WinFS

Обговорюєм операційні системи, усілякій софт, комп'ютерні ігри.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Dr_Phoenix
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 151
З нами з: П'ят 15 липня 2005 р. 16:40
Звідки: Луцьк

Повідомлення Dr_Phoenix »

Це зовсім не обмеження - це рекомендації, щоб звільнити себе на майбутнє від лишнього гемора. Ти можеш розмістити розділ для Фрі де забажаєш, тільки щоб він не потрапляв на 1024 циліндр!!! В мене наприклад так:
*вінХР(праймарі)* *Фря(праймарі)* #*партішн1* *партішн2* *партішн3*#

** - це партішн ## - це додатковий розділ де розміщуються інші партішни

Все має ставати і працювати, мож ти щось пропустив чи не зовсім добре розібрався з прогою для биття харда.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

А я хочу так:
Primary
FAT32 8Gb
Secondary
FAT32 90 Gb
FAT32 90Gb
FreeBSD

і ніхера не виходить. Створюється розділ 0 Мб і зявляються помилки в розділах FAT. Рекомендації рекомендаціями, а от чому не можна так? Якщо чесно, не бачу обєктивних причин. Я юзаю перш за все вінду, а потім хочу вже FreeBSD. Linux-у наприклад пофіг. Тим більше пробував грузитись з Live-CD, грузиться нормально, ікси тільки не йдуть. Чесно перші враження відразу складаються негативні.
Аватар користувача
Dr_Phoenix
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 151
З нами з: П'ят 15 липня 2005 р. 16:40
Звідки: Луцьк

Повідомлення Dr_Phoenix »

А що тяжко останній розділ конвертанути в Праймарі? :

Primary
FAT32 8Gb
Secondary
FAT32 90 Gb
FAT32 90Gb
Primary
FreeBSD

Фря - це тобі не Маст Дай, В секондарі розділ вона скоріш всього не стане, невже тяжко клікнути паро раз мишкою і зконвертити в праймарі, сам подумай коли розділ в праймарі то й надійність його вища, бо коли піде збій в таблиці розділів в одному з партішнів додаткового розділу то і всі інші можуть піти в ж.... Фря розумніша чим вінда!!!


Створюється розділ 0 Мб на якому етапі, чим ти його створюєш, якою прогою?
Спробуй створити той самий розділ і форматни його в НТФС, перегрузись і спробуй поюзати його, якщо все нормал то й Фря з ним буде робити нормально.
Тим більше пробував грузитись з Live-CD, грузиться нормально :D Live-CD бити не потрібно і там все заточено щоб грузитись в память, і взвгвлі причому тут це?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Різниця між праймврі і секондарі - лише в назві??? Чи тут така сама різниця як між прамарі і секондарі іде-контроллером? Хто праймарі з того і грузимся? Якщо є можливість грузитись з секондарі, то хай грузиться з секондарі, для чого робити так, щоб не можна було. Впевнений, що це можливо на 100%. Взагалі я вважаю, що BSD. Linux-и та інші там UNIX-и - це ж все для серверів. В ігри там не пограєш і вінда все одно залишається ОС №1. Тому хочу - спочатку вінду, а потім - все інше, для чого мені сама фріБСД?

Створюю розділ стандартною прогою при установці системи. Вона не може створити розділ навіть на тому вінті на останніх 2,5 Гб. Кароче глюканат такий самий як і фдіск.
Аватар користувача
Dr_Phoenix
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 151
З нами з: П'ят 15 липня 2005 р. 16:40
Звідки: Луцьк

Повідомлення Dr_Phoenix »

хм....щось ти плутаэш. я не хочу тут розповідати теорію розбивки хардів, проводити повномаштабний тюторіал по Партішику и т.п. , але для кращого розуміння розкажу це:

вінт може бути розбитиі на розділи або містити 1 розділ під якого виділено все місце. В останньому випадку розділ однозначно буде Праймарі і повинен мати мітку Active щоб надалі з нього можливо було грузити якусь ось. Коли ти створюєш на харді кілька розділів, наприклад Фдіском(ним можна створити лише 1 розділ праймарі і 1 розділ секондарі в якому створюються підрозділи(інші логічні диски), праймарі розділ повинен мати мітку Active як я вже раніш зазначав щоб знього можна було бутатись), з Партішн меджіком набагато простіше і він містить набагато ширші можливості, наприклад можна створювати до 4 розділів Праймарі.... так що Фдіском для Фрі ти розділ не підготуєш, Фря має стояти на Праймарі розділі.

Розберись добре з структурою і розбивкою хардів і тоді пробуй ставити Фрю, а там набагато складніша структура бивкі на слайси і партішни(фрішні розділи) :!:

п.с. не потрібно лякатись складнощів, завдяки їм ми збагачуємо свій досвід :)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Гробаний FreeBSD достав так вже, що труба. Спробував 2 розділ зменшити і зробити там під FreeBSD. Нічого нормально не вийшло. Зробив назад. Тепер грає Друга ріка зсередини пісні, коли запускаю Брати Гадюкіни. І майже вся музика так. Не знаю шось запороло - чи FreeBSD чи PQMagic. Планєта бракодєлов блін.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Просто не варто гратись з такими об"ємами данних тим більше на фат32. І хоч всі розробники пишуть, що вінда 100% бачить розбиті їх прогами розділи, це ДАЛЕКО НЕ ТАК!
Майже в кожній прозі стоїть попередження: "Ми не відповідаємо за втрату інформації..."
І тут вже нічого не поробиш :(
Я для себе вирішив це просто: ще один він невеличкий (20Гб) - і на ньому експериментую, скільки хочу :)
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я якраз перед тим в NTFS перевів. Індекси полетіли чи шо... Взагалі вінти більше 160 Гб досить часто не правильно розбиваються програмами.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Навіть на маленькі логічні диски <32Gb?
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Відповісти