Провайдер

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Відповісти
Элизабет
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 731
З нами з: Чет 09 липня 2020 р. 14:43
Стать: жіноча

Провайдер

Повідомлення Элизабет »

Якщо чесно, то мене не влаштовує інтернет, тому закортіло написати вам та проконсультуватися. Куди саме треба заглянути найближчого часу, щоб залишити заявку на співпрацю з іншим інтернет провайдером у Луцьку?
НеОбычная
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 689
З нами з: Чет 09 липня 2020 р. 14:44
Стать: жіноча

Re: Провайдер

Повідомлення НеОбычная »

Доброго дня. На пошуки інтернет провайдеру з вигідними умовами співпраці у мене пішло більше години вільного часу. Можу вам порадити звернути увагу на перевірену контору, яка вже дуже непогано себе встигла зарекомендувати. Вам потрібно сюди https://www.luxlink.net.ua/ заглянути, та продивитися уважно інформацію теоретичного плану, а вже потім рішення остаточне прийняти – який саме тариф обрати. Не треба боятися задавати питання, на допомогу прийде робітник компанії та буквально розкладе усю інформацію по полицях, як це було у моїй ситуації. Вирішила з вами поділитися силкою на сайт, тому раджу прямо зараз залишати заявку на підключення швидкісного інтернету.
clocott
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 265
З нами з: Пон 27 липня 2020 р. 20:38
Стать: чоловіча

Re: Провайдер

Повідомлення clocott »

Элизабет писав: Вів 07 вересня 2021 р. 11:53 Якщо чесно, то мене не влаштовує інтернет, тому закортіло написати вам та проконсультуватися. Куди саме треба заглянути найближчого часу, щоб залишити заявку на співпрацю з іншим інтернет провайдером у Луцьку?
Вот тоже хочу поменять провайдера, найти с более низкими ценами на интернет.
omevarizka
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 276
З нами з: Пон 28 вересня 2020 р. 14:52
Стать: жіноча

Re: Провайдер

Повідомлення omevarizka »

clocott писав: Вів 09 листопада 2021 р. 16:12
Элизабет писав: Вів 07 вересня 2021 р. 11:53 Якщо чесно, то мене не влаштовує інтернет, тому закортіло написати вам та проконсультуватися. Куди саме треба заглянути найближчого часу, щоб залишити заявку на співпрацю з іншим інтернет провайдером у Луцьку?
Вот тоже хочу поменять провайдера, найти с более низкими ценами на интернет.
А какая сумма платежей у вас была? лично меня устраивает. Я просто делаю пополнение интернета в личном кабинете и всё. Скорость тоже хорошая, до 100 мбит/с. Вам бы тоже такой интернет подключить, тогда всё будет быстро грузиться.
Аватар користувача
Эстелла
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 117
З нами з: Нед 02 серпня 2020 р. 13:43
Стать: жіноча

Re: Провайдер

Повідомлення Эстелла »

Всем привет! А кто подсказать провайдеров iptv телевидения может? Варианты в Киеве нужны.
Аватар користувача
shuminator
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 581
З нами з: Пон 10 липня 2006 р. 19:02
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Провайдер

Повідомлення shuminator »

А для отелей и прочего что можно посмотреть?
SHUMINATOR
куктусик
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 95
З нами з: Нед 29 травня 2022 р. 17:33
Стать: чоловіча

Re: Провайдер

Повідомлення куктусик »

Знаю точно, что если вы самостоятельно не понимаете в нюансах выбора всего именно того что связано с ТВ или провайдерами тогда нужно получить консультацию у специалистов относительно выбора. Именно так мы и смогли подобрать гостиничное оборудование https://otrum.com.ua/ которое заменило не только полноценное ТВ, но и помогает с поиском инфы онлайн всем и сотрудникам, и гостям.
Аватар користувача
Minina
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 116
З нами з: П'ят 30 жовтня 2020 р. 20:32
Стать: жіноча

Re: Провайдер

Повідомлення Minina »

Интересно.
Аватар користувача
Minina
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 116
З нами з: П'ят 30 жовтня 2020 р. 20:32
Стать: жіноча

Re: Провайдер

Повідомлення Minina »

В мене мобільний інтернет, це недорого і зручно. Поповняти треба раз на місяць номер телефона, щоб користуватися послугами. А щоб не шукати Де поповнити Київстар? Раджу зайти на сервіс Сіті24 і ось там можна поповнювати номер телефона без проблем та зайвих комісій.
Відповісти