Одна пікантна ситуація, Або як боротися з оператором?

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Можна спробувати ще раз попросити виписку але в присутності потерпілого і технічного спеціаліста. Отаку писульку як вони прислали я й вручну написати можу. Якшо ж дійсно вони не хімічили а зняли реальні дані то соорі - дзвінок був. Швидше за все випадково натиснули.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Basil писав:
black писав:Якщо телефон в той час був точно в власника і він впевнений, що не дзвонив і був десь на роботі і є свідки (все таки дзвінок тривав 2 години!), то можна спробувати боротись з оператором. .

Як? Яким чином? Куди звертатися?


Спробуй в захист прав споживачів. Але оператор дасть роздруківку і сертифікати на обладання і нічого не докажеш. В одного знайомого зняли просто так пару гривень з рахунку, хоч він нікуди не дзвонив. Після кількох сварок з оператором повернули гроші на рахунок. Якби я був впевнений, що я не дзвонив і ніхто не дзвонив і в набраних не було такого номера, то я боровся б до останнього.
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Повідомлення Basil »

black, Ти не знаєш, де їхій офіс у Луцьку знаходиться?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

В телефонному довіднику глянув, що Обласне управління у справах захисту споживача знаходиться по пр.Волі, 15. Телефони 25583, 26233. Краще подзвони, запитай, чи то до них треба звертатись.
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

black писав: В телефонному довіднику глянув, що Обласне управління у справах захисту споживача знаходиться по пр.Волі, 15. Телефони 25583, 26233. Краще подзвони, запитай, чи то до них треба звертатись.


Ніфіга, старий в тебе довідник. Спілка знаходиться на Ковельській 8. Там де раніше фірма, яка продавала 1С-бухгалтерію базувалась.
Востаннє редагувалось Суб 06 травня 2006 р. 08:24 користувачем Matviyuk, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Так я написав же ж - ОБЛАСНЕ. Воно не тим скоріш за все займається. А там тре запитати куди звертатись...
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

black писав: Так я написав же ж - ОБЛАСНЕ. Воно не тим скоріш за все займається. А там тре запитати куди звертатись...


Вроді би є тільки одна спілка. І вона знаходиться на Ковельській. Вони просто з тією конторою помінялись приміщеннями. Спілка переїхала на Ковельську, а фірма на Волю.
Просто треба йти на Ковельську, підніматись, вроді би, на 2 поверх і голосно кричати "Наыбали! Рятуйте!" Сам так робив.
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Повідомлення Basil »

Matviyuk, І яке відношення їхніх клерків до простих смертних? Тебе врятували?
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

Basil писав: Matviyuk, І яке відношення їхніх клерків до простих смертних? Тебе врятували?


Угу. ЕВАНТ телефон мені по гарантії ремонтував 2 місяці. Тільки написав заяву в спілку через пару днів отримав відремонтований телефон.
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

Ще згадав (правда, оффтоп): колись шкари купив, щоб спортом займатись, при чому запитав, мол, в них спортом можна займатись? Вони сказали: Так, звичайно! Після 3 тенісів і на першому ж футболі в одному кросівку відірвалась підошва на пятці (якийсь кабан наступив, сука). Я пішов туди де купив і потребував гроші назад. Вони відмовили. Я нагадав про спілку. На це вони: "Раді Бога!" Каже: "Йдемо завтра в експертизу" Наступного дня, за годину до того, як ми мали туди йти звонить хазяйка і каже: Давайте я Вам половину грошей віддам + гроші на ремонт + кросівки і на тому розійдемось. Отак. Зі всього видно, що спілка напрягає цих всіх сучар
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Чим все-таки закінчилась історія з Київстаром, Basil???
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Повідомлення Basil »

black, А нічим. Я писав, що то було корпоративне підключення.
Тесть мій не платив, повернув сім-карту корпорації. Корпорація до тестя притензій не видвинула. Тай вона не в праві видвигати. так як ніяких договірних відносин з моїм тестьом не має.
Відповісти