Все ж таки: Opera чи Firefox?

Обговорюєм операційні системи, усілякій софт, комп'ютерні ігри.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Nazgul
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 70
З нами з: Сер 24 грудня 2008 р. 00:57
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Все ж таки: Opera чи Firefox?

Повідомлення Nazgul »

Я наприклад вiддаю перевагу firefox, браузер набагато простіший і розвинутіший ніж Опера. Крім того в ньому подається набагато більший вибір різних корисних доповнень. Сторінки інету завантажуються швидше, тут розвинутіше плокування різних дурнуватих рекламних банерів :)
Зображення
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Все ж таки: Opera чи Firefox?

Повідомлення Саня »

Я надаю перевагу Operi. Для мене це найкращий варіант. Зараз перейшов на 10.00 alpha. Хоча це лише alpha, працює стабільно, без вильотів. Мені подобається.
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Все ж таки: Opera чи Firefox?

Повідомлення SunSeth »

Nazgul писав:Я наприклад вiддаю перевагу firefox, браузер набагато простіший і розвинутіший ніж Опера. Крім того в ньому подається набагато більший вибір різних корисних доповнень. Сторінки інету завантажуються швидше, тут розвинутіше плокування різних дурнуватих рекламних банерів :)
Це називається аби язиком ляпати... швидше, розвинутіше, простіше і все без доказів і фактів.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Все ж таки: Opera чи Firefox?

Повідомлення Саня »

Не полінувався й вирішив провести пару тестів. Для початку обрав Acid3.
В тестуванні брали участь:
Apple Safari 3.1.1 (525.17)
Google Chrome 1.0.154.36
Internet Explorer 6.0.2900.5512
Mozilla Firefox 3.0.5
Opera 9.61 build 10463
Opera 10.00 alpha build 1139
Учасники тестування перераховані в алфавітному порядку. Недоліком підбору браузерів можна назвати те, що тут представлено застарілу версію IE, Chrome i Firefox представленні самими свіжими на сьогоднішній день релізами, Opera - дещо застаріла версія "дев'ятки" (вже вийшла 9.63), а "десятка" має статус лише альфа-версії. Якщо є бажання і можливість, то можете розширити тестування, доповнити його іншими браузерами, версіями.
За результатами тесту місця розподілилися наступним чином:
1. Opera 10.00 alpha build 1139 - 100 балів зі 100 можливих
2. Opera 9.61 build 10463 - 85 зі 100
3. Google Chrome 1.0.154.36 - 79 зі 100
4. Apple Safari 3.1.1 (525.17) - 74 зі 100
5. Mozilla Firefox 3.0.5 - 71 зі 100
6. Internet Explorer 6.0.2900.5512 - 12 зі 100.
Результат нової Опери повністю відповідає референсному. Результат творіння Microsoft просто жахливий. Firefox зайняв почене п'яте місце. Не сильно, але все-таки поступився Google Chrome i Apple Safari.
В тесті Acid2 Опера здає свої позиції. Першу сходинку розділяють відразу три браузери, які коректно відображають картинку. Це Google Chrome, Apple Safari i Mozilla Firefox. Opera я ставлю на другу сходинку. Internet Explorer знову в поній жопі. Навіть близько не дотягує до того, що мало б бути відображене.

Які тести ви ще знаєте? Давайте продовжимо спроби об'єктивно оцінити браузери. З оглядів в Інтернеті, наприклад, відомом, що Google Chrome найшвидше справляється з обробкою Javascript.
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Все ж таки: Opera чи Firefox?

Повідомлення SunSeth »

Саня писав:Які тести ви ще знаєте? Давайте продовжимо спроби об'єктивно оцінити браузери.
В цій темі мова тільки про Opera та Firefox ;-)
Ще є такий тест, правда, на той час Опера була у версії 9.6b, у 9.63, скоріше всього, результати були б ще кращі:
Тестирование браузеров на скорость работы уже давно стало одним из наиболее популярных занятий аналитиков. Сейчас же есть и вполне реальный повод для очередного исследования - появление нового браузера Google Chrome. Разработчики данного "новичка" на рынке заявляют лучшее быстродействие при работе с JavaScript, но судя по этим тестам, не так уж всё и радужно. В общем и целом таблица рекордов выглядит так:
1. Тест на холодный/горячий старт - победитель Opera 9.5.
2. Тест на запуск с восемью вкладками - победитель Safari (Opera-9.5 с мизерным отрывом на втором месте).
3. Тест на CSS - победитель Safari, второе место - Chrome, третье - Opera-9.5.
4. Тест на JavaScript - победитель автором теста не указан, по таблице же Safari и Opera-9.5 имеют абсолютно идентичные результаты. Chrome на пятом, уступая Safari, Opera и Firefox.
5. Использование памяти - победитель Firefox. Opera-9.6b - сразу за ним.

Краткий вывод: Opera по-прежнему находится в числе лидеров, по некоторым параметрам чуть уступая, но при этом в общем зачёте занимая лидирующие позиции. Что, в общем, и не удивительно.

В связи с многочисленными вопросами, вот "командный зачёт" по каждому браузеру (цифры — позиция по результатам тестов).

Opera — 1, 2, 3, 1 (делит с Safari), 2; Средний балл — 1,8
Safari — 5, 1, 1, 1 (делит с Opera), 4; Средний балл — 2,4
Firefox — 2, 3, 4, 3, 1; Средний балл — 2,6
Chrome — 4, 5, 2, 4, 3; Средний балл — 3,6
IE — 3, 4, 5, 5, 5; Средний балл — 4,4
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Все ж таки: Opera чи Firefox?

Повідомлення Саня »

SunSeth писав: В цій темі мова тільки про Opera та Firefox ;-)
А що нам заважаэ оцінювати Opera та Firefox в порівнянні з іншими? ;-)
Чомусь світова статистика показує, що найпопулярнішим браузером є Internet Explorer, а по результатам тестів він далеко позаду...
Ще б цікаво було не читати результати чужих тестів, а тут, на форумі провести незалежне тестування :-) Кому ви більше довіряєте? Чужим дядям-тьотям, які получають гроші за тести, чи самому собі? Можем порівняти свої результати з їхніми, подивитися хто більш об'єктивний, в кого прослідковується упереджене ставлення і т.п.
Аватар користувача
Nazgul
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 70
З нами з: Сер 24 грудня 2008 р. 00:57
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Re: Все ж таки: Opera чи Firefox?

Повідомлення Nazgul »

Exrlorer лідер? Оце ха-ха!!!!!!!!
Зображення
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Все ж таки: Opera чи Firefox?

Повідомлення SunSeth »

Nazgul писав:Exrlorer лідер? Оце ха-ха!!!!!!!!
По кількості користувачів - так. А що це для тебе новина?
Аватар користувача
Nazgul
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 70
З нами з: Сер 24 грудня 2008 р. 00:57
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Re: Все ж таки: Opera чи Firefox?

Повідомлення Nazgul »

Нє, на мою думку це самий тупий браузер який я коли-небуть бачив. Швидкість в нього як у равлика, тай всякої фігні за собою суне багато, Я просто не зна як його можна використовувати. Як тільки поставив нет тоже користувався ним,почали зявлятися трояни, спаму хто-зна скільки. Добре хоч Антік нормальний стояв і Фаєрвол, то Вінда вціліла за цих пару днів....
Зображення
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Все ж таки: Opera чи Firefox?

Повідомлення Саня »

Чому тоді в IE більше користувачів, ніж у всіх інших браузерів разом взятих??
Пояснення типу, що "він входить до складу Windows", імхо, в достатній мірі не пояснює таке становище.
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Все ж таки: Opera чи Firefox?

Повідомлення SunSeth »

Саня писав:Чому тоді в IE більше користувачів, ніж у всіх інших браузерів разом взятих??
Пояснення типу, що "він входить до складу Windows", імхо, в достатній мірі не пояснює таке становище.
А яке ще цьому може бути пояснення? Іншого немає.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Все ж таки: Opera чи Firefox?

Повідомлення Саня »

По роботі в мене інколи виникає необхідність користуватися IE. Доводиться мати діло з сайтами, які використовують специфічні ActiveX компоненти. Ні Opera, ні Firefox з ними "не дружать" :-( Для сайту підтримки SETool змушений користуватися Firefox'ом. В Opera 9.6 авторизація коректно не проходить :-( Треба спробуват з десятою версією, можливо буде працювати, але самі розробники боксу заточують авторизацію під Firefox, так що сподіватися особливо не доводиться.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Все ж таки: Opera чи Firefox?

Повідомлення Black »

Я тащусь від Хрома!
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Все ж таки: Opera чи Firefox?

Повідомлення SunSeth »

black писав:Я тащусь від Хрома!
А, це цей новий банеропереглядач і прайвесі-всім-показун ?..
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Все ж таки: Opera чи Firefox?

Повідомлення Black »

Мене банери не дратують. Я їх не ріжу. Навіть часто клікаю, коли там бачу щось цікаве. Харять тільки нові банери що їздять по екрану.
Відповісти