Детская одежда

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
AlinaYa
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: Вів 28 лютого 2023 р. 02:20
Стать: жіноча
Контактна інформація:

Детская одежда

Повідомлення AlinaYa »

Здравствуйте. Казалось только недавно решила вопрос с одеждой для ребенка, и вот опять. Задумалась о том, что с такой цикличностью покупки одежды, покуда ребенок растет, можно сдуреть. Но пока не хочу идти на компромисс и покупать дешевое б.у. на лох.уа. Подскажите где можно купить то ли брендовый сток или что-то в таком духе.
Аватар користувача
SvetlanaKL
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: Вів 28 лютого 2023 р. 03:14
Стать: жіноча
Контактна інформація:

Re: Детская одежда

Повідомлення SvetlanaKL »

Я с сестрой закупаюсь здесь -Дитячий сток дрібним і великим гуртом, очень довольна, это сток брендовой одежды для детей. У меня самой трое детей и по опыту знаю, что лучше хороший, качественный бренд, так хоть большинство вещей доживаю в хорошем состоянии до второго ребенка, третья дочка, ей новые покупаю и после нее племяннице по наследству.
Аватар користувача
Тарас Возний
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 114
З нами з: Пон 26 жовтня 2020 р. 00:49
Стать: чоловіча

Re: Детская одежда

Повідомлення Тарас Возний »

В мене дружина зараз хоче купити дитячий комбінезон малому на виріст
Аватар користувача
Мария Прокопенко
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 144
З нами з: Нед 25 жовтня 2020 р. 16:01
Стать: жіноча

Re: Детская одежда

Повідомлення Мария Прокопенко »

Тарас Возний писав: Суб 27 травня 2023 р. 09:48 В мене дружина зараз хоче купити дитячий комбінезон малому на виріст
Правильно вона все робить! Я так само речі на наступний сезон купляю тоді, коли на них немає великого попиту. Тоді і на більш адекватніші ціни можна розраховувати. І мені якось спокійніше коли я маю всі необхідні речі про запас на виріст. Комбінезон дитячий https://mumami.com.ua/kombinezony/ я вже встигла синочку замовити, вже лежить у шафі та чекає осені. Нереально задоволена його якістю та стилем. Дивіться, як він гарненько та мило виглядає
Зображення
Indianna
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 105
З нами з: Сер 19 січня 2022 р. 20:08
Стать: жіноча

Re: Детская одежда

Повідомлення Indianna »

Шукати одяг потрібно в залежності від того, що саме потрібно. Ось як приклад на цьому сайті можна знайти широкий вибір одягу для сну чи дому, от як піжама для хлопчиків https://ellengroup.com.ua/catalog/pizhami_doy Мої діти дуже люблять на вихідних ходити в піжамі по хаті, тому я їх купила по три комплекти на зміну))
Відповісти