESH,BO V NAS JE SVOJA VIRA A VY ANI,TOGO SHO NASPRAVGI STVORENO DOBROM.PODYVYS FILM PASSION!SHCHE ODNE POVSJUDY SATANA SAM BACHYSH JAK PREDSTAVLEN JE,V BALACHONI CHORNOMU,ZLYJ ITD,TSE NE Z POVITRYA VZJALOS.sERJOZNO POPROSHU NA TAKI TEMY TUIT NE PYSATY,TSE V SVOJIH GARAZHAH,KLADBISHCHAX,NA STRIJKAH TAM MOZHETE ROBYTY VSE,HOT TSE I FORUM NA RIZNI TEMY,ALE JA PROTY TAKIH TEM.KRASHCHE PODUMAJ JAK ZVIDTY VYBRATYS,BO TSE TOJ SAMYJ KOMUNIZM SHO NAM VPAJUVALY V GOLOVY,A TOBI TAM PRO BIBLIJU SATANY,SKORO BUDE ZHOPA TOBI TAM.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Народ, які сатаністи :) це якийсь кружок анархістів, з релігійним уклоном. Прочитав статтю. Сходив на сайт. До сатаністів, крім самої назви і чорного кольору, ця компанія немає ніякого відношення. Скоріше всього хлопці (не виключаю, що і дівчата) вирішили попротестувати і створили таку компанію. Не виключаю, що вних є хтось один старший, який цим всім заправляє, і який справді в це вірить...
mr. Werewolf, нарахунок глибокого аналізу біблії ти напевно пошуткував, оскільки ці дві тези, що ти кинув в статтю навіть на поверхневий аналіз не тянуть...
ІМХО, кумедно таке почитати, навіть потрібно, щоб показати дітям і сказати "дивіться і так не робіть!!!" ;)

ЗІ: кумедно було спочатку побачити цю статтю в "мистецьких подіях", автор справді з почуттям гумору :lol:
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
RayeN
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 79
З нами з: Сер 28 грудня 2005 р. 16:22
Звідки: Від мами з татом

Повідомлення RayeN »

Хммм... ІМХО Досить всі поверхнево подивились на топік містера Перевертня.... І висновки зробили поверхневі. Сатаністи взагалі до релігії ніякого відношення не мають - це не релігія, а спосіб світобачення...
In the meadow of sinful thoughts
Every flower`s perfect
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

to mr. Werewolf:

Так, дядя. За базар нада атвєчать... "біблію" твою скачати не вдалося (якась на х... бита ссилка). Ти б ото шось краще придумав ніж вислів "сатанинська біблія", ну наприклад "книга мертвих" або "некрономікон". Читав то шо ти наваяв, і склалося в мене таке враження, шо ти більше атеїст і анархіст, чим сатаніст. Ти просто злосно піддаєш критиці християнскі принципи і устави ніж віриш в сатану... Троха замало шоб називати себе сатаністом... Якщо вже віриш в існування сатани то і в бога теж вірити прийдеться... Якось окремо ці два поняття просто не сприймаються.

P.S. Люцифер теж архангел - тільки павший :)
Зображення
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

to mr. Werewolf:
Стосовно тіє інфи, шо на твому сайті. Читав твої статейки і так і не поняв чим ваш сатанізм відрізняється від здорового егоїзму.
Зображення
Аватар користувача
RayeN
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 79
З нами з: Сер 28 грудня 2005 р. 16:22
Звідки: Від мами з татом

Повідомлення RayeN »

to sashka: До чого тут віра в сатану --- як Ви не можете зрозуміти, віра - взагалі в Сатанізмі відсутня.
А щодо егоїзму - так, Сатанізм включає в себе егоїзм, просто егоїзм - це риса характеру, а Сатанізм - спосіб світобачення.
In the meadow of sinful thoughts
Every flower`s perfect
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

ВОПРОС: А в чем корень сатанизма?

ОТВЕТ: Корень Сатанизма в образе Сатаны, в противопоставлении части целому. Иллюзия превосходства личности над ее окружением, восприятие мира, как арены, предназначенной служить удовлетворению желания власти.

Это - причина основного страдания, берущая своим истоком тот момент первого разделения на я и ты, тот первый миг выбора между этим и тем, то непременное усилие к совершенству, проистекающее от напряжения, вызванного верой в свою неполноценность...
Зображення
Аватар користувача
RayeN
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 79
З нами з: Сер 28 грудня 2005 р. 16:22
Звідки: Від мами з татом

Повідомлення RayeN »

2 sashka: В кожного Сатаніста - є свої норми, свої погляди - для нього нема абсолютів, нема "Біблії"... Тому чиєсь ІМХО розповсюджувати на всіх... думаю не варто.
In the meadow of sinful thoughts
Every flower`s perfect
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Взагалі то була цитата...

А це найбільше сподобалось:
В кожного Сатаніста - є свої норми, свої погляди - для нього нема абсолютів, нема "Біблії"...
:D
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Цікаво виходить. Сатанізм ніякого відношення до релігії немає, але за назву взяв один з найпоширеніших образів релігії.
По-друге, якщо вже ніякого відношення до релігії нема, то навіщо плюндрувати саме християнську етику і мораль, посилаючись при цьому на Біблію?
Залишаюсь при своїх, сатанізм в тому виді, що представлений на сайті - суміш анархії з егоцентризмом.

Далі можна не читати:
А взагалі цікаво виходить. Основна думка "сатаністів" - вмене є своя мораль, свої закони, я можу робити все що захочу, суспільство мені не указ... але чомусь найчастіше це "все що захочу" робиться вночі, або зібравшись доволі великими групами... Він же не підійде до мене чи Блека і не стане забирати внас гаманець посеред вулиці в обідню пору. А чому? - Тому, що ми можемо і по рогах надавати, а як не надаєм, то після кількох таких крадіжок пиздити будуть всіх, хто на таких "сатаністів" схожий. Тобто всеодно страшно, хоч і впевнений, що правий.
Тут просто треба розрізняти: релігійні фанати і люди, які прикривають своє бажання робити що захочуть всілякими теоріями. Я теж стараюсь робити, що захочу, але не підкладаю під це повернуті на релігії теорії, тому таке ставлення до життя скоріше випендрьож. А хто правіший розсудить час ;)
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
RayeN
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 79
З нами з: Сер 28 грудня 2005 р. 16:22
Звідки: Від мами з татом

Повідомлення RayeN »

2 sashka: Я знаю, що то була цитата, і що з того?
2 black: Хмм... Про найчастіше і про великі групи... Давайте судити про релігію на прикладі інквізиції чи барви світу через опис дальтоніка... Список можна продовжити...
А Сатанізм із сайту --- це просто чиясь власна думка... Тема до речі так і називалась - "Мій Сатанізм"... Тобто він може відрізнятись від твого чи мого "Сатанізму". В кожного свій.
Тут, в більшості випадків, проявляється людська природа - небажання і не розуміння детермінації в середині окремої суспільної групи... Яка має таку назву (досить до речі умовну), лише через загальні (дуже загальні, тому є так багато різних Сатаністів :-)) погляди.
Просто інколи варто буди чесним сам з собою.
А ще - просто думати що і навіщо ти робиш...
In the meadow of sinful thoughts
Every flower`s perfect
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Хотів би про то всьо знати більше, але лише з приводу цікавості. Не сподівався на таку популярність цієї теми...
Аватар користувача
RayeN
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 79
З нами з: Сер 28 грудня 2005 р. 16:22
Звідки: Від мами з татом

Повідомлення RayeN »

Хммм, а в більшості випадків там німа про що знати - безліч сайтів і в кожного свої якісь накрути... Всі кричать про непричетність до релігії, та таке інше... А насправді... Жах, просто...
Я колись прочитав десь на головній сторінці сайту "Блекшайн" - "Що таке сатанізм"... Просто офігєв на 80-90 відсотків збігалась з власним світобаченням.
А ще є такий сайтець "Сатанізм.ру" там просто було багато цікавих людей, піднімались дуже цікаві теми... Давно туди не заходив...
In the meadow of sinful thoughts
Every flower`s perfect
Відповісти