Ремонт телефонів

Обговорюємо мобільні телефони, новинки, ціни, виробників, аксесуари...

Модератор: Саня

Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Ремонт телефонів

Повідомлення Саня »

Треба розширити повідомлення адресами майстерень. Так щоб людям було легше орієнтуватися що де знаходиться.
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Re: Ремонт телефонів

Повідомлення Basil »

Вставлю і своїх 5 копійок. Недавно відкрив для себе авторизований сервісцентр Нокіа і Самсунг. Називається він "Акцентк-Сервіс" і знаходиться на пр. Волі там де "Білайн". Ремонтував там два телефони Нокіа. Якістю задоволений. Хоча може й дорогувато. В принципі це як для кого. Менні сподобалось.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Ремонт телефонів

Повідомлення Саня »

Зараз сервісний центр "Акцент-сервіс" знаходиться за адресою пр. Волі 43.
Займається переважно гарантійним ремонтом телефонів Nokia, Samsung, Philips, Qtek, по яким є відповідна авторизація. В першу чергу ремонтуються саме гарантійні телефони. З платними виникають затримки - надто великий об'єм робіт, просто не встигаємо, не вистачає на все часу..
dima555k
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: Вів 13 листопада 2007 р. 18:01
Стать: чоловіча

Re: Ремонт телефонів

Повідомлення dima555k »

нести телефон в офф. сервис центр - бесполезно! долго и дорого.
ремонт от 1 недели и до месяца, причем не сложный, а какая-то замена динамика.... это бред. такие телефоны делаются за 1 день.

у меня как-то упала моя 6233 (побился дисплей), так я понес в Эвант, естественно гарантия пропала (но я и не спорил. просил сделать за деньги)
они мне сказали: "400 грн. и зайди через недельку, может уже сделаем"

"почему-то" я посчитал это дорого...

пошел дальше по сервисам. Мобимастер мне не понравился тем что отправляют куда-то телефон, неизвесно куда.
квитанцией можно подтереться.. (сори)
дальше был "рэм сервис"... это вообще мудаки полнейшие.. дал бы им все пи...ды, если бы за это ничего небыло. с клиентами говорить, вообще не умеют. + дорого, + долго, +вроде, куда-то отдают.

случайно попал на "тэлвис" (они, кстати, с ремсервисом в одном помещение находятся), так там мне поменяли за 2 дня и денег взяли 250 грн. дали гарантию на месяц. и (что не мало важно!!!) нормальную квитанцию выдали. РЕСПЕКТ им.
я потом там ремонтировал самсунг. они мне шлейф меняли, так тогда сделали за 4 дня. шлейф меняли. 120 грн взяли.

и, что хорошо, они в субботу и воскресенье работают.
что плохо, (для меня) так это мне с 33-го на старый рынок ехать было не охота... но все же я не жалею. ребята молодцы!

в нофелете у меня есть знакомые мастера. поэтому туда и не ношу. знаю как делают.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Ремонт телефонів

Повідомлення Саня »

нести телефон в офф. сервис центр - бесполезно! долго и дорого.
Нісенітниця. В офіційному сервісному центрі гарантійний ремонт для клієнта БЕЗКОШТОВНИЙ.
у меня как-то упала моя 6233 (побился дисплей), так я понес в Эвант, естественно гарантия пропала (но я и не спорил. просил сделать за деньги)
они мне сказали: "400 грн. и зайди через недельку, может уже сделаем"
Наявність механічних пошкоджень не є гарантійним випадком. В нас такий ремонт виконується, як правило, за один день. Винятком може бути відсутність потрібних дисплеїв або великий наплив телефонів. Вартість ремонту в цьому випадку склала б 275 грн. 50 коп. Ви отримуєте оригінальний дисплей, а не підробку. Гарантія також надається. До того ж - три місяці, і не один 8) При цьому також варто врахувати те, що після платної заміни дисплею в авторизованому СЦ зберігається основна гарантія на телефон. Тобто в подальшому він підлягає безплатному реомнту на загальних підставах. Після аналогічного ремонту в неавторизованому компанією Nokia сервісному центрі гарантія втрачається :-(.
Загалом з дисплеями цікава ситуація складається. Оригінальні дисплеї на Nokia в нас з роботою виходять дешевше, ніж ціна закупки на інших фірмах. Той же "Ремсервіс" приносить до нас телефони з битими дисплеями. Робимо для сервісів зі знижкою, а вони з клієнта беруть вже трохи дорожче.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Ремонт телефонів

Повідомлення Black »

dima555k писав:случайно попал на "тэлвис" (они, кстати, с ремсервисом в одном помещение находятся), так там мне поменяли за 2 дня и денег взяли 250 грн. дали гарантию на месяц. и (что не мало важно!!!) нормальную квитанцию выдали. РЕСПЕКТ им.
я потом там ремонтировал самсунг. они мне шлейф меняли, так тогда сделали за 4 дня. шлейф меняли. 120 грн взяли.

и, что хорошо, они в субботу и воскресенье работают.
что плохо, (для меня) так это мне с 33-го на старый рынок ехать было не охота... но все же я не жалею. ребята молодцы!
На варшавці теж є їхня точка. Звернись вони тобі розкажуть де.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Ремонт телефонів

Повідомлення Саня »

в нофелете у меня есть знакомые мастера. поэтому туда и не ношу. знаю как делают.
Чим "Нофілет" не догодив? Продають, самі ремонтують...
telvis
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: Сер 14 листопада 2007 р. 18:08
Стать: чоловіча

Re: Ремонт телефонів

Повідомлення telvis »

Здравстуйте все!

судя по моему нику все должно быть понятно.

спасибо, dima555k и black.

Если у кого-то есть вопросы - прошу. Задавайте!

Но, и у меня есть один. Саня, ты что из Акцента?
если да, скажи, почему ты считаешь, что у вас дисплеи оригинальные, а у нас нет (как ты сказал "підробку")?
и, вообще, если уж на то пошло, раскажи-ка нам всем разницу!
Afrika696
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: Пон 10 грудня 2007 р. 10:49
Стать: чоловіча

Re: Ремонт телефонів

Повідомлення Afrika696 »

dima555k писав:нести телефон в офф. сервис центр - бесполезно! долго и дорого.
ремонт от 1 недели и до месяца, причем не сложный, а какая-то замена динамика.... это бред. такие телефоны делаются за 1 день.

у меня как-то упала моя 6233 (побился дисплей), так я понес в Эвант, естественно гарантия пропала (но я и не спорил. просил сделать за деньги)
они мне сказали: "400 грн. и зайди через недельку, может уже сделаем"

"почему-то" я посчитал это дорого...

пошел дальше по сервисам. Мобимастер мне не понравился тем что отправляют куда-то телефон, неизвесно куда.
квитанцией можно подтереться.. (сори)
дальше был "рэм сервис"... это вообще мудаки полнейшие.. дал бы им все пи...ды, если бы за это ничего небыло. с клиентами говорить, вообще не умеют. + дорого, + долго, +вроде, куда-то отдают.

случайно попал на "тэлвис" (они, кстати, с ремсервисом в одном помещение находятся), так там мне поменяли за 2 дня и денег взяли 250 грн. дали гарантию на месяц. и (что не мало важно!!!) нормальную квитанцию выдали. РЕСПЕКТ им.
я потом там ремонтировал самсунг. они мне шлейф меняли, так тогда сделали за 4 дня. шлейф меняли. 120 грн взяли.

и, что хорошо, они в субботу и воскресенье работают.
что плохо, (для меня) так это мне с 33-го на старый рынок ехать было не охота... но все же я не жалею. ребята молодцы!

в нофелете у меня есть знакомые мастера. поэтому туда и не ношу. знаю как делают.
telvis писав:Здравстуйте все!

судя по моему нику все должно быть понятно.

спасибо, dima555k и black.

Если у кого-то есть вопросы - прошу. Задавайте!

Но, и у меня есть один. Саня, ты что из Акцента?
если да, скажи, почему ты считаешь, что у вас дисплеи оригинальные, а у нас нет (как ты сказал "підробку")?
и, вообще, если уж на то пошло, раскажи-ка нам всем разницу!
Дорогий
dima555k, "он же" - telvis!


Як вдається тобі суміщати ДИРЕКТОРА telvis, ПРАЦІВНИКА telvis, його КЛІЄНТА і РЕКЛАМНОГО АГЕНТА в одній особі? Навіщо було робити такий довгий крюк по місту з битою 6233 аби поміняти дисплей у власній конторі і ще й без відповідної знижки?
dima555k
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: Вів 13 листопада 2007 р. 18:01
Стать: чоловіча

Re: Ремонт телефонів

Повідомлення dima555k »

:o :o :o
:lol: :lol: :lol:

абсурд!!!

то, что я действительно занимаюсь рекламой - правда!
а, если быть более точным - маркетингом и рекламой.
в одной, очень извесной, национальной компании.
надеюсь, успешно!

хотя, Afrika696, насмешил(а).. :)
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Ремонт телефонів

Повідомлення Саня »

Насмішив - не насмішив, але IP Укртелекомівська в обох випадках :shock:
Цікаво, а що telvis скаже з цього приводу?
Хоча... Тема ж не про це, про ремонт телефонів.
Afrika696
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: Пон 10 грудня 2007 р. 10:49
Стать: чоловіча

Re: Ремонт телефонів

Повідомлення Afrika696 »

dima555k писав::o :o :o
:lol: :lol: :lol:

абсурд!!!

то, что я действительно занимаюсь рекламой - правда!
а, если быть более точным - маркетингом и рекламой.
в одной, очень извесной, национальной компании.
надеюсь, успешно!

хотя, Afrika696, насмешил(а).. :)
dima555k- telvis!
Сміх – це здоров»я, містер Х! (Х - читати – ікс). А дратуватись не варто, коли смикаєсся в багнюці – вона засмоктує швидше. А Вам немає чого хвилюватись, адже Ви успішний рекламний агент національної компанії. Сподіваюсь, це не «Дрогобицькі ковбаси».Було б прикро, якби цінний національний продукт пліснявів, попри усі Ваші старання.
Саня писав:Насмішив - не насмішив, але IP Укртелекомівська в обох випадках :shock:
Цікаво, а що telvis скаже з цього приводу?
Хоча... Тема ж не про це, про ремонт телефонів.
Цілком вірно. Але чому б не розглянути одну зі сторін ремонту в нашому місті.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Ремонт телефонів

Повідомлення Саня »

Відбулися деякі зміни. З Нового року "Акцент-сервіс" не приймає на гарантійний ремонт телефони Samsung. На даний час цим займаються "Евант", "Менс" та "Ремсервіс" (не так давно отримали аврторизацію з чим їх і вітаємо). Також змінилася й адреса у "Ресмервіса". Точку на варшавці закрили, а самі переїхали на Рівненську, магазин "Фокстрот" біля мосту.
Шпрот
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: Чет 12 березня 2009 р. 16:14
Стать: чоловіча

Re: Ремонт телефонів

Повідомлення Шпрот »

На фірмі Богдан гарно ремонтують носив Siemens SXG75 немогли ніде полагоди флеш память а там за два дні поміняли
Знаходится фірма на вулиці Ів-Франка 46
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Ремонт телефонів

Повідомлення Саня »

Давно тема не оновлювалася. З того часу багато що помінялося.
Мережі сервісних центрів "Акцент-сервіс" вже не існує. В Луцьку їхнім нащадком був СЦ "Контакт-сервіс", який зараз перейменовано в "Робим гуд". Адреса не змінилася - пр. Волі 43, тел. (0332) 77-01-58 і (066) 75 222 12. На даний час цей сервісний центр займається гарантійним та післягарантійним ремонтом і сервісним обслуговуванням мобільних телефонів Nokia та Samsung, ноутбуків Asus, Toshiba, Samsung, MSI, Fujitsu.
"РЕМ-сервіс" знову змінив свою адресу. Тепер вони знаходяться за адресою пр. Перемоги 5, тел. (0332) 72-00-88. Цей СЦ має авторизацію на ремонт мобільних телефонів Samsung та Sony Ericsson. Також в них є авторизація по ZTE, Sony, JVC.
Відповісти