Windows Vista!

Обговорюєм операційні системи, усілякій софт, комп'ютерні ігри.

Модератор: Саня

Відповісти
Misha
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 144
З нами з: Сер 22 червня 2005 р. 11:25
Звідки: Lvov

Windows Vista!

Повідомлення Misha »

Корпорацією Microsoft анонсовано нове імя слідуючої версії ОС Windows кодова назва Longhorn. Новая ОС буде називатися Windows Vista, що по нашому "вінда перспектива" :)

http://www.microsoft.com/presspass/pres ... 2LHMA.mspx
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Логотип не змінився, майже такий як в ХРюші.
Бета 1 вийшла нової операційної системи.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Там має бути нова графічна система AVALON. Був на конференції від мелкософту присвяченій розробникам під Framework 2.0 - демонстрували АВАЛОН від лонгхорна. Абалдеть. Красівственно. НО тачкі треба буде апгредити точно.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Почала поступати інфа про помилки в роботі бета-версії Internet Explorer 7. Виявилось, що після встановлення IE7 beta 1 інтернет-пейджери Trillian, Gaim и IM2 починають збоїти і єдиний спосіб запобігання цьому - деінсталяція бета-версії браузера. Причина збоїв в библиотеці wininet.dll, яка викликає некоректну роботу програм для обміну повідомленнями при спробі підключитись до протоколів MSN Messenger и AOL Instant Messenger. При відмові від використання відповідних служб збої не виникають.

Інфа про всі нові функції браузера:

Technology Overview: Microsoft Internet Explorer 7 Beta 1 for Windows Vista and Windows XP SP2 (1,4 МБ, DOC).
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Всеодно буде глючити. Це спадок корпорації від якого наврядчи воно здихаються розробники і в цій версії операційки. Досконалого продукту немає. Є звичайно хороший продукти але всеодно глюкавий.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

В мене стояли всі версії Вінди від 3.11 до Server 2003, то я скажу, що в Xp і 2003 Сервері найменше було усіляких збоїв і синіх екранів.
Misha
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 144
З нами з: Сер 22 червня 2005 р. 11:25
Звідки: Lvov

Повідомлення Misha »

У любому випадку хочеться поюзати оту Vistu, цікаво коли до нас дойдуть обновки :)
Misha
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 144
З нами з: Сер 22 червня 2005 р. 11:25
Звідки: Lvov

Повідомлення Misha »

Це точно! По при всі скептичні відгуки відносно ХР система на сьогоднішній день є самою стійкою і продуктивною (я про віндовси).
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Всеодно ще довгий час буде вдосконалюватися будь-яка нова операційна система як і інші продукти. Глюки завжди будуть. Це безперечно, й нажаль так. Будемо надіятися на найкращю працездатність та бевідмовність нових продуктів від найбагатшої та найбільої корпорації у світі.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

black писав: В мене стояли всі версії Вінди від 3.11 до Server 2003, то я скажу, що в Xp і 2003 Сервері найменше було усіляких збоїв і синіх екранів.


Не згідний. Windows2000 Sp4 найстабільніше шо у мене було. А ХРЯК харить.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

На роботі стоїть 2000 SP4 з IE6, працює гірше, ніж XP Professional SP2 вдома. Наприклад при перегляді в одному вікні інтернет експлорера багато сторінок, він починає займати в памяті дофігf памяті і постійно пише, що збільшить файл підкачки, поки не вистачає памяті і на екрані пропадають частини малюнків і шрифтів. І взагалі глюків у нього хватає.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

black писав: На роботі стоїть 2000 SP4 з IE6, працює гірше, ніж XP Professional SP2 вдома. Наприклад при перегляді в одному вікні інтернет експлорера багато сторінок, він починає займати в памяті дофігf памяті і постійно пише, що збільшить файл підкачки, поки не вистачає памяті і на екрані пропадають частини малюнків і шрифтів. І взагалі глюків у нього хватає.


Перший раз таке чую. Грамотно настроена 2000 вінда такого не виводить. Та й судити про стабільність вінди по експлореру я б не брався. ТО швидше проблеми Експлорера ніж ОС.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я юзав до останнього 98SE поки не вийшов XP. І цілком зараз нею задоволений, паше вері гуд. В 2000 часто не знімаються задачі, пише подождітє ідьот отладка пріложенія, а XP знімає вдома все. І взагалі в мене на роботі Інтел проц, їх робота мене дратує.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

black писав: Я юзав до останнього 98SE поки не вийшов XP. І цілком зараз нею задоволений, паше вері гуд. В 2000 часто не знімаються задачі, пише подождітє ідьот отладка пріложенія, а XP знімає вдома все. І взагалі в мене на роботі Інтел проц, їх робота мене дратує.


Не знаю. При моїй роботі сам процес убивання втрачених потоків і тасків це напевно найрегулярніше зайняття. І я помітив абсолютну протилежність ХРЯКА і 2000 вінди. Якшо пише ідьо отладка пріложенія то тут багато питаннь виникає одразу. Який дебаггер використовується в системі, які прогі стоять на машині, які настройки вінди. Категорично робити висновок не можна.

Треба брати чисті тачки і на них ставити чисту вінду. І тоді перевірити як себе той сраний експлорер поводить в ХРЯКУ і в 2000. Хоча ще раз повторю то швидше проблема експлорера.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

А ну ше варто таку штуку сказати. Все залежить від заліза. В нас 20 компів справжньої "білої" зборки. Брендовські. І не такі як в нас лохам толкають (тобіш бюжетним організаціям) а дійсно IBM кої зборки. З бесшумними корпусами. З віндою 2000 для кожної. Вінда ставилася нами в один день більш ніж півтора року назад. За той час ні одного разу не було проблем з синіми екранами. При чому компи використовують для розробки програмного забезпечення. Тобто ми дійсно використовували всі системні штучки вінди. 2000 як літала півтора року тому так і далі продовжує літати. Причому обросла капітально в реєстрі всякіми тулзями і іграми. Якшо цей факт помножити на кількість компів зроблю висновок що це фактор заліза.

А щоб ви не думали ... Вінду не переставляв ніхто бо ніхто не хоче платити розробнику гроші за простій (щоб організувати робоче місце піде мінімум пів дня).
Відповісти