Що у кого в кишенях?

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

ossa:
ніхто ніколи не рився в жіночій сумочці?як враження?


Рився... хламу і всякой всячини там много.... крім одніїї штуки - порядку. :roll:
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

ossa,
не інтригуй народ, напиши...
цікаво всеж :pardon:
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

Це ж вийде справжній роман!
Аватар користувача
Irakez
Новачок
Новачок
Повідомлень: 23
З нами з: Вів 23 серпня 2005 р. 18:55
Звідки: Al - Kut FOB Delta Iraq

Повідомлення Irakez »

Хм а у мене
медаль Польська яку сьогодны вручили на день Украинськоi армii
35 USD
пластилiну ше раза на три - чотири
люлька
запальничка
патрон, хм а чо вiн в карманi
особистий жетон. хм треба до шнурiвки берця привязати
пачка Viceroy lights
фото голоi жiнки
Фсьо остальне в розгрузцi i в БТР якшо почну перечисляти всьо то подумаэтэ шо я брехло i кошу пiд Рембо,
Опа дали авансік так шо в кишенях ше 300 баксів прибавилось,(пластиліну буде побольше) здали подствольніки і магазіни на 45 набоїв так шо мій АКС тепер голий як Єва :cry:
Востаннє редагувалось Суб 10 грудня 2005 р. 08:00 користувачем Irakez, всього редагувалось 1 раз.
osia
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: Вів 08 листопада 2005 р. 12:21
Контактна інформація:

Повідомлення osia »

В джинсах: нокіа 3310, запальничка.
В пальто: Лакі Страйк Сілвер, запальничка (нашо мені їх дві?), 2грн 75 коп дрібязком, ключі, паспорт, перепустка.
Гаманець (в пальто): 28 грн (з/п ще недали :evil: ), проїздний на метро, 2і надрівськи картки Мастер (на обох по 2-3 грн), купа чеків, презерватив, чиїсь візитівки.
Аватар користувача
Dr_Phoenix
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 151
З нами з: П'ят 15 липня 2005 р. 16:40
Звідки: Луцьк

Повідомлення Dr_Phoenix »

ГИ. Даний форум - знахідка для маніяків та злодюганів, народ сам розповідає що в кого де лежить і кіко чого. :!:
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

ми ж не кажем ЯК це все можна витягти... Тим більш крім мобіл ніхто з собою здається нічого цінного не таскає.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Ось собі вирішив описати що зараз в карманах,і так:ключі з поцупленим медальйоном з горілки Вожак,кишеньковий ніж,три запобіжника на 2 ампери (горять часто ось і ношу),телефон в кабурі на поясі,пачка орбіта ,гаманець в якому 211.02грн.(уви не мої :cry: ) три надровські карточки з 14,8грн ,фотографія своєї жінки.В курточці два
DVD-RW диски,ось і все.
Patria o Muerte
Аватар користувача
lilan
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 48
З нами з: П'ят 10 лютого 2006 р. 00:30
Звідки: з дому

Повідомлення lilan »

В мене в карманах завжди мобільний,а далі йде моя портативна, компактна косметичка з ручками-40х15х10 (сумка) в якій два зовнішніх кармани на застібках ,в одному ручка , запальничка, кусок орбіта (позаторічний),в другому накладна по приходу товару за листопад (коли шукала на роботі ,получали всі :shock: ), куча скрепок,квитанція за податок.В сумці два відділи .В першомe ще двa кармашки для мобілки і кошилька--зaбиті аплікаторами для тіней, цукерка"малібу",а в відділі самому три буклета з роботи,наушнікі на телефон,ключніца,сірники,в другій:косметика(лакі,салфетки,тіні,помади,зеркало, грибінець),далі коробочка для ювелірних виробів(в ній було заручальне колечко), зарядка, записки, чекі,пуста коробочка з-під туші,ковпачок з ручки,ручка"Паркер",ватки кусочок,і в потаємному кармані дві зажигалки.Тільки що поважила на електронних вагах----1кг400грам(просто сильно сумочка велика... :D ).
Не дождетесь!!!!!
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Ключі, носова хустинка, жуйка, бейджик з вчорашнього дня валяється. Треба його виложити.
Знову ключі. Вже з роботи. Дріб'язок. Аж 40 коп.
Трохи грошей. М-да... вчора їх було більше.
Ще пару гривень і ручка.
Телефон на поячі в кобурі.
В курточці - фіскальний чек, ще один носовичок (невже я такий смаркач?? :-)). Ще жменя дріб'язку. Порахував - 3,85 грн.
Ніби все.
Аватар користувача
Sheriff
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 156
З нами з: Суб 18 лютого 2006 р. 18:03
Звідки: Юкрейша

Повідомлення Sheriff »

Мобіла,
ключі,
10 гривень,
презирватив, :oops:
пачка МАРЛБОРО лайт :taunt:
сірники (запальнички не мають запаху дерева)
2 візитки, 8)
проїзний за січень і лютий
абонемент в басейн

вроді все...
To serve & to protect
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

На даний момент:
В джинсах Кишеня 1: звьязка з ключями,
Лопатнік в якому 420 грн і то не мої, мої 92 грн. 30 коп. Пару пластикових карток.
Кишеня 2:Білет з Києва до Луцка (використаний) і 2- грн.
Куртка. Гарантійні талони, презик, записки, флешка на 512 Мб. та усіляке сміття. Пачка папірос (Честерфілд) запальничька, носовичок.

І понту з того всього що в кишені?
Аватар користувача
MORRIGHAN
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 160
З нами з: Вів 25 квітня 2006 р. 09:20
Звідки: ЛУЦЬК

Повідомлення MORRIGHAN »

мобільний, орбіт морозна вишня, ключі, запальничка, малелнькі листочки з мимовільними нотатками, коли влом витягати з рюкзака ноутбук(блокнот, тобто) ще в курточці МонтеКарло - і все. інші речі першої необхідності ношу в рюкзаку.
Carpe Diem
Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Повідомлення PashaZT »

Смартфон, гаманець в ньому: 25 грн. 70 коп., візитка, чек з магазину, 2 картки (телефона+ліфтова), службове посвідчення, гарний чехол з ключами. Все інше в сумці: усб карман(диск на 40Гб+б/ж до нього та усб шнур), паперові хустинки, розкладний ніж, ручка, блокнот, дезодорант для рота, пенал з різними компактами, ІСА відеокарта, папка з різними документами.
dima_elf
Новачок
Новачок
Повідомлень: 16
З нами з: Суб 08 липня 2006 р. 17:41
Звідки: Київ

Повідомлення dima_elf »

гаманець (ну раз всі пишуть точну кількість грошей і я напишу....зараз тільки порахую.....23 грн. 11 коп...), запальничка (сам не палю, але річ корисна, особливо коли підходе приваблива дівчина і "шановний, у вас часом вогню не буде?"=)...розкладний ніж....мобільний телефон....ключі....ще зазвичай ношу з собою портфель - оть там список серйозніший =)
Відповісти