Жду Совета!

Мережа інтернет, мобільний інтернет, інтернет-магазини, реклама сайтів і таке інше...

Модератор: Саня

Відповісти
Mixail#
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: Суб 11 березня 2006 р. 00:23

Жду Совета!

Повідомлення Mixail# »

Інетом користуюсь зовсім недавно,я ще чайник.Користуюсь звичайним модемомD-LINK,живу в селі,швидкість дуже мала33,3-37,2 максимум.виділеної мережі зовсім неіснуе.
обьеднатись із сусідами також неможу.Вежа чи база сервера десь біля12КМ.Що порадите придбати нормальне у межах 250 баксів.Антену якої моделі та потужності?Іщо ще до антени потрібно?Вдома вибору нема.одна едина фірма пропонуе,та дорого для мене,біля 500$.
ІНТЕРЕС ДО ЗАЛІЗА ТА ІНЕТ
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

крайне непонятно.... нафига те антена какаято??? зачем????

пиши конкретнее
итак за 12 км стоит точка доступа месного провайдера инета - так?
а чё за повайдер??
если те етот пров такую цену назвал.... то врятли он тя станет подключать с твоим оборудованием.... емуже не выгодно... цена какаято дикая....
ты напиши конкретнее мы поможем советом :)
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Mixail#
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: Суб 11 березня 2006 р. 00:23

Повідомлення Mixail# »

Містечко унас мале провадерів вже четверо.конкуренція ріско зросла за останній квартал.Я користуюсь послугою най першого провайдера KHUCT.COM.поки що у нього са мий якісний звьязок,але трафік ріско знизився на 50%.він единий мае у продажі WIFI обладнаня.Інші ще немають у продажі.але послугу надають.то вламати небуде важко,осовливо UKR-TELECOM,я вже домовлявся.Незнаю як інші двое провайдерів забув назву,одного зних по телеку рекламують,здогадаюсь скажу.Я вних хотів прой ти консультацію,але їм це байдуже,що візьмеш то матимеш.такі поради були.А нехотівби купити якесь барахло,да і з баблом не густо.В радіусі 2 КМ я один маю компьютер,нема з ким напару взяти обладнаня.Хоч село досить велике 7,5тисяч душ.Може через рік щось зміниться,але мені висока швидкість потрібна вже.ЖДУ поради!
ІНТЕРЕС ДО ЗАЛІЗА ТА ІНЕТ
Аватар користувача
Sheriff
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 156
З нами з: Суб 18 лютого 2006 р. 18:03
Звідки: Юкрейша

Re: Жду Совета!

Повідомлення Sheriff »

Mixail# писав: швидкість дуже мала33,3-37,2 максимум.

Радуйся, бо в мене 12,1-28,8 максимум і аналогова лінія з старим акорповским модемом!
:(
To serve & to protect
Mixail#
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: Суб 11 березня 2006 р. 00:23

Повідомлення Mixail# »

Дякую Шерифу що заспокоїв,але телефонна лінія це дерьмо,ще й стара як Прага.Спецом завів для ітету телефонну лінію 260$ відлічив, чоб був інет.Що швидкість мала! Та ще скидуе з лінії часто, особливо коли скачую,під кінець загрузки скине.Атрафік не чекае, також біжить.Одним словом треба міняти звязок,ато :o
ІНТЕРЕС ДО ЗАЛІЗА ТА ІНЕТ
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

На скільки я в тому тямлю, то проблєма скоріше за все в обладнанні яке стоїть на місцевій АТС. А воно дійсьно старе як Прага :) . Так шо про харошу швидкість прийдеться тільки мріяти :(
Зображення
Mixail#
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: Суб 11 березня 2006 р. 00:23

Повідомлення Mixail# »

Що до мріяти.То я незгідний.Треба на 2 місяці підтягнути пасок,потуже.То я думаю мої мрії збудутся. :D
ІНТЕРЕС ДО ЗАЛІЗА ТА ІНЕТ
Відповісти