Samsung E730

Обговорюємо мобільні телефони, новинки, ціни, виробників, аксесуари...

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Samsung E730

Повідомлення xXx »

Хочеться один з двох телефонів: Nokia 3230 або Samsung E730. Ніхто не знає де можна такий на халяву пробити :D . Чи варто щось таке брати в розстрочку? Хтоб з вас брав таку річ в такий спосіб? Я мабуть би не брав. Якщо хтось знає де можна щось таке візяти в розстрочку без вісотків? Поділіться. А ле щоб сумма була не вже з доданими відмоткам.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Тут відповідь проста. Брати в розстрочку треба тіко ті речі на які не можна одразу суму назбирати. 300-400 баксів можна завжди знайти.
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

В мене зарплата трохи більше 110$. І боргів троха є. В найближчих пару місяців дивлюсь в небо :roll: Чекаємо кращіх часів.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Чим тебе твій не влаштовує? Я вже 2 місяці не маю власного телефону, позичив у друга Т39м. Мені пофіг з чого звонити. Але все одно треба буде щось собі хапнути.
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Я взагалі то не писав що мій телефон мене не влаштовує. А писав що хучу той чи інший телефон. Мені теж не має різниці з якого дзвонити. А бажання є бажання. Я не думаю що Ти теж не хотів би один з подібних телефонів. Як би я міг тобі чимось допомогти то поміг би. І до речі мій вже періодично підглючує, до мене деколи не можливо дозвонитися й SMS-кі не завжди доходять (чи не відправляються й неприймаютьця). Це не часто але буває. Думаю скоро прийдеться теж позичати якийсь апарат, якщо остаточно не глякане мій Samsung X100.
Відповісти