Купити ігровий ноутбук

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Відповісти
Химарс
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 42
З нами з: Сер 19 жовтня 2022 р. 08:14
Стать: чоловіча

Купити ігровий ноутбук

Повідомлення Химарс »

Я хочу купити ігровий ноутбук, але не знаю, який краще вибрати. Мені потрібно щось із досить потужним процесором та відеокартою, але не надто дорогим. Може, хтось може порадити хороший магазин у Львові, де можна купити якісний ноутбук за прийнятною ціною?
BArnaul
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 111
З нами з: Сер 19 жовтня 2022 р. 08:10
Стать: чоловіча

Re: Купити ігровий ноутбук

Повідомлення BArnaul »

Я недавно купував ігровий ноутбук в магазині Foxtrot. Там є хороший вибір ноутбуків різних марок і моделей, і ціни теж цілком прийнятні. Я купив ноутбук від MSI, він дуже потужний і надійний, але не надто дорогий. Може, тобі теж варто туди заглянути?
Гвоздика
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 36
З нами з: Сер 19 жовтня 2022 р. 08:15
Стать: чоловіча

Re: Купити ігровий ноутбук

Повідомлення Гвоздика »

Я б рекомендував заглянути в магазин з технікою. Там є величезний вибір ігрових ноутбуків, починаючи від бюджетних моделей до найпотужніших і дорогих. Нещодавно я придбав ноутбук від ASUS і дуже задоволений його продуктивністю та якістю зображення.
ПетрВторой
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 32
З нами з: Сер 19 жовтня 2022 р. 08:13

Re: Купити ігровий ноутбук

Повідомлення ПетрВторой »

Привіт, я собі купував ноутбук MSI GL65 Leopard https://zhuk.ua/noutbuky/ в інтернет магазині Жук. Це один з найпопулярніших ігрових ноутбуків на ринку, який має потужний процесор Intel Core i7 та відеокарту NVIDIA GeForce RTX 2070. Завдяки цим компонентам, ноутбук здатний запускати найвимогливіші ігри на високих налаштуваннях без затримок.
Крім того, у нього є великий 15,6-дюймовий екран з роздільною здатністю Full HD і підсвічуванням клавіатури, що робить ігровий процес ще більш комфортним.
Valhalla
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 125
З нами з: Суб 21 січня 2023 р. 14:16
Стать: жіноча

Re: Купити ігровий ноутбук

Повідомлення Valhalla »

Гадаю вам має сподобатися ноутбук Асер Як на мене, він поєднує в собі портативність, яскравий дизайн та гарний функціонал. Плюс до всього він ідеально підходить для відеоігор, навчання, виконання різних обчислювальних, дизайнерських завдань. Тож думаю ваший дитині він точно підійде. Подивіться в магазині на вибір моделей і купуйте для себе найбільш підходящий за ціною та характеристиками.
Аватар користувача
Мария Прокопенко
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 137
З нами з: Нед 25 жовтня 2020 р. 16:01
Стать: жіноча

Re: Купити ігровий ноутбук

Повідомлення Мария Прокопенко »

При подключении всей этой компьютерной техники в любом случае пригодится и бесперебойник.
Аватар користувача
Тарас Возний
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 108
З нами з: Пон 26 жовтня 2020 р. 00:49
Стать: чоловіча

Re: Купити ігровий ноутбук

Повідомлення Тарас Возний »

Мария Прокопенко писав: Сер 14 червня 2023 р. 11:21 При подключении всей этой компьютерной техники в любом случае пригодится и бесперебойник.
Сто процентов! Он уж точно не будет лишним. Тем более сейчас, когда такие перепады в энергосистеме постоянно происходят. Я себе бесперебойник Logicpower https://e-server.com.ua/aktivnoe-setevoe/ibp/manufacturers-logicpower_ru ещё зимой купил. Ни на секунду не пожалел, что такое решение принял. Реально вещь очень полезная и в доме точно нужна
Аватар користувача
olax
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 63
З нами з: П'ят 04 вересня 2020 р. 19:48
Стать: чоловіча
Звідки: Украина

Re: Купити ігровий ноутбук

Повідомлення olax »

Химарс писав: Чет 27 квітня 2023 р. 21:07 Я хочу купити ігровий ноутбук, але не знаю, який краще вибрати. Мені потрібно щось із досить потужним процесором та відеокартою, але не надто дорогим.
Вы же понимаете, что ноутбуки игровые shop.lenovo.ua/ru/category/notebooks/klass__igrovye, с мощным процессором и мощной видеокартой, не могут стоить дешево?)
Хотя смотря в какие игры вы играете. В контр-страйк например, я играл на древнем компьютере, которому около 15-и лет, но так и самой игре еще больше.
А если хотите зависать в современные игры, то советую вам такие параметры ноутбука:
видеокарта nVidia GeForce RTX 4080
процессор Intel Core i9
На это стоит потратиться).
ira19840
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 91
З нами з: Сер 20 липня 2022 р. 16:31
Стать: жіноча

Re: Купити ігровий ноутбук

Повідомлення ira19840 »

Я для сына купила игровой ноутбук в подержанном состоянии на сайте Trium. Он очень хотел именно для игр, а новые такие стоят очень дорого, поэтому нашли выход из ситуации. Если интересно, какие там цены, перейдите по ссылке и посмотрите. Достаточно выгодно можно купить мощный ноутбук.
Відповісти