Як залучити більше клієнтів на свій сайт?

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
Jernormal
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 92
З нами з: Нед 08 січня 2023 р. 11:12
Стать: жіноча

Як залучити більше клієнтів на свій сайт?

Повідомлення Jernormal »

Вітаю всіх на форумі! Звертаюся до вас зі своєю проблемою - як привернути більше клієнтів на свій сайт? Я вже використовував кілька методів, такі як реклама в соцмережах і пошукова оптимізація, але результати не дуже задовільні. Які ще ідеї ви можете запропонувати? Які методи були найбільш ефективними для вас?
Аватар користувача
Ziazare
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 61
З нами з: Нед 08 січня 2023 р. 11:37
Стать: чоловіча

Re: Як залучити більше клієнтів на свій сайт?

Повідомлення Ziazare »

Я теж маю власний інтернет-магазин та підкажу, що я пробував рекламувати свій бізнес у соціальних мережах та Google AdWords, але результати не були такими, які я очікував. Можливо, причина полягає в моїй неправильній настройці реклами. Можливо, хтось має більше досвіду з цими методами та зможе мені допомогти?
Аватар користувача
Kartop
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 34
З нами з: Нед 22 січня 2023 р. 14:53
Стать: жіноча

Re: Як залучити більше клієнтів на свій сайт?

Повідомлення Kartop »

Привіт! Я теж довго боровся з проблемою недостатньої кількості клієнтів на моєму сайті. Але потім я зрозумів, що мої методи не були дуже ефективними. Я почав звертати увагу на контент - я писав цікаві статті, зробив інфографіки та відео, додав фотографії до продуктів. Я також почав робити емейл-маркетинг та використовувати рекламу на Google Ads. І все це в порівняно короткий проміжок часу привело до зростання числа клієнтів на моєму сайті. Я рекомендую вам прочитати статтю про залучення нових клієнтів, там є багато корисних порад та інформації. Успіхів вам!
Аватар користувача
Minina
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 116
З нами з: П'ят 30 жовтня 2020 р. 20:32
Стать: жіноча

Re: Як залучити більше клієнтів на свій сайт?

Повідомлення Minina »

Попробуйте использовать таргетированную рекламу для привлечения клиентов на свой сайт. Сейчас многие запускают такую рекламу в социальных сетях и надо сказать, что такой метод довольно успешный. Ведь практически у каждого человека есть аккаунт в популярной соц.сети и шанс, что вашу рекламу увидит определенный возрастной контингент очень высок. Пробуйте.
Відповісти