Сучасні продукти харчування

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Сучасні продукти харчування

Повідомлення Black »

Коли їсиш пельмені або ковбасу з великим вмістом сойї, то сойю відчуваєш відразу. Пельмені, коли варяться, мають специфічний запах. Так і написано в складниках рослинний білок, але відсоток не зазначається. Хоча на одних було зазначено, що соєвого білка не більше там якогось проценту (не памятаю 0,4 чи 0,9%, точно як по стандартам Європи) і вміст сойї там не відчувався взагалі. Я думаю, Belamor, що в ковбасу можна додати багато чого іншого, не обовязково сойю. Але все ж таки є ще нормальна ковбаса в нас.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Сучасні продукти харчування

Повідомлення Belamor »

А я переконаний, що ковбаса дешевше 30 грн - викликає сумнів. Не забувай про смакові добавки.
Часом аж страшно стає як задумаюся - що ми вживаємо в їжу.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Сучасні продукти харчування

Повідомлення Viktor »

Belamor писав:А я переконаний, що ковбаса дешевше 30 грн - викликає сумнів. Не забувай про смакові добавки.
Часом аж страшно стає як задумаюся - що ми вживаємо в їжу.
Підтримюю Belamora. Для визначення якості ковбаси є один нехитрий спосіб (хоча це теж не гарантія) - вартість кілограма відповідного м'яса. То це ціна на ринку: хлопці забили, розібрали, чарку випили - ось і всі затрати. А на нормальному ринку для виготовлення ковбаси, крім м'яса необхідно багато інших компонентів: сало, спеції, сухе молоко і таке інше, затрати на робочу силу, електроенергію, транспорт та інше. От і виходить, якщо вартість ковбаси менша, ніж вартість кг м'яса, то те, що знаходиться всередині, віддалено нагадує ковбасу.
Ринкова ціна зараз повинна бути 55-70 грн. Ось така сумна історія. :)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Сучасні продукти харчування

Повідомлення Black »

Кілограм свинини оптом беруть десь по 9 грн. Так що ціна реальна.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Сучасні продукти харчування

Повідомлення Belamor »

Ну тоді Блек їщ ковбасу за 20 грн але не говори про якість продуктів.
Ковбаса дешевше 30 грн не тягне в якісні.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Сучасні продукти харчування

Повідомлення Belamor »

От надибав на статтю
http://www.rivnepost.rovno.ua/showartic ... art=014921
Не секрет, що Україна стоїть на порозі до вступу у Світову Організацію Торгівлі (СОТ), — каже директор державного підприємства «Рівнестандартметрологія» Василь Карпенчук. — Після того як наша країна стане повноправним членом цієї організації, закордонні виробники імпортуватимуть до нас свою продукцію за спрощеною системою ввезення. За таких умов, щоб наша продукція була конкурентноспроможною, вона має відповідати європейським стандартам якості. Зокрема, якщо це ковбаса вищого ґатунку, то в ній має бути 100% м’яса. В решті сортів дозволяються харчові добавки. Цього року ми почали з ковбасної продукції. Провівши моніторинг ринку, ми дійшли висновку, що сьогодні по-справжньому якісної ковбаси на прилавках наших ринків та магазинів дуже важко знайти. Наступними будуть виробники рибної продукції та кондитерських виробів.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Сучасні продукти харчування

Повідомлення Belamor »

Ще цікава стаття

http://sian-ua.info/index.php?module=pa ... b7d3bf2070
Ковбаса із м’яса – наша згадка ласа

В ідеалі до складу ковбаси повинні входити лише: м’ясо (свинина, яловичина, курятина тощо), сало – шпиг, прянощі (сіль, перець, мускатний горіх та інші), нітріт натрію.

Кажуть, колись ковбаса складалася тільки з цих інгредієнтів. Але то було ще за царя Гороха.

Тому якщо ви не бачите на етикетці ніяких назв складників, крім перерахованих вище – не вірте! Виробники просто „забули” повідомити вас про дуже „смачні” подробиці.

Хімія – не шкільний предмет

До ковбаси додають чимало „хімії” та інших компонентів. Соєвий білок, харчові барвники, суміші спецій та харчові композиції, крохмаль картопляний, модифіковані смакові добавки, крупу рисову чи манну, глюкозу кристалічну, ароматизатори м’яса (наприклад, „Аромат-1”).

Крім цього, в ковбасі є інгредієнти з назвами типу „натрій пірофосфатний тризаміщений”, які нам, як пересічним споживачам, і прочитати важко. Але їмо. Ще й нахвалюємо.

Тепер докладніше про деякі види „смакоти”.

Соєвий білок

В радянські часи про нього й не чули. Прийшов до нас із заходу і буйно „заколосився” практично в кожній палці ковбаси.

Деякі вчені пишуть, що соя подовжує життя, деякі – що скорочує. Їм видніше. Нам, споживачам, достеменно відомо одне: соя – не м’ясо.

Нітріт натрію

Речовина, що надає ковбасі приємного рожевого кольору. Нітріт натрію використовувався і у „старі добрі часи”. Без нього ковбаса неапетитно-сіра. Кількість нітріту натрію в продукті мізерна і суворо контролюється. На підприємствах є спеціальні ваги, що точно відміряють необхідну кількість речовини. Ведуться журнали, де записують, скільки нітріту натрію використано.

Харчові композиції та суміші спецій

Імітують запах і смак давно знайомих нам сортів ковбаси. Виготовляються в основному за кордоном.

Прагматичні хіміки розвинених країн миттєво зреагували на ситуацію, що склалася в Україні. Ми звикли купувати і їсти, наприклад, ковбасу „Докторську” або „Вершкову”. Тепер її склад суттєво змінився. Аби дещо це замаскувати, створено композицію, яка відтворює смак „Докторської”. У „Вершковій” вершками тільки пахне. Такий собі „супчик із сокири”.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Сучасні продукти харчування

Повідомлення Belamor »

Особливо сподобалося
Якщо виробники пишуть на етикетці „сорт вищий”, вони зобов’язані покласти у виріб м’ясо тільки вищого і першого сортів (без жилок, хрящів, шкірок). Але загального документа, що регулював би рецептуру ковбаси певного сорту, немає.

Отож, назвавши ковбасу „Свиняча нова” замість „Свиняча”, виробники цілком можуть змінити рецептуру, додавши до свинини яловичину, курятину.

Це в кращому випадку. У гіршому – дивись вищеописані складники.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Сучасні продукти харчування

Повідомлення Black »

Belamor писав:Ну тоді Блек їщ ковбасу за 20 грн але не говори про якість продуктів.
Ковбаса дешевше 30 грн не тягне в якісні.
Є "Московська" за 60. Але смак в неї кислий, не зрозуміло що туди йде. Все залежить від виробника.
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Сучасні продукти харчування

Повідомлення Золушка »

Найкраща ковбаска це своя, домашня. Купити м"яса і спекти, от і все, це для тих хто хоче знати що їсть. В Чехії наприклад інспекція в сосисках одного виробника зовсім, не грама, м"яса не знайшла, десь був рецепт, якщо когось цікавить пошукаю.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Сучасні продукти харчування

Повідомлення Belamor »

black писав:
Belamor писав:Ну тоді Блек їщ ковбасу за 20 грн але не говори про якість продуктів.
Ковбаса дешевше 30 грн не тягне в якісні.
Є "Московська" за 60. Але смак в неї кислий, не зрозуміло що туди йде. Все залежить від виробника.
Та от є вся біда в тому. Що навіть висока ціна не є гарантією якості. Наші умільці і тут собі дозволять обманювати.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Спайдер
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 110
З нами з: П'ят 27 квітня 2007 р. 17:33
Звідки: Луцьк

Re: Сучасні продукти харчування

Повідомлення Спайдер »

Золушка писав:Найкраща ковбаска це своя, домашня. Купити м"яса і спекти, от і все, це для тих хто хоче знати що їсть. В Чехії наприклад інспекція в сосисках одного виробника зовсім, не грама, м"яса не знайшла, десь був рецепт, якщо когось цікавить пошукаю.
як маєш рецепт, запровадь власне виробництво, налагодь техногогічну лінію з виробництва ковбаси без м"яса та зареєструй торгову марку: "Супер-пупер м"ясна кабаська"
:D
Не был, не состоял, не привлекался, не жалею, не зову, не плачу
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Сучасні продукти харчування

Повідомлення Black »

Домашня класна, люблю коли десь комусь з села привезуть і приготують. :)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Сучасні продукти харчування

Повідомлення Black »

Некоторые газированные напитки могут быть в буквальном смысле смертельно опасны для человека, пишет The Independent. Дело в том, что содержащийся в них консервант повреждает важную область ДНК в митохондриях клеток.

К таким выводам пришел профессор молекулярной биологии и биотехнологии Питер Пайпер из Университета Шеффилда, проведя серию лабораторных испытаний. По словам Пайпера, ряд проблем, связанных с процессом старения, злоупотреблением спиртного (например, болезнь Паркинсона или цирроз печени) могут возникнуть из-за обычной газированной воды.

Виной таких изменений в организме человека, считает Пайпер, становится консервант Е211 (бензоат натрия), активно используемый пищевой промышленностью многих стран и в 2000 году объявленный ВОЗ безопасным соединением. Эта пищевая добавка, являющаяся натриевой солью бензойной кислоты, существует в натуральном виде в природе, например, в ягодах, а производители газированной воды используют Е211 для превентивной борьбы с образованием плесени.

Ранее консервант уже вызывал некоторые опасения в связи с потенциальным канцерогенным эффектом, который возникает при наличии в газированном напитке одновременно консерванта и витамина С. Скажем, из-за этой особенности вещества за один только прошлый год Агентство по пищевым стандартам Великобритании (Food Standards Agency) изъяло из продажи четыре марки газированных напитков с повышенным уровнем бензоата натрия.

Теперь же профессор Пайпер, с 1999 года изучавший особенности Е211, проверил воздействие консерванта на дрожжах и выяснил, что соединение вызывает серьезные изменения в митохондрии клеток, фактически инактивируя эти органеллы клетки, обеспечивающие клетки организма энергией. «Митохондрии обеспечивают вас энергией, и если значительное их число повреждено, то клетка начинает работать со сбоями. Есть множество недугов, которые связаны с повреждением именно этой части ДНК, например, нейродегенеративные болезни», – рассказал прессе профессор Пайпер.

Ось так от. А ви подивіться на склад наших продуктів, багато де бензоат натрію присутній... :(
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Сучасні продукти харчування

Повідомлення keepo »

Мля, ви ціни на м"ясо бачили? а бабуся ковбасу робила? А з чого робила? з сої? - ні з м"ясця, а що ще додавала? на яку суму ви нарахуєте ту ковбасу? а це самий натурал - натуральніше нема куди, в промисловості ніде такого нема ;)
про які 50 грн і вище ви говорите? Ви знаєте по якій ціні приймають м"ясо в населення?
це ринкова ціна 50 грн і не через вартість сировина (м"яса і добавок), а через вартість техпроцесу, яку закладають в ціну + 100% накрутки для покупця...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Відповісти