Що порадите?

Обговорюємо мобільні телефони, новинки, ціни, виробників, аксесуари...

Модератор: Саня

Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Що порадите?

Повідомлення Саня »

Хочу купити телефон. Можливо, Sony Ericson. Що можете порадити? Стоїть проблема вибору між T610 і T630. А ще є К500і. Власники, а що ви думаєте про ці телефони?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

630 не набагато дорожчий від 610, напевно брав би його. 8)
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

А ще майже за ті самі гроші можна взяти SE F500...
Хотілося б знати яка різниця між цими телефонами, який кращий.
Може, все-таки відгукнуться власники таких телефонів і поділяться своїми враженнями?
M@cro$
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: Сер 13 квітня 2005 р. 11:18

Повідомлення M@cro$ »

СоніЕрік Т610 рулить :)
Користуюсь вже майже рік.
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

Звичайно Т630. По-перше, краща камера (Максимальна роздільна здатність камери - 640 х 480 (интерполяційна). В Т610 - 288х352 ), по- друге, якісніший дисплей (65536 кольорів TFT (Thin Film Transistor) - тонкоплівчатий транзисторний дисплей. В Т610 -65000 цветов STN (Super Twisted Nematic) - дисплей базується на пасивній матриці). Привабливіший дизайн (хоча, це справа смаку). Та багато інших дрібниць.


"А ще майже за ті самі гроші можна взяти SE F500..." - а це шо за чудо? Ніде не зустрічав. Розкажи
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Matviyuk писав: Звичайно Т630. По-перше, краща камера (Максимальна роздільна здатність камери - 640 х 480 (интерполяційна). В Т610 - 288х352 ), по- друге, якісніший дисплей (65536 кольорів TFT (Thin Film Transistor) - тонкоплівчатий транзисторний дисплей. В Т610 -65000 цветов STN (Super Twisted Nematic) - дисплей базується на пасивній матриці). Привабливіший дизайн (хоча, це справа смаку). Та багато інших дрібниць.


В Т630 і Т610 камери майже однакові. Інтерполяцію можна і на комп'ютері зробити. До того ж - якісніше. Залишається лише перевага в TFT дисплеї і програш в дизайні. Т610 мені також більше подобається. А ще в них обох добре тримають акумулятори.

Зараз придивляюся до Siemens СХ65. В С65 виграє однозначно. Камера 640х480 - справді. Пам'яті більше ніж в SE. Хороший великий екран, який мало сліпне на сонці. Скоро літо і це буде важливо. Кнопки трохи малуваті, є недоліки у складанні, поганенько підігнані корпуси.
Можливо, варто ще трохи зачекати і з'явиться щось цікавіше, стануть доступнішими існуючі варіанти.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Саня писав: Залишається лише перевага в TFT дисплеї і програш в дизайні. Т610 мені також більше подобається. А ще в них обох добре тримають акумулятори.


Чим тобі дизайн 610 кращий? Тим шо він має колір металлік? Мені прикольніший 630 з вигляду, а взагалі то ці моделі вже не нові. Варто було б взяти якусь Nokia, правда ціни на них кусючі, але за якість треба платити.
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

ЦХ65 - тормознутий глюконавт. І якшо глюки можна вилікувати новою прошивкою (не помню номер який), то тормознутість - це характерна вада всіх нових моделей семенів (після того як змінили постачальника ПО) і цим він стає схожим на деяких самвсуньгів. Плюс ще вся ця фігня з ергономікою і я б не радив купувати цей тел. Краще візьми СЕ 630 - хоча він дуже уступає семену по обєму памяті, але там вроді можна память докупляти (тіпа флеш).

Мені більше подобається дизайн 630
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Matviyuk писав: ЦХ65 - тормознутий глюконавт. І якшо глюки можна вилікувати новою прошивкою (не помню номер який), то тормознутість - це характерна вада всіх нових моделей семенів (після того як змінили постачальника ПО) і цим він стає схожим на деяких самвсуньгів. Плюс ще вся ця фігня з ергономікою і я б не радив купувати цей тел. Краще візьми СЕ 630 - хоча він дуже уступає семену по обєму памяті, але там вроді можна память докупляти (тіпа флеш).

Мені більше подобається дизайн 630


Де ти таку мутку про память чув? І де її можна купити?
Така штука є в дорогих апаратах. Там використовують картки типу SD, MemoryStick... Але ж не в Т630, щось я такого ніде не зустрічав.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Т630 не підтримує ніяких карток. В нього навіть немає куди їх запихати. :lol: Телефон має "власну" память 2,5Mb під Java-програми, фотографії та мелодії. Не так багато як для моделі телефону такого класу 2004 року. Але зараз він коштує в районі 900 грн, що теж робить його досить привабливим для покупки.
Востаннє редагувалось Вів 10 травня 2005 р. 11:44 користувачем Black, всього редагувалось 1 раз.
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

Про память до 630: писав же "вроді". Сам не перевіряв. Хоча завжди думав, шо скоріше не можна, ніж можна. Можна в П800 і далі, С700 (читати "S700i"). Скрізь меморі стік дуо. В 630 не можна - згоден.
Памятаю, читав колись обзор 610 - було написано, шо виробник обіцяв розширити память до 4 Мб. Обманув.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

На сьогоднішній день альтернативою СХ65 є не Т630, а К500і. Це більш сучасний апарат, збільшим об'ємом пам'яті, кращою камерою, більшими можливостями і т.д.
Але є дані, що акумулятор тримає 2-3 дні проти 10-12 у Т630 :( . Крім того дизайн значно змінився в гіршу сторону, ИМХО. Клавіатура якась приплюснута, тонка, верхня частина - масивна. Складається враження, що апарат не зручно тримати в руці.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Саня писав: На сьогоднішній день альтернативою СХ65 є не Т630, а К500і. Це більш сучасний апарат, збільшим об'ємом пам'яті, кращою камерою, більшими можливостями і т.д.
Але є дані, що акумулятор тримає 2-3 дні проти 10-12 у Т630 :( . Крім того дизайн значно змінився в гіршу сторону, ИМХО. Клавіатура якась приплюснута, тонка, верхня частина - масивна. Складається враження, що апарат не зручно тримати в руці.


По дизайну з Соні-еріксонів мені подобають тільки T610 і T630. Дизайн інших заставляє бажати кращого (на мою суб'єктивну думку). К500і - непоганий по характеристикам апарат - має MP3-плеєр, Java MIDP 2.0, фотокамеру на 0,31 мегапікселя (4 варіанта знімків: 160х120 пікселів, 320х240 пікселів, 640х480 пікселів і розширення за допомогою інтерполяції 1280х960 пікселів) з 4х zoom, підтримку 3D-графіки, QuickShare Music DJ, підтримуються формати MP3 і 3GPP. Камера така собі, непотріб я б сказав. Ледве не забув. Є також InfraRed, USB, E-mail клієнт та 12 Мб пам'яті.

А деколи як подумаю, що телефон коштує як телевізор, то мене влаштовує якийсь старенький Сіменс або Нокіа.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

К500і - непоганий по характеристикам апарат
А от як він в ділі. В характеристиках можна багато чого написати, а от як ті характеристики реалізовані на практиці.
Хтось вже таким апаратом користувався?
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Вже другий день користуюся Siemens S55. Апаратом задоволений. Все-таки телефон бізнес-класу, хоча й старенька вже модель. По функціоналу мене влаштовує. На сьогоднішній день бачу два недоліки: паршивенький екран і мало памяті. Хоча - камери нема, то й памяті багато не треба і вимоги до екрану зменшуються..
Відповісти