Інтернет-магазин.

Мережа інтернет, мобільний інтернет, інтернет-магазини, реклама сайтів і таке інше...

Модератор: Саня

Відповісти
Alex223
Новачок
Новачок
Стать: чоловіча

Інтернет-магазин.

Повідомлення Alex223 »

Я колись навіть і не сподівався, що прийду до рішення створити власний інтернет магазин. Точніше перевести свій бізнес у простір інтернету. Тому, хочу запитати у вас поради, чи варто звернутися до спеціалістів, або можна знайти талановитого студента?

Ennabert
Новачок
Новачок
Стать: жіноча

Re: Інтернет-магазин.

Повідомлення Ennabert »

Мені дуже приємно зазначити, що у нас є багато молодих та талановитих айтішників які успішно функціонують в цій сфері. Але на мій погляд варто довіритись досвідченим людям, які займаютья створенням сайтів за цим посиланням https://pbb.lviv.ua . Справа в тім, що цей процес займає певний час та в ньому беруть участь декілька спеціалістів. Тому, щоб ваш магазин був конкурентоспроможним та ефективним, варто віднестись до цього більш серйозно.

Ronald
Новачок
Новачок

Повідомлення Ronald »

Мы сейчас тоже задумались о создании своего магазина, осталось разобраться в автоматизации проведения платежей. У кого опыт есть, поделитесь знаниями, как это правильно сделать.

velorout
Новачок
Новачок
Стать: чоловіча

Повідомлення velorout »

Можете зайти на сайт SystemGroup и изучить информацию про ПРРО для ФОП https://systemgroup.com.ua/uk/programny ... ovate-4web это действительно очень удобно, потому что идёт экономия на оборудовании, минимизация штрафов, автоматический расчет округлений и налогов, уникальные возможности е-кабинета. И много других возможностей.

Эстелла
Учасник форуму
Учасник форуму

Повідомлення Эстелла »

Alex223 писав:
Суб 11 червня 2022 р. 22:26
Я колись навіть і не сподівався, що прийду до рішення створити власний інтернет магазин. Точніше перевести свій бізнес у простір інтернету. Тому, хочу запитати у вас поради, чи варто звернутися до спеціалістів, або можна знайти талановитого студента?
Ой, не знаю навіть. Треба дивитися його портфоліо.

Алина Матвеева
Частий гість
Частий гість

Повідомлення Алина Матвеева »

А я не стала звертатися до фрілансерів чи, тим паче студентів, тому що мені потрібен надійний проект, який стрімко розвивається. Тому створити онлайн магазин https://shop-express.com.ua/ довірила фахівцям Shop-Express. Тут можна на сайті ознайомитися с умовами співпраці та замовити всі послуги. Для людини нової в онлайн бізнесі сайт має бути особливо продуманим, щоб про рішення піти у бізнес торгівлю не довелося шкодувати.

olga2022
Новачок
Новачок

Повідомлення olga2022 »

В большинстве случае будет достаточно студента, в случае если с деньгами нет проблем тогда можно и до специалистов. В целом все зависит от вашего бюджета и функционала сайта. Если стандартный сайт справится любой студент, если вы себе придумали куча всего, тогда надо человека з больше опытом. Ранее частично работала в данной сфере, основная проблема начинающих они берут в примеры розетку) и хотят за пару сотен долларов делать такой же) так не бывает. Мой совет на старте вам надо простой сайт на вордпресс, с понятной и простой админкой, с базовым функционалом и за доступную цену.

Відповісти