Motorola RAZR V3

Обговорюємо мобільні телефони, новинки, ціни, виробників, аксесуари...

Модератор: Саня

americansky
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 138
З нами з: Нед 08 травня 2005 р. 23:22

Motorola RAZR V3

Повідомлення americansky »

Duzhe populyarniy zaraz phone v US. Hochu privezty v Ukraine, ale ne znayu chi bude pratsyuvaty. V manual napysano quad-band (GSM 850/900/1800/1900). Tsina bilya $300. Htos znaye vzagali chi americanski telephony pratsuyut u nas? Tut telefonni companii stavlyat SIM-lock na phone, yogo mozhna v nas znyaty? Dorechi, a yak v nashih operatoriv z mobilnym internetom?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Бери краще якусь Нокію. Я наприклад Моторів не переварюю і дивуюсь як ця компанія умудряється продавати свої телефони. СІМ-лок не проблема в принципі тут вже давно. Правда деякі мотори в Луцьку не роблять, а відправляють в Львів. На інет ціни офігенні 5 грн за 1 Мб.
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Re: Motorola RAZR V3

Повідомлення searcher »

americansky писав: Duzhe populyarniy zaraz phone v US. Hochu privezty v Ukraine, ale ne znayu chi bude pratsyuvaty. V manual napysano quad-band (GSM 850/900/1800/1900). Tsina bilya $300. Htos znaye vzagali chi americanski telephony pratsuyut u nas? Tut telefonni companii stavlyat SIM-lock na phone, yogo mozhna v nas znyaty?


Телефони у Європі відрізняються від американських. На рахунок того чи знімуть сімлок і чи буде він взагалі пахати тяжко сказати. Бачив колись нокію 3310 привезену з Америки, ззовні те саме шо й наші але в середині інші мікросхеми і розкодувати нереально. Можеш провести експеримент і привезти :D . Але я б не ризикував.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я взяв собі (бо не дорого запропонували) Motorola 722i. Телефон тупий шо труба. Не знайшов навіть репортів для відправлених смс. Телефон без рос і укр мов. В Луцьку ніхто не вшиває мову, треба везти в Львів. Там роблять все (майже все).
americansky
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 138
З нами з: Нед 08 травня 2005 р. 23:22

Повідомлення americansky »

nu vot vidpraviv ya takiy phone v Ukraine, pratsuye good, ne zhaliyutsya, sms i mms iz Ukraine v US (i navpaki) peresilaye klasno, tam tilki phone pid i-net zrobleniy, a v Ukraine iz tsim ne duzhe.
Аватар користувача
RayeN
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 79
З нами з: Сер 28 грудня 2005 р. 16:22
Звідки: Від мами з татом

Повідомлення RayeN »

2 black: Мотори - самі реальні трубки, які я бачив. Показник ціна-якість один з найкращих, а щодо нокій - буржуйські... Ніколи купувати не буду...
Звіт про доставку смс - в будь-якому телефоні, навіть в самому старенькому - в тексті смс-ки на самому початку порібно поставити знак оклику ("!"). От.
In the meadow of sinful thoughts
Every flower`s perfect
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

http://www.mobile-review.com/phonemodel ... a-v3.shtml

В принципі розглядаю і цей варіант
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Знаю про знак оклику. Але нафіга мені його завжди ставити? І настройки телефона в них як мінімум в трьох пунктах меню розкидані (а деякі функції взагалі мімо каси). Не доганяю я ті мотори, хоч мене убий. Надаю перевагу Нокіям, Сіменсам, Самсунгам і Соні-Еріксонам.
Аватар користувача
RayeN
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 79
З нами з: Сер 28 грудня 2005 р. 16:22
Звідки: Від мами з татом

Повідомлення RayeN »

black писав: . Не доганяю я ті мотори, хоч мене убий.
.
А що там доганяти - вони налаштовуються - супер, буквально все... Шиються - в домашніх умовах...
Юсб інтерфейс з дата кабелем до 20 грн... Пиши що хоч. А ціна - просто смішна, за такі можливості.
Наприклад с380 - є абсолютно все, що потрібно за 400 грн...
а е398 за 800 грн. - це взагалі бомба, аналог нокії 3230...
Хочу e1000 ... Тільки коли його привезуть...
In the meadow of sinful thoughts
Every flower`s perfect
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Стикався з моторами старими (можливо навіть дуже), T191, T192, V50, V66, T722i, C350, C385 (користувався принаймі кілька днів) - не сподобався жоден з них. Видно ми несумісні. :D
Аватар користувача
RayeN
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 79
З нами з: Сер 28 грудня 2005 р. 16:22
Звідки: Від мами з татом

Повідомлення RayeN »

Хммм с385 - кульний тел, те ж що і 380... Ех, я воно рубає мп3... Всі в тролейбусі обертаються коли End of All Hope Нігхтвішовське грало...
In the meadow of sinful thoughts
Every flower`s perfect
americansky
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 138
З нами з: Нед 08 травня 2005 р. 23:22

Повідомлення americansky »

Motor v3razr v US pobyv vsi records po prodazham. Na Christmas vsi mobile providers prodavaly phone iz paketom za $99.99. Americosy poganogo ne kuplyat, tut ne vidnosyatsya do nyh tak yak v nas, tut cell-phone kuplyayut dlya togo shob vin buv cell-phonom. A zaraz poyavivsya Treo, ne znayu sho za brand, Cingular prodaye pid svoim logo, tozhe bachu pochaly kupuvaty, meni spodobavsya, ale doroguvato - $300 z contractom.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Доречі є два телефона V3 з німеччини. Нові. Треба тільки розкодувати. Ціна - 280 у.е. Розумний торг тільки на користь
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
RayeN
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 79
З нами з: Сер 28 грудня 2005 р. 16:22
Звідки: Від мами з татом

Повідомлення RayeN »

Або мене глючить, або я нещодавно бачив новий тел. V3 в якомусь з наших магазинів за 1200 з копійками...
In the meadow of sinful thoughts
Every flower`s perfect
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Хм, можливо. Всі які бачив я були в районі 1500. Трохи дешевше давали без гарантії.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Відповісти