Ремонт квартиры

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Элизабет
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 731
З нами з: Чет 09 липня 2020 р. 14:43
Стать: жіноча

Ремонт квартиры

Повідомлення Элизабет »

Всем привет. Прошу вас отписаться и проконсультировать меня, какую компанию выбрать для заказа ремонта в квартире? Было бы неплохо обсудить с вами эту тему, и я рассчитываю, что отпишетесь и поможете советами.
НеОбычная
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 689
З нами з: Чет 09 липня 2020 р. 14:44
Стать: жіноча

Re: Ремонт квартиры

Повідомлення НеОбычная »

Здравствуйте. Конечно, помогу чем смогу. Мне пришлось просмотреть в интернете с десяток разных сайтов, а потом только решила остановиться на одной организации и воспользоваться её услугами. Советую вам не спеша прогуляться по сайту https://remontnb.com.ua/ компании RemontNB, в портфолио готовые работы размещены и можно смело на них ориентироваться. Хорошо, что в интернете напрямую удастся решить все вопросы и останется только кликнуть мышкой для отправки окончательного варианта и назначить день запуска ремонтных работ. Я осталась довольна, поэтому решила отписаться и проконсультировать вас, скинуть ссылку для удобства.
clocott
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 265
З нами з: Пон 27 липня 2020 р. 20:38
Стать: чоловіча

Re: Ремонт квартиры

Повідомлення clocott »

fomina2 писав: П'ят 01 жовтня 2021 р. 09:56
Элизабет писав: П'ят 24 вересня 2021 р. 12:59 Всем привет. Прошу вас отписаться и проконсультировать меня, какую компанию выбрать для заказа ремонта в квартире? Было бы неплохо обсудить с вами эту тему, и я рассчитываю, что отпишетесь и поможете советами.
Сами пока только на этапе выбора дизайна. Решаем какой ремонт сделать.
Вариантов много, вообще сейчас любой дизайн можно сделать. Я планирую использовать лепной декор в интерьере, что бы придать ему более благородный вид. Ну и это довольно оригинальное решение, так как не часто встречается в современных ремонтах.
korib
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 172
З нами з: П'ят 11 грудня 2020 р. 15:27
Стать: чоловіча

Re: Ремонт квартиры

Повідомлення korib »

Элизабет писав: П'ят 24 вересня 2021 р. 12:59 Всем привет. Прошу вас отписаться и проконсультировать меня, какую компанию выбрать для заказа ремонта в квартире? Было бы неплохо обсудить с вами эту тему, и я рассчитываю, что отпишетесь и поможете советами.
Конечно же лучше всего выбирать проверенную компанию, где работают мастера с большим опытом, нам косметический ремонт в квартире делали специалисты Modern Construction https://modernconstruction.com.ua/ru/re ... metychnyj/ все работы сделали хорошо и в заявленные сроки, качеством полностью довольны, рекомендую
Зображення
Teleputech
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: Пон 17 січня 2022 р. 21:50
Стать: чоловіча

Re: Ремонт квартиры

Повідомлення Teleputech »

Элизабет писав: П'ят 24 вересня 2021 р. 12:59 Всем привет. Прошу вас отписаться и проконсультировать меня, какую компанию выбрать для заказа ремонта в квартире? Было бы неплохо обсудить с вами эту тему, и я рассчитываю, что отпишетесь и поможете советами.
Привет. Советую компанию обратиться к In-heat https://in-heat.kiev.ua/otoplenie/filte ... kon/apply/, но помогут они только с выбором, доставкой и установкой теплого пола. Я думаю многие сейчас пользуются электрический теплым полом. Я отношусь к этому числу людей, ведь когда я делал ремонт в квартире я себе тоже устанавливал электрический теплый пол. После выбора материалов для теплого пола мне там помогли с доставкой и установкой всех комплектующих. Большим удивлением лично для меня стало наличие гаранта. Рекомендую!
amaksimova
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 75
З нами з: П'ят 09 жовтня 2020 р. 14:44
Стать: жіноча

Re: Ремонт квартиры

Повідомлення amaksimova »

В єтом вопросе не столько важны даже материалы - сколько мастера, которые будут все єто делают - очень важно чтобы мастера были специалистами своего дела. Читала очень классную статью https://mixinform.com/news/posluga_remo ... 2-18-22106 про услуги ремонта, они пишут про компанию, которая делает ремонты под ключ с поддержанием всех комментариев дизайнера и четко по плану, рекомендую посмотреть
Trigger
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 31
З нами з: Пон 24 січня 2022 р. 22:27
Стать: чоловіча

Re: Ремонт квартиры

Повідомлення Trigger »

При покупке хорошего инструмента, стоит очень тщательно со всем разобраться, чтобы не купить непонятно что. Могу посоветовать всем блог https://yato24.com.ua/blog/kak-vybrat-p ... -pistolet/ на котором вы сможете ознакомиться с полезной информацией о том как выбирать краскопульт, после которой вы точно сможете определиться с выбором и купить качественный товар.
Аватар користувача
Лузга
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: П'ят 02 вересня 2022 р. 11:57
Стать: жіноча

Re: Ремонт квартиры

Повідомлення Лузга »

:evil:
Востаннє редагувалось Чет 15 грудня 2022 р. 12:44 користувачем Лузга, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Лузга
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: П'ят 02 вересня 2022 р. 11:57
Стать: жіноча

Re: Ремонт квартиры

Повідомлення Лузга »

Мы сами все делали, потихоньку отремонтировали все комнаты, вот осталось только двери найти и поставить
Аватар користувача
pime
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 71
З нами з: Сер 08 червня 2022 р. 15:48
Стать: чоловіча

Re: Ремонт квартиры

Повідомлення pime »

Можно, конечно, и самостоятельно какие-то строительно-ремонтные работы делать, но есть такое, что без специального инструмента и навычек не возможно сделать. Например установить двери. Мы купили окрашенные двери Rodos и пытались сами их поставить, но не получилось. Пришлось вызывать мастеров и за дополнительную плату все переделывать)
Roma23
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 134
З нами з: Сер 09 грудня 2020 р. 10:14
Стать: чоловіча

Re: Ремонт квартиры

Повідомлення Roma23 »

Дякую за добрі поради. Я теж вирішив зробити ремонт в квартирі та довго шукав, де можна купити якісні будівельні матеріали за низькими цінами. Мені підказали будівельний супермаркет Alkiv https://alkiv.ua/ru/ . На сайті є каталог будівельних матеріалів з цінами і можна дізнатися про всю необхідну інформацію, про сертифікати якості на кожен з продуктів та як оформити покупку з доставкою. Можу порадити цей сайт.
remont57
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: Сер 01 лютого 2023 р. 16:10
Стать: чоловіча

Re: Ремонт квартиры

Повідомлення remont57 »

Нещодавно зіштовхнулась з проблемою поломки побутової техніки, але завдяки сервісному центру "Ремонт57" проблема вирішилась дуже швидко. Фахівці цього сервісного центру дуже якісно виконали свою роботу і ціна за їх послуги мене дуже порадувала. Отож,якщо і у вас будуть виникати якісь проблеми з побутовою технікою, раджу звернутись саме до них. Тим паче вони працюють по всій Україні.https://remont57.kh.ua/ua/remont-kondiczionerov/
Аватар користувача
Алина Матвеева
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 118
З нами з: Сер 22 грудня 2021 р. 17:53
Стать: жіноча

Re: Ремонт квартиры

Повідомлення Алина Матвеева »

Я хочу купить SPC ламинат в интернет-магазине Энита, это качественное и надежное напольное покрытие, которое предлагается в разных вариантах расцветок. Посмотрите здесь, есть и другие предложения для пола: линолеум, ковролин. Можно подобрать для любых помещений жилых и коммерческих.
OlegKras
Новачок
Новачок
Повідомлень: 22
З нами з: П'ят 20 січня 2023 р. 20:39
Стать: чоловіча

Re: Ремонт квартиры

Повідомлення OlegKras »

Тут впринципі треба відштовхуватись від ваших побажань та фінансових можливостей. Ми коли робили ремонт в себе в квартирі - то поклали ламінат у нашій спальні та дитячій, та клінкерна плитка https://leoceramika.com/catalog/fasad-klinker_304 у кухні та ванній. Виглядає гарно та практично. Легко мити. Думаю це найбільш поширений варіант.
poppoppopkt
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: Чет 10 листопада 2022 р. 20:42
Стать: чоловіча

Re: Ремонт квартиры

Повідомлення poppoppopkt »

Шукаєте надійного партнера для ремонту вашої квартири у Києві https://www.meter.com.ua/uk/remont/remont-kvartyr.html? Не пропустіть можливість дізнатися про Meter, компанію, яка знає, як перетворити ваше житло в місце, де хочеться жити.
Якість без компромісів

Однією з найважливіших переваг Meter є їхній підхід до якості. Всі матеріали та технології, які використовуються в процесі ремонту, відбираються з урахуванням найвищих стандартів. Команда висококваліфікованих майстрів працює ефективно та точно, гарантуючи результат, який буде вас радувати протягом багатьох років.
Фінансова доступність

Ми розуміємо, що ремонт - це серйозні фінансові вкладення. Саме тому Meter пропонує гнучкі цінові плани та пакети послуг, які можна налаштувати з урахуванням вашого бюджету.
Гарантії та терміни виконання

Здійснюючи ремонт під ключ, Meter надає гарантії на всі види робіт. Крім того, компанія славиться своєю здатністю дотримуватися встановлених термінів, що є дуже важливим у сучасному швидкому ритмі життя.
Заключні слова

Вибір правильної компанії для ремонту квартири - завдання не з легких. Однак Meter є однією з найбільш надійних та професійних опцій на ринку. З їхньою допомогою ви зможете зробити ремонт швидко, якісно та за доступною ціною.
Відповісти