Потрібна порада з приводу рекламного агентства

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Відповісти
Wakemeup
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 55
З нами з: Нед 21 травня 2023 р. 18:13
Стать: чоловіча

Потрібна порада з приводу рекламного агентства

Повідомлення Wakemeup »

Я тут у справах зі своїм бізнесом, і мені дуже потрібна ваша допомога. Займаюся виробництвом рукоділля і мої товари вже давно готові до продажу онлайн. Проблема в тому, що я зовсім не розбираюся в інтернет-рекламі. Чи має хтось з вас досвід у співпраці з агентствами інтернет-реклами?
Аватар користувача
Jernormal
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 92
З нами з: Нед 08 січня 2023 р. 11:12
Стать: жіноча

Re: Потрібна порада з приводу рекламного агентства

Повідомлення Jernormal »

Також шукаю агентство інтернет-реклами для мого магазину електроніки. Мені цікаво, які канали реклами використовували вам агентство? Чи розробляли вони стратегію спеціально під ваш бізнес?
Аватар користувача
Ziazare
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 61
З нами з: Нед 08 січня 2023 р. 11:37
Стать: чоловіча

Re: Потрібна порада з приводу рекламного агентства

Повідомлення Ziazare »

Після вивчення багатьох варіантів, я вирішив спробувати співпрацювати з агентством Bogat Digital. На їх сайті я знайшов весь необхідний спектр послуг з інтернет-реклами. Це рекламне агентство повного циклу надає комплексні рішення, починаючи з розробки стратегії, до запуску рекламних кампаній на різних каналах, включаючи соціальні мережі та пошукові системи. Під час процедури співпраці, команда Bogat Digital проявила професіоналізм і уважність до деталей. Вони провели ретельний аналіз мого бізнесу і розробили індивідуальну стратегію, враховуючи особливості мого товару і цільову аудиторію.
nelly
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 115
З нами з: Чет 02 грудня 2021 р. 13:47
Стать: жіноча

Re: Потрібна порада з приводу рекламного агентства

Повідомлення nelly »

Wakemeup писав: Вів 06 червня 2023 р. 13:21 Я тут у справах зі своїм бізнесом, і мені дуже потрібна ваша допомога. Займаюся виробництвом рукоділля і мої товари вже давно готові до продажу онлайн. Проблема в тому, що я зовсім не розбираюся в інтернет-рекламі. Чи має хтось з вас досвід у співпраці з агентствами інтернет-реклами?
Перш ніж звертатися до агентств, важливо зрозуміти основи інтернет-реклами, її типи та технології, що застосовуються. Поглиблений дослід вам допоможе більш ефективно спілкуватися з агентствами та оцінювати їх пропозиції.
nelly
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 115
З нами з: Чет 02 грудня 2021 р. 13:47
Стать: жіноча

Re: Потрібна порада з приводу рекламного агентства

Повідомлення nelly »

Пошукайте агентства, спеціалізуються на цифровій рекламі та мають досвід у вашій галузі. Звертайте увагу на їх портфоліо, рецензії клієнтів, рейтинги та рекомендації.
orion
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 59
З нами з: Чет 02 березня 2023 р. 22:02

Re: Потрібна порада з приводу рекламного агентства

Повідомлення orion »

Рукоділля - чудовий продукт для онлайн-продажів, але інтернет-реклама може бути складною справою. Раджу звернутися до професійних агентств інтернет-реклами, як Voicemarketing, підготувати інтернет-магазин до запуску реклами. Їхні послуги допоможуть вам привернути увагу цільової аудиторії і забезпечити успішний старт вашого бізнесу. Маючи досвід у співпраці з агентствами, я можу сміливо стверджувати, що професіонали забезпечать ефективну рекламну кампанію.
Відповісти