Потрібен кухоний стіл

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
Рогов Роман
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 85
З нами з: П'ят 18 грудня 2020 р. 22:26
Стать: чоловіча

Потрібен кухоний стіл

Повідомлення Рогов Роман »

Треба купити кухонний стіл. Який у нас стоїть вже зовсім вид втратив, відвеземо його на дачу, а для квартири хочу поки підібрати якийсь недорогий, головне щоб підходив під кухонні меблі. Але виявилося навіть окремо столи стоять дуже пристойно, чи не підкажете де можна підібрати недорогий варіант?
Аватар користувача
ИгорьПетров
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 104
З нами з: Чет 17 грудня 2020 р. 23:10
Стать: чоловіча

Re: Потрібен кухоний стіл

Повідомлення ИгорьПетров »

А може простіше відреставрувати кухонний стіл? Раптом не вийде підібрати під наявну меблі, не дуже адже буде виглядати. Самі звичайно дивіться, але я б так і зробив, а на дачу який-небудь зовсім простенький можна взяти, пластиковий наприклад.
Аватар користувача
ВладимирТурин
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 42
З нами з: П'ят 18 грудня 2020 р. 22:29
Стать: чоловіча

Re: Потрібен кухоний стіл

Повідомлення ВладимирТурин »

Підібрати стіл під гарнітур найпростіше, це ж не шафа, головне щоб стільниця за кольором підходила, і не обов'язково прямо тон в тон, може так спочатку задумано. Для різноманітності раджу вибрати інший форми, які не прямокутний, а круглий, або овальний. До речі ось тут наприклад можна купити стильний кухонний стіл https://www.fusion-style.ua/ua/
Аватар користувача
РоманФилатов
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 42
З нами з: Чет 17 грудня 2020 р. 11:18
Стать: чоловіча

Re: Потрібен кухоний стіл

Повідомлення РоманФилатов »

Нехай це не скромно, але в який раз хочу порадіти за себе. Я на дачі всі меблі сам зробив, навіть тапчан. Стіл взагалі класний зробив, не гірше фабричного. Але взагалі зараз мені здається можна будь-які меблі купити, і дорогу і дешеву.
Відповісти