Друк самоклеючих етикеток

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
velorout
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 92
З нами з: П'ят 24 червня 2022 р. 19:37
Стать: жіноча

Друк самоклеючих етикеток

Повідомлення velorout »

Добрий день, в мене питання, які зараз є перевірені типографії, які можуть зробити друк самоклеючих етикеток? Щоб вони було дійсно якісними, гарно надрукованими
Аватар користувача
Sauron
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 175
З нами з: Сер 21 жовтня 2020 р. 04:19
Стать: жіноча

Re: Друк самоклеючих етикеток

Повідомлення Sauron »

В компанії Технології Друку розуміють, наскільки важливо мати надійні матеріали. Тому ми пропонють широкий вибір матеріалів, здійснюють друк самоклеючих етикеток https://www.t-druk.com/ які відповідають найвищим стандартам якості. Одна з переваг є використання спеціальних чорнил ElectroInk, які забезпечують стійкість етикеток до сонячного випромінювання, стирання, мастил і хімічних речовин. Етикетки будуть захищені і збережуть яскравість кольорів протягом тривалого часу.
Аватар користувача
Vargyla
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 27
З нами з: Чет 23 березня 2023 р. 15:13
Стать: жіноча

Re: Друк самоклеючих етикеток

Повідомлення Vargyla »

сподобалось як люди із Спектра (типографія в Києві) https://spectra.com.ua/poster.html нам надрукували постерів і плакатів, а все тому що дійсно дуже якісно та красиво все вийшло і ми ще не один раз до них звертались і ще будемо звертатись за допомогою
nelly
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 108
З нами з: Чет 02 грудня 2021 р. 13:47
Стать: жіноча

Re: Друк самоклеючих етикеток

Повідомлення nelly »

Я теж шукаю надійну типографію для друку своїх етикеток. Чи є ще у когось досвід роботи з іншими типографіями? Можливо, ви можете порадити ще когось?
руслан48
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 37
З нами з: Чет 03 лютого 2022 р. 15:26

Re: Друк самоклеючих етикеток

Повідомлення руслан48 »

Sauron писав: Вів 30 травня 2023 р. 10:13 В компанії Технології Друку розуміють, наскільки важливо мати надійні матеріали. Тому ми пропонють широкий вибір матеріалів, здійснюють друк самоклеючих етикеток t-druk які відповідають найвищим стандартам якості. Одна з переваг є використання спеціальних чорнил ElectroInk, які забезпечують стійкість етикеток до сонячного випромінювання, стирання, мастил і хімічних речовин. Етикетки будуть захищені і збережуть яскравість кольорів протягом тривалого часу.
Чи можна у них замовити етикетки з індивідуальним дизайном, або у них є певні зразки, з яких можна вибрати?
orion
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 55
З нами з: Чет 02 березня 2023 р. 22:02

Re: Друк самоклеючих етикеток

Повідомлення orion »

Звісно, я можу порекомендувати вам перевірену типографію для друку самоклеючих етикеток. Можливо вам буде корисною фірма https://newmedia.ua/ . Вони спеціалізуються на поліграфічній продукції і надрукують етикетки високої якості. У них є великий досвід у цій справі і вони використовують сучасне обладнання для надруку етикеток. Зверніться до них, і вони з радістю вам допоможуть.
Відповісти