Хочу купить дом.

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
nadiafish
Новачок
Новачок
Повідомлень: 13
З нами з: Вів 13 грудня 2022 р. 15:28
Стать: жіноча

Хочу купить дом.

Повідомлення nadiafish »

Всем привет. Наконец-то я собрала нужную сумму для покупки дома. Хочется как можно скорее найти подходящий вариант и оформить его. Думаю может стоит обратится в агенство по недвижимости. Если у вас был такой опыт то поделитесь в комментариях.
Аватар користувача
nadiafish
Новачок
Новачок
Повідомлень: 13
З нами з: Вів 13 грудня 2022 р. 15:28
Стать: жіноча

Re: Хочу купить дом.

Повідомлення nadiafish »

:cry:
Аватар користувача
bettyvill
Новачок
Новачок
Повідомлень: 10
З нами з: Вів 13 грудня 2022 р. 14:27
Стать: жіноча

Re: Хочу купить дом.

Повідомлення bettyvill »

Полностью согласна с вами потому что если вы первый раз покупаете такую недвижимость как дом то должны учитывать все необходимые факторы чтобы в конечном итоге быть довольными и не обманутыми. Советую обратится на сайт хорошо известного агенства Сотбис и вы сможете получить качественную услугу по оформлению недвижимости.
Аватар користувача
momser
Новачок
Новачок
Повідомлень: 10
З нами з: Вів 13 грудня 2022 р. 16:40
Стать: чоловіча

Re: Хочу купить дом.

Повідомлення momser »

Спасибо большое за рекомендацию. Я полностью согласна с вами. Ведь вопросы которые касаются недвижимости должны заниматься профессионалы чтобы в будущем не возникло никаких вопросов и вы просто не потеряли свое время.
Япсих
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 78
З нами з: Суб 28 травня 2022 р. 21:51
Стать: чоловіча

Re: Хочу купить дом.

Повідомлення Япсих »

А что можете сказать за недвижимость за границей, рассматриваете для себя такой вариант? У нас вот друзья взяли недвижимость на Северном Кипре, очень довольны! Конечно ,уровень жизни там и у нас не сравнится. Кипр-прекрасное место не только для отдыха, но и для бизнеса. Им в подборе, оформлении всех документов помогла компания Prime Pro Invest, можете смело к ним обращаться.
Аватар користувача
Алина Матвеева
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 119
З нами з: Сер 22 грудня 2021 р. 17:53
Стать: жіноча

Re: Хочу купить дом.

Повідомлення Алина Матвеева »

Это замечательный совет, но не все знают, что проверка недвижимости доступна каждому желающему. Именно для этого существует сервис scanbe.io. Тут можно с точностью узнать, является ли потенциальный владелец жилья действительно таковым. Обязательно воспользуйтесь этим сервисом.
Аватар користувача
Эстелла
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 118
З нами з: Нед 02 серпня 2020 р. 13:43
Стать: жіноча

Re: Хочу купить дом.

Повідомлення Эстелла »

Мені дуже сподобалась трикімнатна квартира в Київській області в м. Бориспіль від забудовника «Palaris», буду її купувати. Планування квартири класне. Затишне містечко із розвиненою інфраструктурою. І район чудовий, затишний, новий, інтенсивно забудовується.
Япсих
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 78
З нами з: Суб 28 травня 2022 р. 21:51
Стать: чоловіча

Re: Хочу купить дом.

Повідомлення Япсих »

А де можна купувати якісні товари для дому і що варто придбати?
Аватар користувача
Sauron
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 182
З нами з: Сер 21 жовтня 2020 р. 04:19
Стать: жіноча

Re: Хочу купить дом.

Повідомлення Sauron »

Япсих писав: Суб 06 травня 2023 р. 11:41 А де можна купувати якісні товари для дому і що варто придбати?
Ох, якщо вас цікавлять товари для дому https://luxdim.com/uk/ раджу зайти у цей блог та надихнутися! зверніть увагу на стиль вашого будинку - це допоможе вам вибрати меблі, які гармонійно вписуються в інтер'єр. Не забувайте про комфорт - оберіть м'які меблі зі зручними сидіннями та спинками. Крім того, вам слід звернути увагу на якість матеріалів та міцність конструкції. Також можна ще якісь прикраси у вигялі вазонов, картин.
MillerM
Новачок
Новачок
Повідомлень: 23
З нами з: Нед 11 червня 2023 р. 03:37
Стать: чоловіча

Re: Хочу купить дом.

Повідомлення MillerM »

Звичайно, коли ви замислюєтеся про купівлю будинку, встановлення воріт може стати одним із перших пріоритетів. Ворота відіграють важливу роль у забезпеченні безпеки і комфорту вашого будинку. Вони служать не тільки вхідною точкою, а й першим враженням, яке створює ваш будинок. Ось я нещодавно замовляв ворота https://sizam.ua/ua/raspashnie-vorota/ тут і вони неймовірні. Заходьте на сайт всі контакти по установці там.
Аватар користувача
Мария Прокопенко
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 145
З нами з: Нед 25 жовтня 2020 р. 16:01
Стать: жіноча

Re: Хочу купить дом.

Повідомлення Мария Прокопенко »

Перед покупкой любую недвижимость нужно очень тщательно проверять!
Відповісти