ПІФ - як міф для Луцька?

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

SET23
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: Сер 26 березня 2008 р. 21:23
Стать: чоловіча

ПІФ - як міф для Луцька?

Повідомлення SET23 »

Привіт всім форумчанам ;-)
У зв"язку із кризою, в мене наболіла така тема - якщо вдалося накопичити трохи грошей, то куди їх краще вкласти?
Багатьом на думку найперше спадає - БАНК.
Але тут є своє "НО", про яке вже мабуть знає кожен українець - це те що банки в цей період не вирізняються особливою надійністю і рівнем обслуговування, особливо це стосується Приватбанку (про цей "заклад" можна говорити довго, так як вже не одному він "допоміг").
І тут мені на очі попала стаття про ПІФи, себто пайові інвестиційні фонди, куди також можна вкладати свої гроші з набагато більшою ймовірністю їх вчасного повернення та отримання прибутку (принаймі складається таке перше враження, хоча не виключено, що воно помилкове)
Так от, переважна більшість статтей, що мені доводилося бачити - це російські, звісно з їхніми ж ПІФами 9особливостями), законами, політикою керівників(управляючих) цих фондів і т.д, однак в нас, в Україні, все трошки інакше (мабуть). Хотів би почути думки людей, які безпосередньо стикалися з цим "новим явищем" в українській економіці і практично невідомим в місті Луцьку.
Наперед вдячний :)
EdgarPo
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: Нед 08 лютого 2009 р. 15:31
Стать: чоловіча

Re: ПІФ - як міф для Луцька?

Повідомлення EdgarPo »

Ну навіть незнаю, тут думати треба.
Аватар користувача
Juraantonof
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: Пон 02 березня 2009 р. 19:19
Стать: чоловіча

Re: ПІФ - як міф для Луцька?

Повідомлення Juraantonof »

ПІФи під час кризи? Та це ж божевілля!! :evil:
можна вкладати гроші у діаманти, золото, нерухомість - якшо грошей багато.
якшо не дуже, то, мабуть, варто поміняти на валюту (декілька валют заради зменшення ризиків) і покласти на депозит в якийсь пристойний банк.
kvitka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: Вів 03 березня 2009 р. 18:10
Стать: жіноча

Re: ПІФ - як міф для Луцька?

Повідомлення kvitka »

закінчився строк депозиту в Ерсте. приїхали ми з чоловіком, нам запропонували перевкласти, ми відмовились.
гроші нам видали без проблем, ми зрозуміли, що в банку все ок і подовжили депозит )))
це мені подруга, яка працює в банку, такий спосіб перевірки надійності запропонувала :)
Аватар користувача
Juraantonof
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: Пон 02 березня 2009 р. 19:19
Стать: чоловіча

Re: ПІФ - як міф для Луцька?

Повідомлення Juraantonof »

зараз якраз обираю, де б депозит відкрити. осьо знайшов рейтинг найнадійніших банків за версією газети Дєло http://delo.ua/news/103103/
upd: до речі, Ерсте входить в топ-20
kvitka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: Вів 03 березня 2009 р. 18:10
Стать: жіноча

Re: ПІФ - як міф для Луцька?

Повідомлення kvitka »

Ерсте - гарний варіант, надійний.
осьо хоча б чому. Фонд гарантування вкладів обрав 8 банків для виплати коштів вкладникам банків-банкрутів. Серед них Сведбанк, Правекс-банк, Приватбанк, "Райффайзен Банк Аваль", Укрсоцбанк, "Хрещатик", Брокбизнесбанк, Ерсте Банк.

ДУмаю, Фонд би ненадійні банки не обрав )

http://maanimo.com/news/events/3092-kom ... t-8-bankov
Аватар користувача
Таємнича
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 37
З нами з: Чет 23 квітня 2009 р. 17:08
Стать: жіноча
Звідки: Київ

Re: ПІФ - як міф для Луцька?

Повідомлення Таємнича »

SET23 писав:Привіт всім форумчанам ;-)
У зв"язку із кризою, в мене наболіла така тема - якщо вдалося накопичити трохи грошей, то куди їх краще вкласти?
Багатьом на думку найперше спадає - БАНК.
Але тут є своє "НО", про яке вже мабуть знає кожен українець - це те що банки в цей період не вирізняються особливою надійністю і рівнем обслуговування, особливо це стосується Приватбанку (про цей "заклад" можна говорити довго, так як вже не одному він "допоміг").
І тут мені на очі попала стаття про ПІФи, себто пайові інвестиційні фонди, куди також можна вкладати свої гроші з набагато більшою ймовірністю їх вчасного повернення та отримання прибутку (принаймі складається таке перше враження, хоча не виключено, що воно помилкове)
Так от, переважна більшість статтей, що мені доводилося бачити - це російські, звісно з їхніми ж ПІФами 9особливостями), законами, політикою керівників(управляючих) цих фондів і т.д, однак в нас, в Україні, все трошки інакше (мабуть). Хотів би почути думки людей, які безпосередньо стикалися з цим "новим явищем" в українській економіці і практично невідомим в місті Луцьку.
Наперед вдячний :)

Щодо піфів, то на мій погляд більш ризикованої затєї в період нинішнього безладу складно придумать - бачили ж скільки інвест компаній посипалися майже у перші місяці кризи в осени-взимку. А щодо банків, то є, імхо, доволі стійкі серед них - ті, що мають надійних західних "мам". кожен кулік, канєчно, своє хвалить, але я можу порадити Укрсіббанк, він наледить BNP Paribas і протягом всього цього безладу я не мав жодних проблем із доступом до грошей.
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: ПІФ - як міф для Луцька?

Повідомлення SunSeth »

Таємнича писав:кожен кулік, канєчно, своє хвалить, але я можу порадити Укрсіббанк, він наледить BNP Paribas і протягом всього цього безладу я не мав жодних проблем із доступом до грошей.
Не "мав"? :crazy:
Аватар користувача
username
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 35
З нами з: Сер 22 квітня 2009 р. 11:32
Стать: чоловіча

Re: ПІФ - як міф для Луцька?

Повідомлення username »

SunSeth писав:
Таємнича писав:кожен кулік, канєчно, своє хвалить, але я можу порадити Укрсіббанк, він наледить BNP Paribas і протягом всього цього безладу я не мав жодних проблем із доступом до грошей.
Не "мав"? :crazy:
мене теж завжди забавляли дівчата, що кажуть про себе у чоловічому роді :D :D :D

а щодо згаданогоо банку, то читав на finance.ua різні відгуки про нього, але їх депо-програму активні гроші, доволі (пробачте за "масло-масляне") активно обговорюють в позитивному світлі, що зараз доволі дивно :) зважаючи на ситуацію.. свій кеш в ячейці тримав, але зара думаю, що варто частину таки на цю програму покласти - бо мати змогу із карти гроші з депозиту знімати в банкоматах доволі приваблива, імхо... а хто знає - чи є ще банки, які мають таку ж пропозицію сьогодні? поділіться будь-ласка.
LexaDstyle
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: Вів 14 квітня 2009 р. 15:44

Re: ПІФ - як міф для Луцька?

Повідомлення LexaDstyle »

тут и говорить нечего )

________________
Для лучшего крану-манипулятор не жалко топлива!
Аватар користувача
Таємнича
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 37
З нами з: Чет 23 квітня 2009 р. 17:08
Стать: жіноча
Звідки: Київ

Re: ПІФ - як міф для Луцька?

Повідомлення Таємнича »

username писав:
SunSeth писав:
Таємнича писав:кожен кулік, канєчно, своє хвалить, але я можу порадити Укрсіббанк, він наледить BNP Paribas і протягом всього цього безладу я не мав жодних проблем із доступом до грошей.
Не "мав"? :crazy:
мене теж завжди забавляли дівчата, що кажуть про себе у чоловічому роді :D :D :D

а мене приваблюють чоловіки яких приваблюють дівчата які про себе кажуть у чоловічому роді, але це періоди, і в інтернеті я намагаюсь не знайоиітісь.

а щодо згаданогоо банку, то читав на finance.ua різні відгуки про нього, але їх депо-програму активні гроші, доволі (пробачте за "масло-масляне") активно обговорюють в позитивному світлі, що зараз доволі дивно :) зважаючи на ситуацію.. свій кеш в ячейці тримав, але зара думаю, що варто частину таки на цю програму покласти - бо мати змогу із карти гроші з депозиту знімати в банкоматах доволі приваблива, імхо... а хто знає - чи є ще банки, які мають таку ж пропозицію сьогодні? поділіться будь-ласка.
Я не впевнена на 100 відсотків, але схоже що Активні гроші унікальні :roll:
на Finanace.ua є ціла тема присвячена активнім грошам і укрсиббанку, якщо хтось цим глибоко зацікавиться.
http://forum.finance.ua/viewtopic.php?p ... 71b20b06a5
Аватар користувача
username
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 35
З нами з: Сер 22 квітня 2009 р. 11:32
Стать: чоловіча

Re: ПІФ - як міф для Луцька?

Повідомлення username »

Таємнича писав: Я не впевнена на 100 відсотків, але схоже що Активні гроші унікальні :roll:
на Finanace.ua є ціла тема присвячена активнім грошам і укрсиббанку, якщо хтось цим глибоко зацікавиться.
http://forum.finance.ua/viewtopic.php?p ... 71b20b06a5
мне кажется, что не настолько важна "уникальность" предложения, сколько стабильность того, кто его делает :)
судя по послденим новостям из Укрсиба - французы серьезно взялись за свою украинскую дочку. В кризис банк работал довольно стабильно, а сейчас, когда уже начали расти объемы кредитования и депозитов, думаю тем более все будет ок... хочется верить, по крайней мере)
Аватар користувача
Juraantonof
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: Пон 02 березня 2009 р. 19:19
Стать: чоловіча

Re: ПІФ - як міф для Луцька?

Повідомлення Juraantonof »

Я работаю с Укрсибом еще з того времени, как он не был французским и скажу, что в последние три года, когда вошли BNPP, банк работает все лучше и лучше. Зимой и весной он отдавал без вопросов депозиты и судя по последним новостям о банке, ситуация у них будет только улучшаться. Да и вообще, у банков сейчас дела лучше пойдут - в июне же уже выросли объемы депозитов и кредитов. Хорошо бы, чтобы эта тенденция продлилась)
farada
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: Сер 30 вересня 2009 р. 11:36
Стать: чоловіча
Контактна інформація:

Re: ПІФ - як міф для Луцька?

Повідомлення farada »

Як на мене - то зараз, у період кризи, найкраще інвестувати в цінні папери (акції) правда не укрїанські.
Відносно ПІФів - так, зараз вкладати сюди гроші не варто.
Як варіант вкласти гроші на депозит, під складні відсотки, але це вигідно, коли ви хочете собі наскладати грошей "на старість" - це дуже вигідно.
http://rivok.at.ua/ - фондовий ринок для новачків
Аватар користувача
HumptyDumpty
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: Чет 11 листопада 2010 р. 23:40

Re: ПІФ - як міф для Луцька?

Повідомлення HumptyDumpty »

цінні папери то таки складна штука. гроші вкладеш... а компанія подала на банкрутство і нема грошей... і фіг вибєш назад.
може ті у кого є по міліону вільни грошей і ганяються за кожним %. а я те що назбирав кинув на рахунок накопичувальний. %% по ньому принаймні не дають знецінитися грошам і гроші можна забрати в любий момент. навіть з дому через інет можу перекинути на карточку.
мені так спокійніше і хоч якийсь прибуток.
Відповісти