Что нынче курим?

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Какие сигареты вы предпочитаете

из разряда "Прима"
0
Немає голосів
из разряда "LM" и "Winston"
5
23%
из разряда "Mallboro" и "Camel"
4
18%
сигары
1
5%
я вообще не курю
12
55%
 
Всього голосів: 22

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Бо алкоголь має одну властивість - зранку погано себе почуваєш і не хочеться деякий час дивитись на алкоголь, не то шо пити. Хоча є такі що зранку продовжують. :D. Кинути курити важко все-таки, хоча й можливо.
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

НЕ так важко кинути, головне бажання. Я вже менше курю и мені добре. В майбутньому взагалі надіюсь що не буду палити.
Аватар користувача
Rastaman
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 29
З нами з: Сер 02 лютого 2005 р. 04:35
Звідки: Львів

Повідомлення Rastaman »

Зараз взагалі нічого не курим бо минулорічні запаси скінчились а свіженький врожай ще не зібрали. Так шо ждемс.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Бугагагагагага ..... гик ....
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Верховна Рада України прийняла закон, відповідно до якого власники громадських місць повинні відводити для тих, хто палить, не більше 50% їхньої площі. За закон про попередження вживання тютюнових виробів і їхнього шкідливого впливу на здоров'я населення проголосували у четвер 288 депутатів з 398, що зареєструвалися в залі.
Закон, зокрема, встановлює вимоги до якості й маркування тютюнових виробів, через недотримання яких роздрібна й оптова торгівля й виробництво на території України тютюнових виробів неможливі. До них належать показники вмісту нікотину й смоли в тютюнових виробах і тютюновому димі (нікотин - не більше 1,2 мг, смоли - 12 мг). Крім того, на зовнішній стороні упаковки тютюнових виробів повинно бути вказано основні й додаткові медичні попередження споживачів таких виробів.

Медичні попередження споживачів тютюнових виробів повинні займати не менше 30% площі зовнішньої поверхні кожної великої сторони упаковки тютюнових виробів.

Законом забороняється реалізація особам, що не досягли 18 років, тютюнових виробів і предметів, пов'язаних з їхнім вживанням.

Порушники вимог законодавства щодо обороту тютюнових виробів (залежно від ступеня правопорушення) будуть платити штраф у розмірі від 50 до 50 тис. грн.

Крім того, законом вносяться зміни в Кодекс України про адміністративні правопорушення: установлюється адміністративна відповідальність за порушення правил торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами, а також за паління в заборонених законом місцях
VAX
Новачок
Новачок
Повідомлень: 14
З нами з: П'ят 09 червня 2006 р. 15:50

Повідомлення VAX »

Я взагалі плю цигарки які не були виставленні в опиткванні! Якісь тут голосування трошки недосконалі!
Robin
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: Чет 27 липня 2006 р. 15:56
Звідки: Луцьк

Повідомлення Robin »

А смысл порожняк ганять?
Robin Good.
Аватар користувача
Shakal^6&7
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 91
З нами з: П'ят 21 липня 2006 р. 21:52
Стать: жіноча

Повідомлення Shakal^6&7 »

курю те що хоче серце :lol1:
Я кохаю тебе мій х*й!
Відповісти