Одна пікантна ситуація, Або як боротися з оператором?

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Одна пікантна ситуація, Або як боротися з оператором?

Повідомлення Basil »

Трапилась у мене халепа. вірніше не в мене, а в мого тестя.
Має він контрак Київстару корпоративне підключення.
Корпорація одна юридична особа.
Так от, халепа в наступному.
В один прекрасний день з особового рахунку зникли усі гроші (~140 грн)
та ще й утворився борг ~460 грн.
Як виявилося, при отриманні розшифровки, з телефону було проведено розмову
на короткий номер 450 тривалістю >7000!!! секунд, вартістю >600 грн.
Тесть стверджує, що він такого зробити не міг і ніхто крім нього (діти, внуки тощо) також.
Так от, де шукати правди? Йдеться про якусь процедуру невизнання розмов.
Хто стикався з подібним і може дати слушну пораду?
Я чув, що подібні (не знаю. правда, на скільки подібні) випадки уже траплялись
з контрактними абонентами Київстару, і людям повертали кошти на рахунок.
Буду дуже вдячний за поради.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Треба йти в центр обслуговування і нагружати їх. Теж чув багато раз, що на Київстраі гроші зникали з рахунків. Як правио повертали. А що то за номер?
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Повідомлення Basil »

black, 450 "Зона високого єротіческого напряженія" Мля. :evil:
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Якщо я був би впевнений що не дзвонив і ніхто не дзвонив з мого телефону, то я би пішов би і підняв би там кіпіш. Це ж 2 години треба було там висіти на телефоні.
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Повідомлення Basil »

Був сьогодні у їхньому офісі на Дубнівській, 12. Менеджер, спочатку з нас дурня склеїти. мов нічого не знаю. написано, платіть. Але побачив мою напористість, дав заповнити бланк заяви. Сказав, що за днів 15 будуть попередні результити розслідування. Будем чекати. В кінці додав, що ми не перші, і на його думку і не останні. :shock:
Аватар користувача
Sheriff
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 156
З нами з: Суб 18 лютого 2006 р. 18:03
Звідки: Юкрейша

Повідомлення Sheriff »

Basil, переходь на Джинс, в нас такої х№рні немає. Сижу на Джинс Мережі вже пів року - і все Ок
To serve & to protect
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Повідомлення Basil »

Sheriff, Дякую. Але не підходить з двох причин.
1. Відсутність покриття. 2. Не подобаться тарифний план.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

А прикол з оператором вже вирішився?
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Повідомлення Basil »

black, Ще поки нію Чекаю. Думаю, на наступному тиждні щось проясниться.
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Повідомлення Basil »

Отримав відповідь від Київстару. Приводжу повністю:
Шановний абоненте!

У відповідь на Ваше звернення повідомляємо, що 20.02.2006 р. о 16:07 технічним обладнанням ЗАТ “Київстар Дж.Ес.Ем.” було зафіксовано вихідний дзвінок з номеру (067)ХХХХХХХ на номер 450 (голосовий сервіс для дорослих) тривалістю 7475 сек. відповідно. Ця інформація автоматично була передана в білінгову систему та після проведення тарифікації знаходиться у списку викликів, як протарифіковане з’єднання на суму 594,64 грн.
На жаль, нараховані суми за надані послуги не можуть бути анульовані, оскільки, згідно Угоди про надання послуг стільникового мобільного зв’язку стандарту GSM-900 та GSM-1800, саме абонент несе відповідальність за відповідне використання та зберігання SIM-картки, PIN-кодів, телефонного апарату.
Маємо зазначити, що всі дзвінки наших клієнтів фіксуються технічним обладнанням ЗАТ “Київстар Дж.Ес.Ем.”, що сертифіковане як в нашій країні, так і за кордоном.
Варто пам’ятати, що уважне ознайомлення з інструкцією користувача мобільного телефону та з умовами обслуговування абонентського номеру дозволяє уникати незручностей при отриманні послуг мобільного стільникового зв’язку.

З повагою,
Начальник відділу сервісної підтримки абонентів Терехов В. А.

І шо тепер? Куди йти далі добиватись правди?
Блін, за лоха тримають...
Як доказати що не дзвонили з того телефону на той номер?
Х Е Л П !!!!
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Хм, а ти впевнений, що не дзвонили? Може випадково натиснув?
Якщо настільки впевнений, що нічого такого не було - в суд. Правда роздруковка сама по собі - юр. документ, значить так просто її не дали, мають якусь основу, а саме логи дзвінків. Наскільки я пам"ятаю в стандартних роздруковках час дзвінка не вказується з точністю до хвилини. Закон дає тобі право вимагати роздруковки всіх дзвінків з такою точністю БЕЗКОШТОВНО. Зайди, попроси. Якщо в цій роздруковці є вищевказана інфа про дзвінок на 450, то нічого не поробиш - з номера дзвонили на еропослугу (або з дубліката картки - єдиний варіант, коли і вівці цілі і пастуха вперти можна) і тут вже нічого не докажеш.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

В мене декілька варіантів 1,хтось по злому умислу набрав номер і десь відложив телефон щоб небуло видно ,а тим тьоткам надругому кінці дроту тільки і треба щоб подовше поговорили.2,майже неможливий варіант через блютус підцепив віруса якій автоматично дозвонюється на певний номер.3,варіант тесть або хтось з дітей подзвонили і зараз морозяться. Про такі випадки чув неодноразово потім вияснялось що всетаки це зробив сам абонент або хтось з дітей :(
Patria o Muerte
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Якщо телефон в той час був точно в власника і він впевнений, що не дзвонив і був десь на роботі і є свідки (все таки дзвінок тривав 2 години!), то можна спробувати боротись з оператором. І взагалі на мою думку такі сервіси, мають бути налаштовані таким чином - людина дзвонить, зєднується, автовідповідач каже ви подзвонили туда-то, 1 хв коштує н гривень, ви згодні і до того моменту поки підтвердження немає, ніякої плати, щоб не знімали.
В УМЗ є такий прикол - активація голосової пошти, подзвонив на номер 7744 і 10 гривень знімає з рахунку, навіть в мінус. Я колись перепутав номер з голосовим меню - 7722 і мені зняло 10 грн, дзвонив до оператора, а він каже що деативувати послугу не можна і повернути гроші назад, через місяць, якщо не використовувати, вона сама відключиться і треба буде знов червонець за активацію. Дебілізм...
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Повідомлення Basil »

Poison писав: В мене декілька варіантів 1,хтось по злому умислу набрав номер і десь відложив телефон щоб небуло видно ,а тим тьоткам надругому кінці дроту тільки і треба щоб подовше поговорили.2,майже неможливий варіант через блютус підцепив віруса якій автоматично дозвонюється на певний номер.3,варіант тесть або хтось з дітей подзвонили і зараз морозяться. Про такі випадки чув неодноразово потім вияснялось що всетаки це зробив сам абонент або хтось з дітей :(

1. Відпадає. Там тільки тесть з тещою. Більше нікого не має.
2. Відпадає. Телефон Нокіа 1100. Ніякого блютузу там і близько немає.
3. Див. п.1.
Якби був би хоч один сумнів, я б цієї теми не піднімав.
Обідно, блін... нічого не докажеш... :evil:
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Повідомлення Basil »

black писав: Якщо телефон в той час був точно в власника і він впевнений, що не дзвонив і був десь на роботі і є свідки (все таки дзвінок тривав 2 години!), то можна спробувати боротись з оператором. .

Як? Яким чином? Куди звертатися?
Відповісти