Фільм "9 рота" від Федора Бондарчука.

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Якшо так то фільм 9 рота тобі не сподобається. Фільм знято непатріотично. Показали стадо баранів і панікьорів яких тупо розстріляли.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

Подивився недавно, так, жостко, але в натурі зовсім не патріотично, в америкосів такий фільм відразу ж забанили, там слідкують за збереженням національної ідеї. Можливо режисер спеціально в такому стилі зробив, щоб відрізнятися від голівудського шаблону, бо інакше можна було б сплутати.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Хлюпіків в ще в учебці відсіюють. ВДВ це сила краса і гордість. Це були професіонали. Ніякої паніки - в бою паніка це кінець. Як думаєте багато б хто з вас пішов на бойові знаючи що в товариша за спиною кривий автомат? Це питання до нашого новачка з Іраку. На війні ти повністю довіряєш тому хто справа і зліва. Ти знаеш шо спину друг захищає. 9 роту насправді ніхто не кидав. Вони мали постійну підтримку артилерії і авіації.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Irakez
Новачок
Новачок
Повідомлень: 23
З нами з: Вів 23 серпня 2005 р. 18:55
Звідки: Al - Kut FOB Delta Iraq

Повідомлення Irakez »

Старий то шо кинути можуть то однозначно то шо я знаю шо мене не кинуть ті товариші шо зі мною ідуть на бойові це однозначно, і неважно в принципі який в нього автомат, хоча точно шо ніхто з непристріляною зброєю на бойові не піде, а от ті шо сидять в теплі і в чистоті то ті можуть, бо бувають моменти як і в Чечні в лютому 2000 коли кинули роту ВДВ в горах а вони переколошматили до 500 бойовиків тоді підтримки дочекався один солдат а артилерія працювала вже коли чехи в окопи залізли от і працювала по окопам бо якби підтримувала артилерія чи авіація то араби би тікали світ за очі у них самольоти вертольоти асоціюються зі злими демонами Ідрісами
у нас є полковники які пройшли Афган то кажуть шо висновки будуть робити тіки після того як глянуть фільм ну а тут його подивитись нема можливості
Аватар користувача
Irakez
Новачок
Новачок
Повідомлень: 23
З нами з: Вів 23 серпня 2005 р. 18:55
Звідки: Al - Kut FOB Delta Iraq

Повідомлення Irakez »

ше раз скажу шо солдат які знаходяться в тилу ворога або далеко від основних баз легше кинути ніж забрати а великі жертви в нашій арміїї з давніх давен шо Ігор зі своїм полком шо за царів горохів шо у ВВвійні
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Війна в Чечні і в Афгані - це дві різні війни. Я з багатьма афганцями спілкувався. Не було у них відчуття покинуості. Да не спорю - десант це смертнікі. Виброс. Збор в точці - 20 відсотків зібралося - решту не чекають - маршбросок до обєкта. Акція - а там як прийдеться. Але це у повномасштабній війні. Де дійсно ніхто не рахується з втратами. Під кінець війни в Афгані наші ваще не жаліли снарядів для духів. Один постріл з кішлака- розносили по корточкам. Не дивлячись ні на шо. В реальних подіях на тій висоті загинуло 6 чоловік з 39.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Хто ще не бачив, є цей фільм. 2 CD, схоже на двдріп, але з середньою якістю. НЕ ЕКРАНКА!
Кому треба - стукайте в аську. Пишіть на мило
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Хто вчора бачив цей шедевр нашого кіно в прокаті на 1+1?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Вчора вперший раз побачив. Непогане кіно. Техніки досить багато використано в фільми, спецефекти непогані і сценарій хороший. Але все ж таки я не розумію тих людей, які добровіьно туди йшли і за що вони там воювали...
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Ну добровільно туди ніхто не мав особливого бажання йти. Епізод в фільми коли запропонували строю вибрати інші частини за межами АФгану імхо бред.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Напевно, що добровольці все ж таки були. Як на мене то інтереси СРСР в Афганістані якісь дуже сумнівні, принаймі не зрозумілі мені... Так само як зараз війни в Чечні чи Іраці. :(
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Дурна мова про інтереси. СРСР був наддержавою. Нада було держати марку і бряцати зброєю. Ми мірниє люді но наш бронепоєз на запасном путі.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

СРСР, а зараз Росія на мою думку херньою маються... Не хочуть жити так як всі нормальні люди.
Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Повідомлення PashaZT »

На мою думку Росія основна спадкоємиця СРСР. А інтереси в Чечні і Іраку це нафта.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Згоден. Нафта - от вам і інтерес. Булиб там одні гори, нікому вони б непотрібні були.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Відповісти