WinXP в домені Win2000

Обговорюєм операційні системи, усілякій софт, комп'ютерні ігри.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

WinXP в домені Win2000

Повідомлення Black »

Маю наступний трабл. При підключені в домен під керуванням Win2000 Server компів з WinXP Proffesional копіювання на комп з XP відбувається дуже повільно (до 100 кб/с). Перепробував вже багато чого і служби непотрібні вирубати і QoS ставити на 0% - нічого не допомагає. Ще була проблема зі входом в систему користувачем не з правами адміна, вирішується відключенням служби "Вторичный вход в систему". Хто що порадить?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Поставив сервак 2003 і все паше ок. З 2000 так іне розібрався... Тепер інша проблема, на серваку стоїть 8 Гб оператівки, а Windows 2003 Standard підтримує лише до 4. DataCentre Edition i Enterprise підтримують 32 Гб. Я знаю, що сильно всі ці версії не відрізняються, бо маю диск в який запихнули Standard, Web i Enterprise. Як можна включити підтримку всієї оператівки??? Можливо якийсь ключік в реєстрі поміняти просто тре?
Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Повідомлення PashaZT »

Спробуй пошукати відповідь на www.winall.ru
Як запихнути 3 Вікна в одну раму (CD-ROM) www.bootcd.narod.ru/
Zevs_Isver
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: Пон 23 січня 2006 р. 21:45
Звідки: Луцк

Повідомлення Zevs_Isver »

думаю что включить поддержку большего количества памяти и процев не получится, ибо и делают версии "DataCentre Edition i Enterprise" чтобы взять побольше денег с богатых обладателей навороченых серваков

p.s. хотя по слухам стандарт можно "раскачать" до 16гиг памяти и до 32 процев
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Знаю, що треба щоб ядро вінди підтримувало Physical Address Extension (PAE), яке дозволяє адресувати 64 Гб фізичної оперативної памяті і звичайно підтримка такого обєма чіпсетом. Ядро з підтримкою PAE - Ntkrnlpa.exe (Мультипроцесорна версія Ntkrpamp.exe). Щоб загрузитися з ядром PAE, треба в Boot.ini прописати ключ /PAE. Правда не знаю де нажити ці файли (для SP1) і чи цього буде достатньо. І тестувати страшнувато, бо на сервері величезна БД.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Файлік прислав знайомий - версия файла: 5.2.3790.1830 (srv03_sp1_rtm.050324-1447). Щас буду пробувати... :)
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

ТИ маньяк....
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Скопіював файлік в %SystemRoot%\System32. Система з 512 Мб памяті запустилась з ключами /PAE і /kernel=Ntkrpamp.exe. Зараз спробую на сервері з 8 Гб оператівки... Чіпсет там підтримує.
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

А що з базою станеться? Гбачни її, а для системи зроби пару конфігурацій - одна проста друга датацентр. А для сп вони не потрібні, якби були потрібні, він би їх оновив сам.

Хоча навряд чи пае включиться. Він тіко для ент версії, здається прийдеться переставити віндовз.
black закохав
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Ну так і зробив пару пунктів в бут.іні. В обід спробую. Думаю вінду переставляти не треба. Просто загрузити ядро з підтримкою PAE. Існують такі варіанти ядра:

NTOSKRNL.EXE - Uniprocessor x86 architecture systems with 4GB of physical memory or less.
NTKRNLPA.EXE - Uniprocessor x86 architecture systems with PAE support, that is, more than 4GB of physical memory installed.
NTKRNLMP.EXE - Multiprocessor x86 architecture systems with 4GB of physical memory or less.
NTKRPAMP.EXE - Multiprocessor x86 architecture systems with PAE support, that is, more than 4GB of physical memory.

Спробую, напишу результат...
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Оце ти все гарно написав, тіко трохи не в ту степь.
Подивись дрова ядра -
hal.dll
ntkrnlpa.exe
ntoskrnl.exe

Так що воно вже вроді як і завантажене, - нічого там змінювати непотрібно, постав просто ключ. Хоча фіг вийде - реінсталл потрібен.
black закохав
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

В мене мультипроцесорна система з 8 Гб памяті треба був файлік - Ntkrpamp.exe. В папці вінди його не було, мені його прислали, скопіював, прописав в бут.іні, все пішло на машині з 512 памяті.

А ті шо ти написав, hal.dll в мене є, а два інші дивись постом вище для чого...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Вчора запустив... Тепер вінда бачить 4 Гб памяті замість 3,6... і пише в свойствах системи Расширение физических адресов... Запускав Еверест бачить 4 модулі памяті по 2 Гб, але пише шо в компі типу всього 4Гб оператівки...
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

black писав: Вчора запустив... Тепер вінда бачить 4 Гб памяті замість 3,6... і пише в свойствах системи Расширение физических адресов... Запускав Еверест бачить 4 модулі памяті по 2 Гб, але пише шо в компі типу всього 4Гб оператівки...


Погугли - це стандартна фішка - pci-express відхавує кусок адресного простору для себе, тому спочатку і бачиш 3.4-3.8Гб. А 4 починаєш бачити з pae. Для того, щоб бачити 8 потрібна ентерпрайз, так вюди написано.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Читав про те давно. Справа тут не в PCI-Express. Просто PAE треба було включити.
Відповісти