PEOPLEnet у Луцьку

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

Відповісти
bingo
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: Вів 06 жовтня 2009 р. 15:06
Стать: чоловіча

PEOPLEnet у Луцьку

Повідомлення bingo »

8) Ура!!! PEOPLEnet рулить!!! Нарешті у мене на вишкові є інет, умене він тільки два дні (підключився на акцію, дали на шару модем) Піпли, хто вже користуєтья цим інетом, поділіться враженнями...
Аватар користувача
max
Модератор
Модератор
Повідомлень: 23
З нами з: Вів 09 червня 2009 р. 16:05
Стать: чоловіча

Re: PEOPLEnet у Луцьку

Повідомлення max »

яка в тебе швидкість на Вишкові?
Чи стабільний конект?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: PEOPLEnet у Луцьку

Повідомлення Black »

Я користуюсь другий день. Приємно вражений. На 33-ому супершвидкість. з цього форуму зливав зі швидкістю 120 кбайт/с. В липинах швидкість трохи гірша, але все одно непогано працює. Набагто краще ніж утел, який тяне тільки біля вікон і має меншу швидкість.
bingo
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: Вів 06 жовтня 2009 р. 15:06
Стать: чоловіча

Re: PEOPLEnet у Луцьку

Повідомлення bingo »

В мене на Вишкові швидкість 1Мбіт/сек... вночі взагалі до 2Мбіт доходить... і зв"язок ще ніразу не переривало... не натішусь :roll:
Це мені так друг порадив, який доречі працює в Інтертелекомі :D
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: PEOPLEnet у Луцьку

Повідомлення Black »

Оновлений тарифний план «Безлімітний Новий» за акційною ціною всього за 270 грн./міс.!

З 25 березня нові та існуючі клієнти PEOPLEnet можуть підключитися до вдосконаленого тарифного плану «Безлімітний Новий» і користуватися необмеженим доступом до Інтернету з абонентською платою у розмірі 270 гривень на місяць!

Нові клієнти PEOPLEnet можуть підключитися до тарифного плану «Безлімітний Новий» без документів, придбавши стартовий пакет вартістю 60 грн., а також на контрактній основі, при цьому авансовий платіж складе 270 грн., які поступають на рахунок клієнта в повному об'ємі.

Існуючі абоненти PEOPLEnet можуть перейти на тарифний план «Безлімітний Новий» за допомогою Системи самообслуговування клієнтів PEOPLEnet.

Вартість переходу на даний тарифний пакет – 25 грн.

Всі ціни зазначені з урахуванням ПДВ без ПФ.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: PEOPLEnet у Луцьку

Повідомлення Black »

PEOPLEnet інформує існуючих та нових абонентів про наступні зміни: в тарифних планах «Безлімітний Новий» та «Безлімітний Новий А» вводиться обсяг пакетного трафіку Інтернет – 27 ГБ/місяць (об’єм послуг, що входить до щомісячної абонентської плати, 270 грн./міс. з ПДВ без ПФ). Вартість трафіку Інтернет понад пакетного обсягу – 0.02 грн./МБ з ПДВ без ПФ. Тарифні плани будуть змінені 1 жовтня 2010 року.
Відповісти