Питна вода. Як ви вибираєте?

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Відповісти
Dionisij1
Новачок
Новачок
Повідомлень: 11
З нами з: Пон 27 червня 2022 р. 16:32
Стать: чоловіча

Питна вода. Як ви вибираєте?

Повідомлення Dionisij1 »

Недавно перейшли на окрему закупівлю питної води і буду вдячний за поради від вас по купівлі такої води.
Яка фільтрація краще? Можливо є нюанси при замовленні? де ціни актуальні? Доставка своєчасна?
Востаннє редагувалось П'ят 08 липня 2022 р. 20:03 користувачем Dionisij1, всього редагувалось 1 раз.
lia4
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: Чет 07 липня 2022 р. 20:00
Стать: жіноча

Re: Питна вода у Києві. Як ви вибираєте?

Повідомлення lia4 »

Головне що би вода для пиття була корисна і мала у складі природні мінерали, не залишала накипу, мала приємний смак.
Востаннє редагувалось П'ят 08 липня 2022 р. 20:03 користувачем lia4, всього редагувалось 1 раз.
fenix33
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 26
З нами з: Пон 27 червня 2022 р. 16:06
Стать: чоловіча

Re: Питна вода у Києві. Як ви вибираєте?

Повідомлення fenix33 »

Всім привіт. Мені дуже важливе здоров'я моєї сім'ї і я завжди стараюсь купувати продукти і воду для нас тільки якісні. Для цього я замовляю мінералізовану воду, яка корисна для здоров'я в компанії https://heavenwater.com.ua/ru/ . Подобається, що доставка оперативна, а також якість прекрасна.
Аватар користувача
irinabelaya
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 61
З нами з: Вів 22 грудня 2020 р. 12:33
Стать: жіноча

Re: Питна вода. Як ви вибираєте?

Повідомлення irinabelaya »

ми робимо талу вводу, набираэмо в баклахі в велику морозилку. вона там замерза та потім коли оттане то через марлю
чистіша водичка получаеться
Аватар користувача
Petro123
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 73
З нами з: Пон 19 вересня 2022 р. 09:05
Стать: чоловіча

Re: Питна вода. Як ви вибираєте?

Повідомлення Petro123 »

Купили нещодавно систему очищення води, дуже задоволені. Тепер хоч не потрібно систематично замовляти воду в бутлях.
Jakonda
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 36
З нами з: Чет 10 грудня 2020 р. 12:05
Стать: жіноча

Re: Питна вода. Як ви вибираєте?

Повідомлення Jakonda »

До цього замовляла воду з доставкою, але зараз перейшла на покупку мінеральної води у інтернет магазин Ultramarket. Вони мають широкий вибір води від відомих українських виробників, зручний інтернет-магазин і доставку прямо до дому. Замовляю онлайн – швидко та без зайвих зусиль. Вода завжди свіжа і якісна, це дійсно зручне рішення для мене!
Відповісти