Обладнання для тракторів та комбайнів

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
shuminator
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 581
З нами з: Пон 10 липня 2006 р. 19:02
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Обладнання для тракторів та комбайнів

Повідомлення shuminator »

Привіт. Хочемо купити деяке обладнання для тракторів та комбайнів. Може хтось міг би підказати магазини онлайн, де можна було б глянути такий товар, в гарному асортименті? Дякую.
SHUMINATOR
Аватар користувача
Natalka
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 82
З нами з: П'ят 17 червня 2022 р. 15:21
Стать: жіноча

Re: Обладнання для тракторів та комбайнів

Повідомлення Natalka »

Привіт! Можу запитати в свого дядька, який працює на фермерському комплексі, на керівній посаді.
Знаю, що займається іноді закупівлею техніки та обладнання. Напишу, коли буду мати інформацію.
Аватар користувача
shuminator
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 581
З нами з: Пон 10 липня 2006 р. 19:02
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Обладнання для тракторів та комбайнів

Повідомлення shuminator »

Natalka писав: Вів 27 вересня 2022 р. 11:03 Привіт! Можу запитати в свого дядька, який працює на фермерському комплексі, на керівній посаді.
Знаю, що займається іноді закупівлею техніки та обладнання. Напишу, коли буду мати інформацію.
Дякую за допомогу. Напишіть, коли буде інформація. Нехай підкаже, де краще вибирати таке обладнання і з яким магазином можна надійно мати справу.
SHUMINATOR
Аватар користувача
Petro123
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 75
З нами з: Пон 19 вересня 2022 р. 09:05
Стать: чоловіча

Re: Обладнання для тракторів та комбайнів

Повідомлення Petro123 »

Доброго дня! Можу радити, з власного досвіду співпраці, спеціалізований інтернет ресурс з продажу сільськогосподарської техніки, обладнання і відповідних запчастин.
В Agriline Україна https://agriline.ua/ представлено досить широкий асортимент товару, пов`язаного з сільськогосподарською діяльністю.
Цей товар переважно дуже якісний, від кращих виробників техніки. Купували там також трактори та техніку для транспортування.
А ще неодноразово замовляли запчастини, необхідні для тракторів, комбайнів та іншої с/г техніки. Все це робили через вище згаданий майданчик Agriline.
Зображення
kravecaleksandr
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: Нед 04 грудня 2022 р. 23:55

Re: Обладнання для тракторів та комбайнів

Повідомлення kravecaleksandr »

Для ремонта тракторов обратитесь в центр спецтехники Альфатех. Они занимаются ремонтом тяжелой техники, например мне самому понадобился ремонт двигателя экскаватора. Они занимаются ремонтом двигателей разных моделей, предоставляют мобильные сервисные бригады в разных городах Украины, используют оригинальные запчасти и дарят долгосрочную гарантию. Мастера опытные, могут сделать ремонт двигателя разной сложности.
Faromab
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 31
З нами з: Нед 20 серпня 2023 р. 21:44
Стать: чоловіча

Re: Обладнання для тракторів та комбайнів

Повідомлення Faromab »

Где можно приобрести разнообразные уборочные блоки и агрегаты для сельхозтехники?
Jaresina
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 31
З нами з: Суб 19 серпня 2023 р. 15:57
Стать: чоловіча

Re: Обладнання для тракторів та комбайнів

Повідомлення Jaresina »

Запчастини до рухомого складу, у вигляді причепів, а також до різного роду прибиральних блоків та агрегатів ми купуємо у компанії Агро-Країна, більше інформації про компанію за посиланням https://agro-kraina.in.ua/, таким чином, дуже зручний формат співпраці, коли один постачальник закриває питання по всьому спектру запчастин , для використовуваної сільгосптехніки, рекомендую.
МирВам
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 53
З нами з: Пон 06 лютого 2023 р. 03:25
Стать: жіноча

Re: Обладнання для тракторів та комбайнів

Повідомлення МирВам »

У меня возник важный вопрос, и я надеюсь, что вы сможете помочь. Я ищу место, где лучше всего купить кормосмеситель для своей фермы. Недавно мои животные стали нуждаться в более качественной и эффективной кормовой смеси, и я хочу найти надежное место для покупки.
куктусик
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 96
З нами з: Нед 29 травня 2022 р. 17:33
Стать: чоловіча

Re: Обладнання для тракторів та комбайнів

Повідомлення куктусик »

Если вы ищете надежное место для приобретения кормосмесителя, то могу порекомендовать вам сайт, на котором вы точно найдете широкий ассортимент кормосмесителей разных марок и моделей, подходящих для разных потребностей. Этот сайт специализируется на сельскохозяйственной технике и предоставляет качественные товары по конкурентным ценам. Один из популярных вариантов на сайте - кормосмеситель BvL https://www.farmyland.com.ua/product-ca ... smesiteli/ . Он известен своей надежностью и эффективностью в смешивании кормов. Вы можете найти подробную информацию о различных моделях, их характеристиках и ценах на сайте. Кроме того, там часто проводятся акции и специальные предложения, которые позволяют сэкономить деньги при покупке.
nelly
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 115
З нами з: Чет 02 грудня 2021 р. 13:47
Стать: жіноча

Re: Обладнання для тракторів та комбайнів

Повідомлення nelly »

Де можна купити масляный насос двигуна Yanmar?
orion
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 59
З нами з: Чет 02 березня 2023 р. 22:02

Re: Обладнання для тракторів та комбайнів

Повідомлення orion »

nelly писав: Суб 20 квітня 2024 р. 20:20 Де можна купити масляный насос двигуна Yanmar?
Спробуйте заглянути на сайт https://agrokeys.com.ua/. Вони спеціалізуються на запчастинах для японських міні тракторів, включаючи Yanmar. Тут можна знайти великий вибір оригінальних запчастин. Я сам не раз замовляв деталі для свого трактора і завжди задоволений якістю та швидкістю обслуговування.
Відповісти