Beeline в Україні

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Beeline в Україні

Повідомлення Саня »

SunSeth писав:Шо ви как дєті малиє ?! fenom писав 60 кб/с, тобто кілобіт в секунду, а не кілобайт. 60 кб/с треба розділити на 8 (вісім) і отримаємо ті самі засрані ~7,5 кБ/с (кілобайт в секунду).
А що це ти за fenom підписуєшся? Він сам краще знає що мав на увазі. Для уникнення плутанини варто писати повністю. От ті скорочення хоч і відповідають системі Сі, але не стали в нас загально прийнятими. Більш поширене написання, наприклад, Кбайт, а не кБ.
fenom
Новачок
Новачок
Повідомлень: 18
З нами з: Сер 07 лютого 2007 р. 13:59

Re: Beeline в Україні

Повідомлення fenom »

засрані??
ви скажіть яка швидкість іентернету через модем.... В мене була 50 кілобіт/с
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Beeline в Україні

Повідомлення Black »

28,6 на аналогових АТС, 50 на цифрових. Інтернет по жопорєзу і еджу приблизно такий як по звичайному модему. Якби швидкість була 380 кб/с в Лайфа за 35 грн в місяць, то я б користувався б ним раніше. А так це просто лайно в наших операторів.
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Beeline в Україні

Повідомлення flip1715 »

Те, що пропонують оператори на даний момент - аналог старого доброго ( читай х....вого ) дайлапа...одна радість, що МТС почав по трошки запускати СДМА 450 в Києві та містах-мільйонниках.
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Beeline в Україні

Повідомлення SunSeth »

flip1715 писав:одна радість, що МТС почав по трошки запускати СДМА 450 в Києві та містах-мільйонниках.
це ж значить треба новий телефон під цю справу готувати...
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Re: Beeline в Україні

Повідомлення Basil »

SunSeth писав:
flip1715 писав:одна радість, що МТС почав по трошки запускати СДМА 450 в Києві та містах-мільйонниках.
це ж значить треба новий телефон під цю справу готувати...
Швидше не телефон, а модем. Бо там, наскільки я знаю, передбачається тільки передача даних, без головової складової.
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Beeline в Україні

Повідомлення flip1715 »

Так і є. Наразі МТС говорять тільки про передачу даних, для голоса ще покористуємося жсм....хоча якщо діло піде, то так чи інакше голос треба переводити в новий стандарт...жсм потрошки старіє
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: Beeline в Україні

Повідомлення buxter »

Basil писав: Швидше не телефон, а модем. Бо там, наскільки я знаю, передбачається тільки передача даних, без головової складової.
Думаю, з часом вони випустять трубки в цьому стандарті, тому що навіть маючи ліцензію на UMTS, вони інакше не зможуть забезпечити хороше покриття. Частото 2,0-2,1 ГГц передбачає пряму видимість між трубкою і БС. При такому розкладі вони на БСки для всієї України не напасуться. Для широкого покриття потрібні нижчі частоти. Тут 450 МГц може дуже стати їм у пригоді. Не дурно піпли взяли собі частоти в районі 800 МГц.
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Beeline в Україні

Повідомлення flip1715 »

Піпли краще би трошки сітку розширяли, а то народу вже трохи багато, а ємкість попередня, кажуть швидкість починає падати...
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Re: Beeline в Україні

Повідомлення Basil »

buxter писав: Думаю, з часом вони випустять трубки в цьому стандарті, тому що навіть маючи ліцензію на UMTS, вони інакше не зможуть забезпечити хороше покриття. Частото 2,0-2,1 ГГц передбачає пряму видимість між трубкою і БС. При такому розкладі вони на БСки для всієї України не напасуться. Для широкого покриття потрібні нижчі частоти. Тут 450 МГц може дуже стати їм у пригоді. Не дурно піпли взяли собі частоти в районі 800 МГц.
Щось я зовсім не розумію смислу МТС тягнути два несумісні стандарти.....
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Beeline в Україні

Повідомлення Black »

Я теж не бачу. Коли вже на UMTS дадуть ліцензію??? Яка причина відмови? Чув що військові не звільнили ще діапазон, але Укртелекому ж дали? Що за дискримінація???
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Beeline в Україні

Повідомлення Саня »

Причому тут Beeline?
Щось не туди полізли :offtopic:
fenom
Новачок
Новачок
Повідомлень: 18
З нами з: Сер 07 лютого 2007 р. 13:59

Re: Beeline в Україні

Повідомлення fenom »

Мільйонний відвідувач WAP-порталу Beeline отримає ноутбук.


Оператор мобільного зв’язку Beeline пропонує абонентам, що користуються WAP-послугами, виграти цінні подарунки.
Оператор мобільного зв’язку Beeline розпочав акцію під назвою «Стань мільйонним відвідувачем» для абонентів, що користуються WAP-послугами та використовують доступ до порталу wap.beeline.ua. Абоненти, яким пощастить стати кожним із стотисячних відвідувачів WAP-порталу, отримають один з дев’яти музичних плеєрів iPod Shuffle з об’ємом памяті 1 Гб. А головний переможець – мільйонний відвідувач, отримає сучасний ноутбук Acer. Всі переможці будуть сповіщені про виграш за допомогою інформаційних SMS-повідомлень. Дізнатись про кількість відвідувань WAP-порталу абоненти зможуть за допомогою інтерактивного лічильника, встановленого на головній сторінці WAP-порталу Beeline. Прийняти участь в акції можуть всі абоненти, що використовують доступ до WAP-порталу «Beeline» за допомогою браузеру мобільного телефону та WAP-точки доступу до ресурсів Інтернет.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Beeline в Україні

Повідомлення Black »

Поверни друга й отримай 10 грн. на свій рахунок!

З 15 жовтня по 15 листопада ви можете отримати бонус в 10 грн. за кожного вашого друга, що розблокує свою стару SIM-карту Beeline і зареєструє ваш номер в акції за номером 0506.

Для участі в акції баланс заблокованої SIM-карти Beeline необхідно поповнити на суму від 30 грн., після чого в SMS повідомленні на номер 0506 відправити номер активного абонента Beeline.

Бонус нараховується на рахунок обох абонентів протягом декількох хвилин і може бути витрачений на будь-які послуги мобільної мережі Beeline, включаючи дзвінки, SMS, Інтернет і послуги контент-провайдерів.


а мені картку заблокували, бо довго не користувався. Вже не реєструється. -13 грн борг був на ній.
fenom
Новачок
Новачок
Повідомлень: 18
З нами з: Сер 07 лютого 2007 р. 13:59

Re: Beeline в Україні

Повідомлення fenom »

Повернути можна лише тих, хто не користувався понад 3 місяці, але у кого ще були кошти на рахунку!!!
Відповісти