Вибір електронної сигарети

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
Genrih
Новачок
Новачок
Повідомлень: 21
З нами з: Сер 13 липня 2022 р. 15:36

Вибір електронної сигарети

Повідомлення Genrih »

Хочу придбати електронну сигарету, але трохи заплутався в різноманітті видів і моделей всіх цих девайсів. Що краще і вигідніше придбати одноразку або Вейп, Джул і в чому їх взагалі відмінність? Також питання на яких українських сайтах найвигідніше робити покупку електронної сигарети
Аватар користувача
Klubnika
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 42
З нами з: Суб 20 листопада 2021 р. 09:36
Стать: жіноча

Re: Вибір електронної сигарети

Повідомлення Klubnika »

Зараз дійсно безліч різних електронних сигарет, але найбільшою популярністю користуються саме одноразові моделі. Їх не потрібно заряджати, вони прості у використанні, багато різних смаків і ароматів. Але її приблизно вистачає на 2-3 дня в залежності від того, хто скільки прикладається до сигарети
Аватар користувача
ИгорьПетров
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 104
З нами з: Чет 17 грудня 2020 р. 23:10
Стать: чоловіча

Re: Вибір електронної сигарети

Повідомлення ИгорьПетров »

Я теж у свій час сидів на одноразках, але для мене це не зовсім вигідно, я багато і часто курив і доводилося купувати кожні 2 дні одноразку. Купив собі Вейп, задоволений пристроєм, простий, потужний, має багато опцій
Аватар користувача
Даяна Курскива
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 90
З нами з: Пон 28 грудня 2020 р. 21:05
Стать: жіноча

Re: Вибір електронної сигарети

Повідомлення Даяна Курскива »

Якщо ви тільки починаєте своє знайомство з електронними сигаретами, то думаю буде доречно для початку купити одноразову, щоб зрозуміти чи прийде вона вам до смаку. А потім можете взяти Джул або Вейп, істотної різниці, в принципі, в їх роботі немає, просто Вейп більш потужніший і з широким діапазоном налаштувань, а Джул простіший у використанні. Подивіться в цьому інтернет магазині різні варіанти електронних сигарет https://zakupay-vape.com/product-category/juul/
Happy
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 72
З нами з: Вів 03 листопада 2020 р. 12:39
Стать: чоловіча

Re: Вибір електронної сигарети

Повідомлення Happy »

Я недавно купил pod картридж он не дорого стоит и при этом очень высокого качества. С доставкой проблем не возникло. Буду и дальше к ним обращаться.
Аватар користувача
Закуська
Новачок
Новачок
Повідомлень: 22
З нами з: П'ят 31 березня 2023 р. 17:57
Стать: чоловіча

Re: Вибір електронної сигарети

Повідомлення Закуська »

Я шукаю де б купити нормальний вейп собі.
Не знаю, навіть з чого почати
Аватар користувача
pime
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 71
З нами з: Сер 08 червня 2022 р. 15:48
Стать: чоловіча

Re: Вибір електронної сигарети

Повідомлення pime »

Я могу вам порадити ще один вейп-шоп ВейпХаб, де можна замовити вейп та рідину до нього. Або одноразки такого типу www.vapehub.org/odnorazky/with-charging Це вже ви самі вирішуйте. Якщо не впевнені, що будете парити надалі, то беріть одноразку. Вони непогані, але недовговічні.
Nata7633
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 161
З нами з: Пон 28 вересня 2020 р. 10:51
Стать: жіноча

Re: Вибір електронної сигарети

Повідомлення Nata7633 »

Я вам порекомендую очень классный магазин Vipkalyan https://vipkalyan.com/elektronnye-sigarety/odnorazovye/ , там вы найдете скидки на вейпы и жидкости для электронных сигарет . Там очень большое предложение вы купите себе все необходимое без проблем - я тоже себе там абсолютно всегда всю продукцию покупаю.
tonyblaze
Новачок
Новачок
Повідомлень: 11
З нами з: Суб 03 червня 2023 р. 00:28
Стать: чоловіча

Re: Вибір електронної сигарети

Повідомлення tonyblaze »

Дуже цікаво, дякую!
Аватар користувача
Чумачечая
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 39
З нами з: Нед 30 січня 2022 р. 18:21

Re: Вибір електронної сигарети

Повідомлення Чумачечая »

Привіт усім! Я зараз вивчаю питання стосовно вейпингу, хочу теж спробувати, кажуть, що краще за все купувати стартовий набір від Джул drsmoke.org/ua/juul/ В кого такий пристрій, чи задоволені ви ним? Чи зручно з ним вейпити? Я б хотіла почути неупереджену думку з цього приводу від досвідчених вейперів. Дякую.
nelly
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 108
З нами з: Чет 02 грудня 2021 р. 13:47
Стать: жіноча

Re: Вибір електронної сигарети

Повідомлення nelly »

Genrih писав: П'ят 17 лютого 2023 р. 11:11 Хочу придбати електронну сигарету, але трохи заплутався в різноманітті видів і моделей всіх цих девайсів. Що краще і вигідніше придбати одноразку або Вейп, Джул і в чому їх взагалі відмінність? Також питання на яких українських сайтах найвигідніше робити покупку електронної сигарети
на розетке большой выбор
nelly
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 108
З нами з: Чет 02 грудня 2021 р. 13:47
Стать: жіноча

Re: Вибір електронної сигарети

Повідомлення nelly »

Закуська писав: Вів 25 квітня 2023 р. 13:57 Я шукаю де б купити нормальний вейп собі.
Не знаю, навіть з чого почати
это не проблема, наказывала на разных сайтах.
orion
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 55
З нами з: Чет 02 березня 2023 р. 22:02

Re: Вибір електронної сигарети

Повідомлення orion »

Очень рад, что наткнулся на сайт unicbd.com.ua и заказал кбд вейп! Я просто обожаю использовать CBD для релаксации, и эти вейпы - идеальное решение. Они предлагают различные вкусы и концентрации CBD, так что каждый может найти что-то подходящее. Качество продукции высокое, а цены вполне доступные. Если вы тоже интересуетесь CBD вейпами, рекомендую заглянуть на их сайт и ознакомиться с ассортиментом.
ira19840
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 91
З нами з: Сер 20 липня 2022 р. 16:31
Стать: жіноча

Re: Вибір електронної сигарети

Повідомлення ira19840 »

Я здесь себе заказывала картридж вупу https://uvape.pro/kartridzhi-dlya-pod-s ... eli_voopoo, нравятся картриджи именно этого производителя, а тут еще и цена выгодная. Можете посмотреть ассортимент и подобрать себе электронную сигарету или другое устройство для вейпа, а также жидкости к ним.
Відповісти