Особливості покупки квартири в новобудові

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Відповісти
НеОбычная
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 689
З нами з: Чет 09 липня 2020 р. 14:44
Стать: жіноча

Особливості покупки квартири в новобудові

Повідомлення НеОбычная »

Привіт, усім. Прошу поділитися думками із приводу важливого для мене питання, купляти квартиру у новобудові, або ж невеличкий будинок? Сподіваюся, що ви відпишетеся та проконсультуєте мене із цього приводу.
Элизабет
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 731
З нами з: Чет 09 липня 2020 р. 14:43
Стать: жіноча

Re: Особливості покупки квартири в новобудові

Повідомлення Элизабет »

Звісно купляти, бо квартира у новобудові стане вашим талісманом. Я сама продивилася багато різноманітних сайтів, перш ніж обрала один з них і можу порадити звертати увагу на поради, перш ніж приймати якісь важливі рішення. На сторінці https://remhouse.info/5452-osoblyvoti-p ... udovi.html вам вдасться відповіді на кожне з питань для себе відрити, тому вирішила поділитися і проконсультувати із цього приводу. Не треба боятися задавати питання робітнику компанії забудовника стосовно вибору квартири, вам обов’язково допоможуть знайти вихід, тому дійте. Ми з чоловіком узяли квартиру у іпотеку, том я вирішила відписатися та проконсультувати вас, одразу поділитися силкою на корисний сайт.
Маликур
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 124
З нами з: Суб 07 листопада 2020 р. 21:52
Стать: чоловіча

Re: Особливості покупки квартири в новобудові

Повідомлення Маликур »

Конечно, квартира в новострое имеет, как свои преимущества, так и недостатки! Главным недостатком есть то, что если у человека нет денег, то он может купить квартиру сразу от строителей, с голыми стенами! Вот, сколько денег нужно потом выбросить на Строительство такой квартиры! Так что, решать какую квартиру покупать только вам!
Відповісти