Магія. Зокрема і в Луцьку

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

П"ятниця 13-го...  Чи цей день відрізняїться від інших. Дехто думає що ні, але чому статистика пише що в це день на 15% більше негод?
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Пригод більше через те, що ми самі їх провокуємо. Звертаючи посилену увагу на цей день ми неприємності ніби притягуємо.
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

А хіба не навпаки? Більшість людей не планують на цей день поїздки, більше обережні. В нас може на це менше уваги звертають, але в інших країнах навідь забагато. Деякі так бояться що беруть відпустку і з дому не виходять.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Не варто перейматися. Що має трапитися, те й станеться. Просто статистично вже підтверджене, що те, чого людина боїться, то воно і відбувається.
Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Повідомлення РУДЕНЬКА »

Золушка, та що там за люди такі живуть у тих країнах - зашугані якісь, то про армагедон думають, то про тинадцяте.... Я не спорю, може п"ятниця 13 і сприятливий день для якоїсь магії і чаклунства, але ніколи на це не треба звертати увагу. Крім того, всякі нгаразди бувають і в інші дні.... :ok:
Доки не закотиться сонечка тарілочка,
День у день клопочеться рудохвоста білочка :)
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

РУДЕНЬКА, мене також це здивовує, напевно від жиру бісяться.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Наскільки я знаю, то до магії п"ятниця 13 немає ніякго відношення. А має до церкви. Звідки це пішло і чого пов"язано з таким негативом описано в "Коді Да Вінчі"... :)
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Я сьогодні вранці на першому каналі чула, що в кожну п"ятницю вєдьми (їх 12) устраюють шабаш, а тільки коли 13 число там приходить їхній велитель. Це якась легенда чи що , точно не знаю. Так що якесь відношення до магії це має.
Аватар користувача
Nikolas
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 86
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 17:07
Стать: чоловіча
Звідки: Торчин

Повідомлення Nikolas »

Незнаю чому но страшно ненюблю 13 а якщо то п'ятниця то взагалі стараюся забувати про неї топто прочисло :)
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

Та ну, треба просто жити і не звертати на всякі видумки увагу. Я теж можу придумати щось на подобі цього, тіпа вівторок 2-го - хр...й день... от просто буде в мене така фішка. Але нафіг це все треба?
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

– Что за день, пятница 13-е?
– О, это ужасный день когда ведьмы, кикиморы и русалки устраивают шабаш.
– Вот только не надо путать пятницу 13-е и 8 марта…
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Саня, :)

Назва фобії - параскавидекатриафобия, вот... так називають тих, хто панічно боїться п"ятниці 13-го.
На самом деле история "черной пятницы" вполне реальная и правдоподобная. Как сообщает газета "Новые Известия", 700 лет назад, когда войска Святого Рима сравняли с землей Орден Тамплиеров, воинствующие монахи исчезли с исторической арены так же таинственно, как и появились на ней. Произошло это 13 апреля, в пятницу. Все "еретики" были схвачены, а впоследствии сожжены на кострах инквизиции. Но они оставили нам богатое наследство - после них осталось много легенд: Так и не найдены их знаменитые сокровища, а обычное сочетание даты и дня недели приобрело с тех пор глубокий мистический смысл.


а ось цитата про яку я казав:
Получив карт бланш от Ватикана, орден тамплиеров быстро распространил свое политическое влияние, приумножил ряды, обзавелся огромными земельными владениями в десятках стран. Рыцари начали давать щедрые кредиты разорившимся королевским семействам, требуя в ответ защиты своих интересов, и положили тем самым начало современному банковскому делу. Они неустанно приумножали свои богатства и расширяли влияние.
К 1300 году в руках ордена, не без помощи Ватикана, сосредоточилось столько власти, что взошедший на престол папа Климент V решил, что этому пора положить конец. При содействии короля Франции Филиппа IV папа разработал весьма хитроумную операцию по уничтожению верхушки ордена тамплиеров и захвату их богатств, а также с целью завладения их секретными документами, с помощью которых они добились такой власти над Ватиканом. Путем искусных маневров и уловок, достойных ЦРУ, пала Климент разослал секретные военные приказы по всей Европе, причем вскрыть их надлежало одновременно и строго в один день и час, а именно: в пятницу 13 октября 1307 года.


Як бачимо хоч різниця в місяцях і є, але факт залишається фактом. 13-го просто знищили тамплієрів... це навіть в школі вчать :)
Якщо чесно, то внас цей день почали виділяти в період перебудови, крім нього тоді згадували літаючі тарілки, крис величиною з собаку і багато інших цікавих речей.
Українці ніколи не виділяли даний збіг числа і дня тижня - їм вистачало власних днів (наприклад ніч на Івана Купала)...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Саня писав: – Что за день, пятница 13-е?
– О, это ужасный день когда ведьмы, кикиморы и русалки устраивают шабаш.
– Вот только не надо путать пятницу 13-е и 8 марта…


АААА, бухгагагагагагоогогогоггагагагагага  :D  :D  :D  :D  :D
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

keepo, дякую, цікаво було почитати. Так получилось що п"ятниця дійсно не удалась. Чоловік пролежав хворий, о молодша доня впала і розбила собі губку. Кожний день є інший...
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Золушка, А я нічо так. Напився-с.
black закохав
Відповісти