Шукаю роботу на неповний робочий день…

Пошук та пропозиції роботи в м. Луцьку.

Модератор: Саня

Відповісти
Ellocka22
Новачок
Новачок
Стать: жіноча

Шукаю роботу на неповний робочий день…

Повідомлення Ellocka22 »

Всім привіт! Зараз навчаюсь на останньому курсі, пари практично тільки двічі в тиждень, тому хотілося б знайти роботу, яку можна було б поєднувати з навчанням. Маю невеликий досвід в сфері торгівлі, бо час від часу підробляла промоутером. Хто і що може порадити?

Лана
Новачок
Новачок

Re: Шукаю роботу на неповний робочий день…

Повідомлення Лана »

Можу порадити, звернутись до фірм які займаються інтернет-продажами, в мене так декілька друзів працювало під час навчання. Наскільки знаю, то вони домовлялись з керівництвом, про робочий графік. Правда і зарплата там так собі)… ну але як для студентки , думаю, нормально буде…. точно більше як у промоутера).

Kobra
Новачок
Новачок

Повідомлення Kobra »

В Інтернет-продажах маленькі зарплати? Мені тоді цікаво де ваші друзі працювали? Я наприклад, уже другий рік працюю на ub.ua. До речі, теж студенткою починала, так зарплатою я дуже навіть задоволена. Мої батьки на державних роботах дохід майже вдвічі менший мають. Автору можу порадити теж звернутись до них. В нас в Луцьку це один з найкращих бізнес порталів, завжди є клієнти і причому, досить солідні, а відповідно і відсоток до зарплати нормальний виходить. Для початку кар’єри, повірте мені, це те що треба!

Dikster
Новачок
Новачок
Стать: чоловіча

Повідомлення Dikster »

О мне тоже знаком этот портал, ми когда-то там площадку для рекламы брали. Могу сказать, что очень надежные ребята, сделали все согласно договоренности и быстро. Относительно работы, то конечно здесь есть и свои минусы, если вы человек по натуре не очень настойчивый и мало коммуникабельный то будет трудновато, ведь суть работы в постоянном общении с клиентами. А с другой стороны это неплохой старт и тем более опыт на будущее.

Mise-Slam
Новачок
Новачок
Стать: чоловіча

Повідомлення Mise-Slam »

Раз вже тут всі так активно почали говорити про ub.ua, вставлю і я свої п’ять копійок. Працював там перед тим, як розпочати власну справу. По грошах, звичайно, було по різному, там все залежить від того наскільки ти віддаєшся роботі, що я вважаю є цілком справедливо. Я за пів року вийшов на зарплату кількох тисяч гривень, що на той час було ого-го, (в порівнянні стипендія тоді була 160грн). Відносно досвіду на майбутнє, то тут напевно конкуренцію важко знайти, все що я зараз досягнув, все завдяки роботі на цьому порталі, а це і знання механізму продаж, і знайомство з «потрібними» людьми і вміння знайти підхід до клієнта… коротше для мене це була першокласна школа для успішного старту.

Відповісти