Вакцинація

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Вакцинація

Повідомлення Belamor »

Всі знають які наслідки від вакцинації в проти кору. Як Ви думаєте що сталося? І чи б зробили б Ви собі зараз прививку від кору?

http://infocorn.org.ua/2008/05/16/vakts ... ezzakonie/
http://infocorn.org.ua/2008/05/20/inter ... m-vaktsin/
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Вакцинація

Повідомлення Black »

про це вже давно говорять по теліку і в інернеті. Саме цікаве, що ця вакцина безкоштовна (гуманітарна допомога) і не тестувалась в нас в Україні, не пройшла ніяких комісій. На мою думку, такі прививки повинні бути добровільними. Людина ж померла. А так би жила далі без їхньої прививки.
Восени робив прививку від грипу, 2 дні була температура, все одно що хворів.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Вакцинація

Повідомлення Belamor »

Я щось не бачу толку від тих вакцин. Тіко ж страшна бюрократія - в садік не візьмуть, в школу також. В універі - те саме.
БЕСПРЕДЕЛ
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Вакцинація

Повідомлення keepo »

В садок і в школу не мають права не приймати - є прецеденти позитивного рішення суду на користь позивачів, в яких не приймали дітей. Це скоріше справа залупливості медсестри.

а взагальному: право на відмову і хороший струменевий принтер допоможуть вирішити цю проблему малою кров"ю.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Вакцинація

Повідомлення Belamor »

Зараз існує страшна черга на ті ж садіки. А відсутність довідки про щеплення - додатковий стимул сказати - Вибачте у нас немає місць, страшна черга.
Звісно можна боротися за свої права до кінця. Але як практика показує - це коштує нервів в нашій країні.
Мене цікавть чи все таки робити прививки і не мати проблем з бюрократією, чи все ж не робити і боротися. Шо краще для тої ж малої дитини?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Вакцинація

Повідомлення Belamor »

крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Вакцинація

Повідомлення keepo »

Краще робити нормальні прививки, а не експериментальні, а карту зробити дома на принтері ;)
І діти здорові і нерви цілі і мізки всяка окололікарняна шушваль з садка/школи не компасує.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Вакцинація

Повідомлення keepo »

...перед даним заходом медикам проводили спецінструктаж, у ході якого дійсно повідомили, що вакцина ZA 26-X повинна бути рожевого кольору.

"Та, котру вколювала я, справді виявилася ясно-жовтою. Я це помітила, однак належної уваги не надала - хіба мало як описують колір люди. Адже скільки людей - стільки й думок"
бля, 3-ну, не 5-тикратну дозу їй вколоти і поспостерігати за реакією... п-ць рожевий і жовтий попутати...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Вакцинація

Повідомлення Belamor »

Ну взагаліто я думаю, що колір немає значення. Для індикації того, що розчин зіпсований в хімії викоритсовують зовсім інші барвники - щоб точно не можна було б спутати.
В нас просто як завжди - купа вою підняли. Хоча може і краще, що люди бушують.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Вакцинація

Повідомлення Belamor »

Ха як я і думав - це не вперше в Україні
http://observer.sd.org.ua/news.php?id=12866
У квітні минулого року у селі Мізяківські Хутори, що на Вінничині, трапилася надзвичайна подія: до лікарні потрапили 35 дітей, яким проводили діагностику туберкуліном. Тоді цей випадок жваво обговорювався у засобах масової інформації, а батьки потерпілих просили правоохоронців залучитися до розслідування цієї справи. З того часу пройшов понад рік, резонанс довкола згаданої події стих, а родичам діток, які стали жертвами невдалої туберкуліно-діагностики, так і не вдалося відшукати справедливості.
.........
Нагадаємо, через 15—20 хвилин після введення туберкуліну у дітей підвищилася температура, виникли головний біль, нудота, розширення зіниць, дехто почав задихатися. Всіх школярів довелося госпіталізувати. Зараз, за словами батьків, у дітей з’явилися серйозні захворювання внутрішніх органів. Так, у доньки Людмили Вервоки лікарі виявили саркоїдоз легень та гепатит. І це далеко не весь перелік хвороб.
На думку лікаря-педіатра Наталі Коломієць, яка тривалий час вивчала інший бік (той, який не рекламується епідеміологами) вакцинацій, введення невідомої речовини викликало у вінницьких школярів імунодефіцит, який спричинив у молодому віці виникнення тих хвороб, які мали розвинутися через 20—30 років. Пані Наталя також переконана, що шкідливою для здоров’я є будь- яка вакцинація, і попереджає, що масштабна вакцинація від кору та краснухи, яку в березні—квітні 2008 року планує провести Міністерство охорони здоров’я України, може призвести до непередбачених наслідків.
А це минулорічна стаття. Мда ...

Від рутинної імунізації вже відмовилося багато країн, зокрема, в Англії її немає вже 100 років, в Росії — 10. Спеціалісти довели, що найбільш надійний імунітет до інфекції виробляється після того, коли людина перехворіє нею в дитинстві. Хочу звернути увагу, що вакцина, якою збираються прививати від кору та краснухи, вирощена на клітинах абортованих плодів ембріонів. Тому не виключено, що цей клітинний матеріал може бути засіяний іншими вірусами, які викликають генетичні та онкогенетичні захворювання, — стверджує Наталя Коломієць.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Вакцинація

Повідомлення Belamor »

http://www.malecha.org.ua/index.php?ind ... w&iden=206
Щоб стати країною, вільною від кору, треба заплатити. Грошей від нас ніхто не вимагає — фонд ЮНІСЕФ не поскупився й виділив на це 5,3 млн. доларів США. З них 300 тис. доларів буде використано на пропагандистську кампанію, мета якої — «запудрити мізки», перепрошую, переконати молодь у необхідності такого важливого профілактичного заходу, як вакцинація «КаКою». До цієї кампанії долучилися не лише наші чиновники від охорони здоров’я, а й представники міжнародних організацій. Зокрема медичні радники ВООЗ навперейми повідомляли пресу про успішний досвід країн, де три роки тому було проведено масову імунізацію, яка покінчила з інфекціями кору та краснухи. Вони стверджують, що вакцина «КК», випробувана протягом кількох років у різних країнах, має добрий профіль ефективності та безпечності і до того є високоімуногенною. За словами представників ЮНІСЕФ в Україні, саме імунізація є найекономічнішим та найрентабельнішим засобом захисту від інфекційних хвороб: «Висока якість вакцин, які закуповує ЮНІСЕФ, забезпечується інститутом прекваліфікації ліків, суворими і прозорими міжнародними тендерами. Контроль ведеться незалежним зовнішнім аудитом. ЮНІСЕФ уже замовив для України 9 мільйонів доз комбінованої вакцини для масштабної імунізації навесні 2008 року».

Як відомо, для планових щеплень проти кору та краснухи (передбачених національним календарем) Україна закуповує вакцину європейських виробників, а ЮНІСЕФ пропонує нам продукцію Індійського інституту сироваток. Українські лікарі стверджують, що цієї вакцини в нас раніше не використовували. Проте їхні колеги з Бюро ЮНІСЕФ заспокоюють тим, що вакцину «КК» проти кору та краснухи індійського виробництва успішно використовували для масових імунізацій у багатьох країнах. Хочете знати, де? В Албанії, Вірменії, Киргизії, Молдові, Латинській Америці, де вона «скрізь засвідчила високу безпечність та ефективність»
Бардак одним словом. Наші чиновники готові всім зад лизати немаючи свого глузду.
Багато лікарів-практиків вважають, що платитимемо здоров’ям нації. Про це вони писали у своїх листах, адресованих міністру охорони здоров’я та головному державному санітарному лікареві МОЗ (нині — колишнім), роз’яснювали свою позицію представникам преси й телебачення. Серед аргументів проти старту цієї кампанії, на мій погляд, найважливішим є той, що запропонована вакцина в Україні навіть не зареєстрована! Її застосовували в найбідніших регіонах планети, де облік побічних дій та ускладнень був досить умовним, про що свідчать представлені дані про частоту побічних дій та реакцій. На думку фахівців, «вони дуже відрізняються частотою та характером, особливо важкі ті, які можуть призвести до інвалідизації. Представлені дані не зовсім коректні з позиції тривалості реакції, їхніх наслідків, причин та оцінки, деякі взагалі відсутні в анотації вакцини. Виявлені важкі реакції та ускладнення, часта їх повторюваність, безперечно, потребують перевірки і моніторингу при їх застосуванні, що повинно передувати проведенню масової кампанії щеплення».
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Вакцинація

Повідомлення Belamor »

крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Відповісти