Якою повинна бути наша армія?

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Чи потрібна строкова служба?

Так
2
29%
Ні
5
71%
Не потрібна взагалі армія
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 7

Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Якою повинна бути наша армія?

Повідомлення PashaZT »

Відомо що, всі молоді люди чоловічої статі в віці від 18 до 25 років, які не мають серйозних захворювань повинні пройти строкову службу.
В цій гілці форуму хочу почути Ваші думки стосовно даної теми.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Складне питання. Ураїна має мати сильну мобільну армію щоб дати раду з ворогом. Ясен пень шо армія і строкова служба коли пацани генералам дачі строять - нафіг нада. Але я думаю кожен здоровий фізично і психічно чоловік хотів би відслужити в армії в якій постійні навчання і маневри. Шоб прийшов і дійсно міг сказати шо таке армія. Раніше це була гордість відслужити. А зараз та біс його зна. Зараз бред а не армія. І така як зараз строкова служба нафіг нада. Є соціальний контингент який хоче служити і бути професіоналом. Це треба. Але Україні зарано ше до професійної армії. Кароче добав пункт армія має бути професійною.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Професійна армія потрібна, а така пародія як зараз точно непотрібна. Нехай служать ті, кому це подобається і отримують за це лаве.
osia
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: Вів 08 листопада 2005 р. 12:21
Контактна інформація:

Re: Яка повинна бути наша армія?

Повідомлення osia »

PashaZT писав: Відомо що, всі молоді люди чоловічої статі в віці від 18 до 25 років, які не мають серйозних захворювань повинні пройти строкову службу...

Або заплатити (за те що їм намалюють хворобу), або одружитись і зробти 2ох дітей, або їхати в село і піднімати цілину, або врешті-решт податись в універ (а там можна ще й на кафедру попасти - і заплатити), а потім ще й в аспірантуру... А!!! Згадав, ще можна в батюшкі :evil: записатись (доларів за 500)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Мене от цікавить одне питання - чи передбачена якась відповідальність, коли людина, яку забрали в армію, відмовляється приймати присягу, ну, не сумісна вона (присяга) з поглядами на життя тієї людини.
osia
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: Вів 08 листопада 2005 р. 12:21
Контактна інформація:

Повідомлення osia »

black писав: Мене от цікавить одне питання - чи передбачена якась відповідальність, коли людина, яку забрали в армію, відмовляється приймати присягу, ну, не сумісна вона (присяга) з поглядами на життя тієї людини.

Є варіант альтернативної служби (але ти спочатку доведи, що ти віруючий, кришнаїт чи що тобі Бозя на вушко шепнув, щоб ти не брав у руки зброю - тільки дивись, шоб в дурку не забрали) Або в тюрму... Тож романтика...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Та питання не в тому. В армію ти пішов, а от присяга ти приймати не хочуть. Відповідей типу "дадуть по рогам і приймеш" не треба.
osia
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: Вів 08 листопада 2005 р. 12:21
Контактна інформація:

Повідомлення osia »

black писав: Та питання не в тому. В армію ти пішов, а от присяга ти приймати не хочуть. Відповідей типу "дадуть по рогам і приймеш" не треба.

я про таке ще не чув...
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Присягу ти приймаєш після учебки, тобто через місяць після того, як забрали тебе з воєнкомату. Раніше, якщо не присягнув, то не давали автомат в руки (справжній), присягають з макетом. А без автомата - яка служба? Це вже може піти, як ухиляння, а за ухиляння - кримінальна відповідальність.
Думаю, що така армія як зараз непотрібна. Краще б всіх призивали, але на 2 міс наприклад. Там розповідали б куди і коли йти, як користуватись технікою і зброєю, кого слухати і що робити... При потребі така армія збирається за пару годин і має непогані навики. Звичайно це не відноситься до профі (як техніки - різноманітні комплекси-установки, так і спецназу). А рядових маринувати цілий рік - фігня повна!
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Irakez
Новачок
Новачок
Повідомлень: 23
З нами з: Вів 23 серпня 2005 р. 18:55
Звідки: Al - Kut FOB Delta Iraq

Повідомлення Irakez »

Хлопці не розумію як можна за 2 місяці навчити чомусь воєнному та за два місяці і стройовою толком не навчать і взагалі не розумію як можна іти контрактником без срочки нормальний солдат це той кого добре взули в карантіні який побачив шо таке служба і потім буде служити а не його будуть упрашувати як в інституті чи десь на роботі бо служба в армії дуже тяжка хто служив знає, це недоспані ночі це тягати на собі кільканадцять кг сутками в полі і тд. Отже :evil: строковій бути
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Ага, бачив я строковців. Навчили їх класифікації лосів.... :P
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Irakez
Новачок
Новачок
Повідомлень: 23
З нами з: Вів 23 серпня 2005 р. 18:55
Звідки: Al - Kut FOB Delta Iraq

Повідомлення Irakez »

в принципі і таке буває, мені тут повезло бо у мому підрозділі (срочку служив в 1 розвідувально - десантному взводі) такого не було, хоча жили ми в розположенні 1 роти а там якраз частенько така команда звучала, у нас можна було визвати старшого періоду на спаринг, але за найменшу провину нас качали до полусмерті, і по ночам частіше, на спортмайданчику як робили джампіки то під ногами ями робились а ноги здавалось відваляться, ну і в карантіні били хоча голову мені надіюсь не відбили,
навіть не знаю я наприклад старатимусь на україні викореняти кальоним желізом такі лосі і фанери а ті дембелькі шо будуть бурчати, на спортмайданчику або у спарингу помруть
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Армія нада то пудово. НО не сельськогосподарська. Це повинна бути робота. хоча наверно каждий хоч тиждень мав би пройти в суворих умовах. Недосипання, фізичні нагрузки і психоемоційну обробку.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Братанчик
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: Пон 23 листопада 2020 р. 23:27
Стать: чоловіча

Re: Якою повинна бути наша армія?

Повідомлення Братанчик »

Наша армия с тех пор очень сильно изменилась!
Відповісти