Unix versus Windows

Обговорюєм операційні системи, усілякій софт, комп'ютерні ігри.

Модератор: Саня

SysR
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 90
З нами з: Сер 16 листопада 2005 р. 14:44
Звідки: localhost.localnet
Контактна інформація:

Повідомлення SysR »

Що до статі.... це все треба робити під СУПЕР користувачем... а під ним в інеті ніхто ходити не буде )).
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

В порядку експерименту попробував на роботі з віддаленої машини отримати доступ до Radmina на Win2k Server. Зайняло менше 10 хвилин. Поміняв пароль і отримав full control. Викоирстовував стандартні засоби операційної системи.
Аватар користувача
Dr_Phoenix
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 151
З нами з: П'ят 15 липня 2005 р. 16:40
Звідки: Луцьк

Повідомлення Dr_Phoenix »

Для віндюх вже є стільки різноманітного софта що навіть дитина 8-10 років зможе знайти в інеті і запустити якийсь флудер/спуфер/сканер/сніфер... і ви###ти машину під керуванням вінди. З Уніксами зовсім інше діло, софта також є море і велика кількість призначена для роботи в консолі. Більшість тих хто моляться на дядю Біллі при першому погляді на консоль скажуть : "Нах мені ця Х...я якщо в мене э вінда, в консолі я не зможу пограти NFS Most Wanted, Doom3 а отже ця ось це повна Хня! " :evil: І це правда, багато хто так думає.
А ось вам одна з головних фішок чому на відміну від віндовззззів Унікси працюють стабільніше : В Унікс системах за принцип береться "нехай один процес чи програма виконує лише одну функцію чи паро, але...виконує їх бездоганно" - тільки гляньте скільки в портах є різних мілких програмуль які здавалося б виконують такі прості речі. В віндах принцип навпаки - напічкати прогу щоб вона робила все, навіть те для чого вона не призначена ) Простий приклад - для чого в екселі такі приколи як Гонки на машинках... ось вам і дирочки появляються.

В уніксах дуже складно знайти якусь диру, потрібно мати дуже обємні знання і розуміння самих різноманітних принципів роботи мережевих протоколів, архітектуру самої осі.

Для Уніксів звичайно ж є вірусня, але вона дуже швидко вичисляється і ліквідується і це скоріше всього не вірусня а якісь флудери, сплойти які використовують різноманітні переповнення буферу щоб отримати права рута, аджебез них будь які дії вірусні абсурдні :)

Уффф...в мене аж клава почервоніла :D
Аватар користувача
Zews
Новачок
Новачок
Повідомлень: 11
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 19:58
Звідки: Україна, Луцьк

Повідомлення Zews »

Юніх та Віндовс можна порівнювати але це бескінечна тема!
Віндовс простий і доступний, Юніх важкий але надійний.
У них зовсім різні сфери призначення, і Юніх системи ніколи не будуть робочими станціями це точно, а от Форточки завжди будуть мати недоліки в серверних системах (хоча можна посперечатися).
Форточки розвиваються і досить інтенсивно в плані надійності. А юніх системи в плані юзабельності навіть недумають рухатись і розраховані на дуже просунутих юзверів.
Я далеко не остання людина в компах, сам настроїв дві системи на лінуксі але про тонку настройку немае чого говорити.
А Форточки настроюються досить легко, гарна русифікована справка, підтримка користувачів і гаряча лінія.
В віндовс я зроблю майже все і досить великий досвід роботи з ними.
Гарні результати при досить нормальному захисті треба просто мати "рівні руки" і все добре.
А в Юніх системах крім досвіду роботи треба мати щей "7 пядей во лбу".

Однозначна оценка Форточкі ФАРЕВА. (В "Рівних руках").
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Підтримка користувачів??? Гаряча лінія??? Бу-га-га.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
За***бешся дзвонити до дяді Біла через кожний глюк чи баг :P :P :P
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
SysR
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 90
З нами з: Сер 16 листопада 2005 р. 14:44
Звідки: localhost.localnet
Контактна інформація:

Повідомлення SysR »

Zews
Уяви собі що я особисто бачив приклади (і сам їх так використовую) *нікс осі як робочі станції.
І навідь більше я бачив цілі корпоративні мережі де Юніксові робочі станції крутяться та ще й які зкластеризовані
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

mix_forever, Я знаю чого тобі юніх подобається - там чертики по екрану бігають, а ти їм поклоняєшся і обряди проводиш. Відкрий очі.


А на рахунок підтримки - так в вінді вона завжди була, а в юніху навіть не заікались про таке. Не знаєш - не звізди.

Палеонтологи блін, дай їм динозаврів поколупати.
black закохав
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Alexandoros, я на выдміну від декого не марю написанням своєї ОС... Я реаліст і люблю шоб все працювало без глюків... А якщо в тебе є якась конкретна проблема стосовно мене, то пропоную вирішити її іншим шляхом, а не розводити тут пі***ож...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

mix_forever писав: А якщо в тебе є якась конкретна проблема стосовно мене, то пропоную вирішити її іншим шляхом, а не розводити тут пі***ож...


В мене проблем немає, тим більш стосовно тебе.
Перший на особистості перейшов ти, так що непотрібно мені тут щас незайманку строїти, затямив?
mix_forever писав:
Alexandoros написав:
Юніх і лінух маст дай однозначно.


Тупішого вислову я ше не чув!!!
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Alexandoros, ти сам нариваєшся на грубість... Мелеш чторт зна шо і корчиш розумника з себе... Якщо в тебе IQ на рівні табурета то не варто цим хизуватись... Думку я свою про тебе вже склав і міняти її не збираюсь... Подальша полеміка є недоцільною... Пиши що хочеш...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Аватар користувача
Dr_Phoenix
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 151
З нами з: П'ят 15 липня 2005 р. 16:40
Звідки: Луцьк

Повідомлення Dr_Phoenix »

п.......... хлопці, ну для чого ж так жорстко критикувати все )) Чесно сказати мені чортики в фрюсі теж подобаються, в деякій мірі я їм поклоняюсь, адже вони стільки корисної роботи роблять за мене... :D На рахунок написання своєї осі - я теж на асмі пробую писати ось, але лиш тому бо це мені цікаво, як воно все працює.... заодно асм і С++ підучу більш глибше )
P.S. Хтось поклоняэться демонам, хтось - пінгвінаторам, а хтось......дяді Білллу :D
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Давайте порівнювати багатотонний тягач і запорожець... суть спору така сама буде ;)
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
SysR
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 90
З нами з: Сер 16 листопада 2005 р. 14:44
Звідки: localhost.localnet
Контактна інформація:

Повідомлення SysR »

Alexandoros
Якої підтримки в МС??? Ти її хоч раз отримав??
А якщо отримав тебе відповідь задовільнила??

Що до відкритих очей Ви шановний в курсі що 1С портується на *нікс?? НІ!?!? Так от АБІ вирішила 1С портувати на *нікс з СУБД Постгрес,... Так хто у нас на динозаврах сидить??? Що у нас в минулому??.

Коли *нікс набере критичну масу 10% від робочих станцій в світі, поважаючі себе кантори почнуть писати софт під *нікс і під Вінду одночасно. Ті хто хочуть завоювати собі місце "під сонцем" в світі *нікс роблять це вже зара. Хто у нас палеонтолог після цього???

Якщо тобі подобається вінда,. то сиди на ній,.. псуй свої здоровя і нерви. Для себе я вважаю FreeBSD як систему яка задовільняє всі мої потреби в професійній діяльності і як систему яка на Х степенів стабільніша і захищеніша Вінди.
Аватар користувача
Dr_Phoenix
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 151
З нами з: П'ят 15 липня 2005 р. 16:40
Звідки: Луцьк

Повідомлення Dr_Phoenix »

На рахунок підтримкм Майкрософт в Україні то зх цим тут дуже Х....во! Яка може бути підтримка якщо в нас Мелкософтовські прродукти майже всі у всіх юзаються покрякані ))))))) ФріБСД не потрібно ні крякати ні парити собі мозок з різного роду підтримками так як в мелкософті. Фря поставлячється з усіма сорсами, існує куча сайтів підтримки і розробки ПЗ, а скільки форумів є.....де ви зажди зможете отримати консультацію від простих смертних які вже з Фрьою на ТИ пів життя. Фрю набагато простіше тюнити і шукати несправності адже вона складається з великої кількості маленьких частинок яуі поокремро набагато легше тестити і відладжувати. В віндах ніяких сорсів, все зтуляне в одну кучу і навіть якщо й взяти окрему якусь прикладну системну софтину то всерівно вона так тісно привязана до ОС що Х... що в ній вичислиш..... Судіть самі, чекаю коментарів....
olis
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: Пон 08 травня 2006 р. 20:44
Звідки: Луцьк

Повідомлення olis »

шукаю людину, яка вміє програмувати під якусь безплатну операційну систему. за винагороду. пишіть тільки ті хто дійсно впевнений в своїх вміннях.
Відповісти