Мій сатанізм

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

Химерка, ггггггггггггггггаааааааааааааа плачу ..... просто плачу ! зачет!!
ну панимаеш! все мі мужики дуваем шо могем довесть дивчіну до сказу вид орьгазьма ... конечно ето решительно отличается от наших возможностей в реале.. но ни один из нас не захотел бі  ( и не станет )( ставить между собой и дефачкой  - какието глюки  - типа сатанизьма  и пт..
надо полагать что если Ти очікуеш від хлопця якіхось "подвігів" и пт (щодо темі посту) - то навряд ти зхопиш той оргазьм -скоріше розчарування...

вот гдето  я мыслю прочитал  - типа "мужик думает - " а люблю ли я???" - а баба думает - " а любят ли меня?? "  --- и в етом вся разница!!
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Химерка писав: to Alexandoros
Я тебе навіть не бачила, хто зна, чи ти хоч до одного оргазму здатен дівчину довести?  


АААА, у вас бувають оргазми??? О-ля-ля.  Нефіг мене розводити. Це міф.
Чи може в сатаністки має мокріти вже від того, шо вона на цвинтарі? Не плутаєш з некрофілами? Мені боюсь зад буде мерзнути на сирій землі вночі кохатись

Блін, а від чого повинна збуджуватись справжня сатаністка?  Не від того ж, що її буде торкатись рука простого смертного? А на цвинтарі - пряме спілкування з духами, могильна енергетика.  І зад мерзнути не буде, якшо обряд проводити на жертвеннику, і викликати пекельне полумья. Воно зігріє.
Аватар користувача
RayeN
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 79
З нами з: Сер 28 грудня 2005 р. 16:22
Звідки: Від мами з татом

Повідомлення RayeN »

to Химерка:
  Та не треба все читати :-) Принаймні спочатку... Досить буде 3-ох томів для ознайомлення. Читається легко. А потім, якщо сподобається, можна і продовжити... :-)
In the meadow of sinful thoughts
Every flower`s perfect
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Добрий день всім! я новенька, не знаю чи вам буде зі мною цікаво, але мені звами вже дуже цікаво, сатанізм, оргазм, кладбище....   Як ви умудряїтесь все це дати до купи?  Я думаю все це важливо  НЕ ШУТКИ!!!!!!!!!!   Але буде мені дуже приємно поспілкуватись з Лучанами, я так далеко вже стільки років і інколи мені так скучно.....                               Але напевно поміняю тему..........
Аватар користувача
Химерка
Новачок
Новачок
Повідомлень: 11
З нами з: Пон 28 серпня 2006 р. 20:32
Звідки: та чорт його зна

Повідомлення Химерка »

to Alexandoros
Між іншим, ти сам про оргазми на цвинтарі писав  :D Чи може ти думав, шо я хлопець?  :P Бідні ті дівчата, з якими ти спав!! Дуже, звичайно, легко сказати - в дівчини і не може бути ніяких оргазмів, замість того, щоб трішечки постаратись і зробити їй приємно!!  :evil: Шо таке "жертвенник", я, вибачай, не знаю. В пекельне полум'я сатаністи не вірять, нічого не викликають і обрядів не проводять. Чим більше я читаю, тим більше переконуюсь, що сатаністи взагалі ні в що не вірять
Легше запалити одну маленьку свічку, ніж вічно проклинати темряву
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Химерка писав: Між іншим, ти сам про оргазми на цвинтарі писав  :D Чи може ти думав, шо я хлопець?  


Я ж тобі чорним по-вкраїнські написав. Якщо отримаєш оргазми - ти сатаністка, якщо ні - ти звичайна дівчина, а вони, як відомо, тільки симулюють, ніби щось відчувають. А насправді нічого, бо в них серця, навіть чорного сатанинського, немає.
Бідні ті дівчата, з якими ти спав!!

Ніфіга, багаті, інакше де б вони взяли по 300$, щоб оплатити мої послуги?? А потім, на наступний день хвалитись перед подругами, що вони мене звабили.

Дуже, звичайно, легко сказати - в дівчини і не може бути ніяких оргазмів, замість того, щоб трішечки постаратись і зробити їй приємно!!


Бля.  Коли хлопець робить щось з дівчиною - він знає що з нею потрібно зробити, щоб отримати задоволення. Що заважає дівчині зробити те саме з хлопцем, і отримати задоволення собі? А то пролежати всю ніч, а потім росказувати, що "він мене не задовільняє" і дурак може.  Усі випадки коли чоловік говорить, що дівка його не задовільнила, (і це становить, напевно, 0.001%) - лише виключення, які підтверджують правило.    Так шо не ленісь - будет прок.
Шо таке "жертвенник", я, вибачай, не знаю. В пекельне полум'я сатаністи не вірять, нічого не викликають і обрядів не проводять. Чим більше я читаю, тим більше переконуюсь, що сатаністи взагалі ні в що не вірять

Тим більше в ту, вибачайте на слові, х***ю, що ти читаєш.

Уххх, мене прее :twisted:

Повідомлення відредаговане by Black
Аватар користувача
Химерка
Новачок
Новачок
Повідомлень: 11
З нами з: Пон 28 серпня 2006 р. 20:32
Звідки: та чорт його зна

Повідомлення Химерка »

to Alexandoros
Дякую за таку детальну і швидку відповідь на моє повідомлення!!
Видно тобі на роботі зайнятись нічим  :)
Цікава теорія про те, шо оргазм отримують тільки сатаністки.
Але тут ше є такий пункт - звідки ти взагалі можеш знати, що відчуває дівчина? Оте твоє "як відомо" звучить, вибачай, по-дурному.
Ти перший хлопець-повія, з яким мені доводиться спілкуватись, не дивно, шо ти такий злий на дівчат. Я б теж сердилась, якби мусила продаватись  :cry:
Я в ліжку не лінюсь. Ти зі мною не спав, так шо нема чого наїжджати!!
Що я читаю, тобі теж абсолютно не відомо. Може виявитись, ту ж х***ю, шо й ти.  :P

Шось ми дуже відхилились від теми. Хочеш говорити про секс - почни нову

едітед бай Блек.
Легше запалити одну маленьку свічку, ніж вічно проклинати темряву
Аватар користувача
Бугагашенька
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: Вів 30 серпня 2011 р. 12:35
Стать: жіноча

Re: Мій сатанізм

Повідомлення Бугагашенька »

Навіть не дочитала до кінця. Просто рекламу з далека видно.
Відповісти