WinFS

Обговорюєм операційні системи, усілякій софт, комп'ютерні ігри.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

WinFS

Повідомлення Black »

Компания Microsoft в понедельник впервые опубликовала бета-версию своей новой файловой системы WinFS, которая в будущем должна прийти на смену применяющейся ныне в ОС этой компании NTFS, впервые вышедшей в 1993 году в рамках ОС Windows NT 3.1.

Как сообщает издание CNet News, первая бета-версия доступна только подписчикам сервиса Microsoft для разработчиков Microsoft Developer Network. Как известно, сначала планировалось, что WinFS будет использоваться в новой ОС Windows Vista, ранее известной как Longhorn, однако еще год назад было объявлено, что к официальному выходу Vista, который ожидается в 2006 году, создать окончательную версию WinFS не удастся, и в новая система будет также базироваться на NTFS. Первая бета-версия Windows Vista также вышла накануне.

В Microsoft заявляют, что при работе с WinFS будет проще находить информацию как непосредственно на компьютерах, так и в рамках Windows-сетей. По словам представителей компании, можно сказать, что WinFS стирает границу между файловой системой и базой данных и обеспечивает универсальную программную среду для всех типов данных: структурированных, частично структурированных и неструктурированных.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Що я зараз помітив так то що мені пора на домашню машину щось подібне до гугла ставити. А то у мене такий бардак з документами і файлами що капець. ТОму мене цікавить як нова система буде систематизувати інфу. Виборку і представлення.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

А в мене така проблема наразі існує: на диску D (90Гб) в мене розміщена папка з музикою (75 Гб) і папка з картинками (теж кілька Гіг), папка з документами і ще кілька. Коли я заходжу на диск D, щоб попасти в папку мені потрібно чекати секунд з 10 поки воно собі там повтикає (може рахує обєм папок?). Це кумарить. Файлова система прада FAT32. Може то переконвертнути в NTFS? Але минулий раз як вилетіла файлова системаЮ то вдалось відновити інфу лише з фаток, в нтфс все полетіло безвозвратно. :(
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

У мене навпаки ніколи проблем з НТФС не було. А з фат32 регулярно. Ще коли комп стояв в общазі то ваще жопа була з фат32. Я тепер тіко НТФС юзаю.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

NTFS звичайно прогресивніша, але мені її важче відновити ніж фатку.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

там єдина проблема тільки з загрузочним діском. Коли нафіг все злітає треба тулзю яка під ДОСом бачить НТФС. А взагалі я й під юніксом собі на машині змонтував НТФС диски від ХРЯКА.

НТФС трохи повільніше працює але кажу проблем майже не було. Хоча завжди є вийнятки.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Ця проблема з загрузкою мені відома і кумарить... Але буває і страшніше. При розбивці вінта на 200 Гб є така проблема ні fdisk, ні Win2000, ні WinXP SP2, ні Win2003, ні Partition Magic 8 під вінду НЕПРАВИЛЬНО розбивають вінт! При спробі виправити помилку якоюсь прогою, вилітає файлова система. Нормальна розбивка в мене вийшла лише Partition Magicoм під DOS. Вінт ще й був SATA. І я задовбався 3 рази відновлювати 200 Гб інфи за допомогою R-Studio. Всю музику спас. Ушуршав Install, My Videos і частина документів. Але багато з того було в моїх друзів і вдалось скопіювати. Скоро мене чекає перехід з 200Гб вінта на 250. Боюсь знову будуть проблеми...
Аватар користувача
Dr_Phoenix
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 151
З нами з: П'ят 15 липня 2005 р. 16:40
Звідки: Луцьк

Повідомлення Dr_Phoenix »

Ще коли комп стояв в общазі то ваще жопа була з фат32. Ги, ну ти сказав, мабуть у вас там була мережа, а з фатом секьюрити файлосистеми - LOWWWWWWW!
Коли нафіг все злітає треба тулзю яка під ДОСом бачить НТФС
Качай собі компакт iNFR CD 210метрів ізошка (windows PE) - там тобі і підтримка НТфс, і Тотал, і Крякалка Адмінських Пасвордів..... (якщо впадло качати візьми в мене або в Bigman'а)
При розбивці вінта на 200 Гб є така проблема ні fdisk, ні Win2000, ні WinXP SP2, ні Win2003, ні Partition Magic 8 під вінду НЕПРАВИЛЬНО розбивають вінт! Качай Acronis Partition Expert!!!!!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Зараз маю проблему - звільнив місце під FreeBSD 5.3, а ця тварь теж не може зробити розділи для себе. PQMAgic не робить таких розділів, а Акроніс вміє? Цікаво вони що не тестують свої проги взагалі чи шо?
Аватар користувача
Dr_Phoenix
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 151
З нами з: П'ят 15 липня 2005 р. 16:40
Звідки: Луцьк

Повідомлення Dr_Phoenix »

Акронис П.Експерт взагалі знає кучу файлосистем і Фрішнну FFS також але немає потреби робити ним партішн з файловою системою для Фрііі. Роби так -
1) звільни місце для Фріі як мінімум 4 гектара можна Партішн Меджіком або Акронісом
2) партішна не створюй основне - просто залиш вільний простір - дивись щоб він не попадав на 1024 циліндр бо фрішка не стане.
3) грузись з компакта й бери Кастом Інсталл (все в фрішці нада робити ручками ) і далі по ходу добеешся до редагування слайсів - там вибереш Унюсед спейс що ти звільнив (побачиш в списку) і кріейтаєш слайс.
4) Далі в лейбел едіорі створюєш підрозділи / (100-200M) swap(2*обєм ОЗУ) /var(для типових задач 200-500М) /tmp(150М) /usr(все що лишилось) Також при виході із лейбел едітора Фря тебе запитає чи не бажаєш встановити Бут менеджер якщо в тебе має стояти на тачці тільки Фря то бери НІ а якщо є ще якась ОС то ТАК.
П.С Якщо будуть проблеми при встановленні(не коаіюються файли....) то спробуй виставити в БІОСі для харда режим ЛБА!
Зкачай собі MAN - BOOK наприклад з freebsd.org а взвгвлі є куча доки в неті по Фрішці. Думає розберешся, хай щастить!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Місця звільнив 2,5 Гб в кінці вінта 200 Гб. Створюю розділ, а він розміром 0 і нічого не виходить. На менших вінтах все ок. І після цього Меджік починає матюкатись на помилки в розділах (так само як і після вінди або фдіска). Ну не підтримуються такі вінти. Хоча Майкрософт на сайті пише, що навіть фдіск підтримує всі вінти, які підтримуються BIOS-ом.
Аватар користувача
Dr_Phoenix
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 151
З нами з: П'ят 15 липня 2005 р. 16:40
Звідки: Луцьк

Повідомлення Dr_Phoenix »

Юзай Акронис Партишн Експерт, він має роздупляти великі харди!
1) Звыльни мысце, наприклад як ти зробив вкынці харда, тільки 2 Гекта буде маловато.
2) Якщо вільне місце в тебе відбите від якогось логічного диска в додатковому розділі то створи там використай вільне місце(все під розділ і створи його, наприклад в ФАТі32.
3) переконвертуй розділ в Primary!
4) знищ розділщоб було нерозподылене мысце як і раніше.
Далі грузись з Фрішного компакта і роби так як я говорив в попередньому пості.
І взвгвлі Великі харди краще бити на велику кількість лог. дисків. Я наприклад маю 60Гект і розбив його на 5 партішнів - це покращує надійнясть, пошвиджує дефрагментування....и т.д

П.С. Взагалі то було б краще, якщо ти 1й раз ставиш Фрю, використати якийсь окремий хард і поекспкркмкнтувати на ньому. Наприкла створюєш на ньому структуру логічних дисків як в тебе на харді(пропорції не треба зберігати) і пробуєш ставити фрішку туди, як все вийде, то можеш пробувати й в себе, ну це простото раджу тобі.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Все ясно. В кінці вінта вона НЕ СТАНЕ. Ну от яка різниця операційній системі, де вона знаходиться і нафіг їй праймарі. Розробники мали б голову. Для чого такі обмеження?
Аватар користувача
Dr_Phoenix
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 151
З нами з: П'ят 15 липня 2005 р. 16:40
Звідки: Луцьк

Повідомлення Dr_Phoenix »

Це зовсім не обмеження - це рекомендації, щоб звільнити себе на майбутнє від лишнього гемора. Ти можеш розмістити розділ для Фрі де забажаєш, тільки щоб він не потрапляв на 1024 циліндр!!! В мене наприклад так:
*вінХР(праймарі)* *Фря(праймарі)* #*партішн1* *партішн2* *партішн3*#

** - це партішн ## - це додатковий розділ де розміщуються інші партішни

Все має ставати і працювати, мож ти щось пропустив чи не зовсім добре розібрався з прогою для биття харда.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

А я хочу так:
Primary
FAT32 8Gb
Secondary
FAT32 90 Gb
FAT32 90Gb
FreeBSD

і ніхера не виходить. Створюється розділ 0 Мб і зявляються помилки в розділах FAT. Рекомендації рекомендаціями, а от чому не можна так? Якщо чесно, не бачу обєктивних причин. Я юзаю перш за все вінду, а потім хочу вже FreeBSD. Linux-у наприклад пофіг. Тим більше пробував грузитись з Live-CD, грузиться нормально, ікси тільки не йдуть. Чесно перші враження відразу складаються негативні.
Відповісти