Новые операторы Life и Mobi-GSM

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

black писав: На початок 2004 року 85% акцій компанії DCC належало донецькій компанії "Система Капітал Менеджмент" (на 90% підконтрольна Ринату Ахметову) і 15% - президенту DCC Валерию Степаненко. Минулий рік DCC закінчило зі збитками в 2,5 млн доларів США, хоча попередні роки приносило прибуток десь 25 млн доларів США. А на сьогоднішній день 100% акцій DCC належать українському GSM-оператору "Астеліт", який створений турецьким оператором Turkcell і українськими акціонерами.


Тобто, все ж таки Лайф дуже тісно повязаний з Дсс. Принаймні "Астеліт" згадується в одних та інших. Взагалі-то Астеліт це не український ГСМ-оператор, нема такого в Україні ГСМ-оператора. Є Лайф, яким володіє компанія Астеліт, і є ДСС, яким володіє Астеліт. А Астелітом володіють турки і донецькі пахани.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Ага, але російська група компаній "Альфа" вже домовилась про купівлю 27% акцій турецького оператора Turkcell. "Альфа" вже володіє акціями "Київстар GSM" (43,5%) в російському Golden Telecom (43,6%), якій належить 80% акцій українського "Голден Телеком". Крім того, "Альфа" хоче вивести на український ринок "Вимпелком", а той хоче купити "Українські радіосистеми" (торгові марки WellCom и "Мобі"). Коротше кажучи, москалі хочуть викупити весь ринок мобільного звязку в Україні.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Все ж таки виходить, що DCC і Life :) одних і тих же власників, але ж мережа DCC побудована на базі американського цифрового стандарту D-AMPS, а Life :) працює в GSM.
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

Відповідно, коли власники отримали ліцензію на ГСМ вони просто створили новий бренд. Так як на нове обладнання потрібно багато валюти, то вони орендують БСки в іншого оператора. Он де котяра зарита!

Цікаво, шо тепер ДСС, з їхнім дампсом, - погібать?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Думав вже над цим. Якби DCC почало відразу (з 1995 року) активно ставити свої вишки, то можливо DAMPS спочатку мав би досить непоганий куш. Але приймаючи до уваги те, що всі європейські країни активно використовували і використовують GSM, то невірно було обирати систему DAMPS взагалі. Думаю, що напевно загнеться ця тема, судячи по тому, що покриття не збільшують.
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

ЗІ: Цитата: Национальная сеть мобильной связи life:) и футбольный клуб «Шахтер» договорились о генеральном спонсорстве на 1 год, сообщает официальный сайт дончан.


«Мы очень рады стать генеральным спонсором „Шахтера“ и верим, что это сотрудничество откроет новые перспективы и горизонты для каждого из нас», — отметил Ахмет Танйу, главный исполнительный директор компании «Астелит», собственника бренда life:).


Генеральный директор ФК «Шахтер» Сергей Палкин высказал мнение о том, что обе компании стремительно развивают свой бизнес, помогая друг другу, результатом чего являются лидирующие позиции в своих направлениях, а также выразил уверенность, что совместными усилиями ФК «Шахтер» (Донецк) и life:) смогут внедрить новые маркетинговые технологии, которые не только повысят узнаваемость компаний, но и уровень их доходов.
Аватар користувача
TEMPL@R
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 52
З нами з: Сер 08 лютого 2006 р. 17:04
Звідки: Луцьк

Повідомлення TEMPL@R »

В мене зараз Лайф і мені в ньому все влаштовує. Тарифи нармальні, за місто я рідко їжджу і тому ше не мав проблеми з покритям. Зараз абонентів лайф все більшає і більшає . я думаю до 2008-2009 буде мати стількіж абонентів як і ЮМС і Кіївстар
Відповісти