Чим переглядаете сторінки в Інтернеті?

Обговорюєм операційні системи, усілякій софт, комп'ютерні ігри.

Модератор: Саня

Чим переглядаете сторінки в Інтернеті?

IE
6
13%
Opera
27
57%
FireFox
11
23%
Браузери на ядрі ІЕ
3
6%
 
Всього голосів: 47

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чим переглядаете сторінки в Інтернеті?

Повідомлення Black »

поставив на роботі. літає бомба! тільки постійно щось з google-analytics звязується видно передає туди інфу чи шо.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Чим переглядаете сторінки в Інтернеті?

Повідомлення Саня »

Читати технічну документацію у вигляді коміксів - збочення, imho.
На свій хлопський розум я ще вчора здогадався, що один процес іде на програму, по одному процесу іде на вкладку і ще принаймі один процес висить в пам'яті. Можливо для перевірки орфографії, можливо - ще щось.
Загалом склалося враження, що цей браузер створено для слабо підготовлених користувачів.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чим переглядаете сторінки в Інтернеті?

Повідомлення Belamor »

Ну по перше це не технічна документація - а просто маркетингове рішення в сучасній формі показати всі ідеї, які були реалізовані в Хромі.
На мою думку справа тут далеко не в слабопідготовлених користувачах. Навпаки - спроба створити браузер, який би не був помітний. Лишень сам веб контент.
Там на одних з останніх коміксах написано. If you can just ignore browser - we've made good job. Тобто якщо при роботі з браузером ти акцентуєш увагу тільки на вебі і не помічаєш сам браузер - то команда гугл добилася хорошого результату. На мою думку це вдалося. Швидксть є чудовою. Думаю спокійно може змагатися з Оперою.
Та й не забувайте, що то тільки бета версія. Думаю світле майбутнє для Хрома забезпечено. Він спокійно займе свою нішу.
А джаваскріпти і JVM релізовано на високому рівні. Швидкість вражаюча. Мені подобається з якими темпами гугл тіснить майкрософт на всіх фронтах.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чим переглядаете сторінки в Інтернеті?

Повідомлення Black »

Оновився браузер від Google - Chrome до версії 1.0.154.36
Аватар користувача
КавоМанк
Новачок
Новачок
Повідомлень: 19
З нами з: П'ят 02 жовтня 2020 р. 12:50

Re: Чим переглядаете сторінки в Інтернеті?

Повідомлення КавоМанк »

й браузер. І FireFox непоганий, але тупить він часто. Користуюсь оперою, коли в інет-експлорері помилка виникає. Мені здається все працює в IE, він типу як є стандартом. Д
Відповісти