Чи варто переходити на Лайф?

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення TORRY »

Убыток life:) в 2007 году составил 167,7 млн. долл.
«Прайм-Тасс» // 28.02.2008

Чистый убыток украинского оператора сотовой связи «Астелит» (ТМ life:) в 2007 году составил 167,7 млн. долл. Об этом говорится в заявлении компании Turkcell, передает «Прайм-Тасс»...

http://proit.com.ua/telecom/2008/02/28/133953.html

Як ви ставитесь до "Лайфу", коли очікувати зміни тарифної політики, і яких тарифів очікувати?
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення buxter »

Поки є дзвінки в Росію по 50 коп, я ставлюся до Лайфа добре, далі буде видно.... :roll:
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення TORRY »

Більшість абонентів лайфу, так само як і білайну, мабуть, використовують оператора з якоюсь однією метою, або звінок за кордон, як це робить buxter, або розмови на шару з конкретним другом, а хтось реально користується вищезгаданим оператором постійно, тобто не в парі з слоном, а лише ним? і скільки Ви тратите в місяць?
Аватар користувача
Orchid
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 45
З нами з: П'ят 11 січня 2008 р. 13:12
Стать: жіноча

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення Orchid »

Абсолютно не варто, якщо тільки цей оператор. От в мене була карточка МТС і Лайф, поїхали відпочивати за місто, з собою взяла лише Лайф, просто не подивилася, яка карточка на той момент стояла. В результаті залишилась зовсім без зв'язку як тільки ми виїхали за місто. Виїхавши за межі міста, ти стаєш абсолютно недоступним.
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення TORRY »

Все вірно, я на цю тема не буду навіть сперечатись, але мене цікавить не якість послуг, а саме витрати, оскільки у мене більшість друзів на МТС, то будучи на такрифному плані "перший" починаючи з 2-ї хвилини я плачу по 3 коп, в такому режимі я спілкуюсь з 80% номерів моєї телефонної книги, ті в кого КС, мабуть, скажуть щось подібне, а як у випадку з тим же лайфом? Все одно людей які користуються слонами НАбагато більше!..?Так скільки ж воно їм виносить?
Brims
Новачок
Новачок
Повідомлень: 15
З нами з: Нед 17 лютого 2008 р. 18:49
Стать: чоловіча

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення Brims »

Переважно, коли в людей є Лайф, то вони мають ще когось, в кого Лайф теж є другою карткою, і тоді вони витягають картки МТС або КС, вставляють лайфівські і говорять між собою, для цього не потрібно мати багато номерів, а просто дзвонити один одному. А от якість цих переговорів залишає бажати кращого... Це правда. Тому мабуть треба подумати перед тим як брати собі Лайф...
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення TORRY »

І от оцих "двійників" лайф з гордістю називає своїми Активними абонентами, і їх у лайфа аж 9!!! млн, мені цікаво, що вони далі робити будуть, я не думаю що ми будем ще довго перебувати на таких жалюгідних позіціях, колись людям набридне картки переставляти..
Аватар користувача
PhoeniX
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: П'ят 26 жовтня 2007 р. 19:51
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк Україна

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення PhoeniX »

Ну якщо так взяти, лайф є найдишевшим оператором, але повністю на лайф переходити не збираюсь...
В мене лайф є тількі для того щоб звонили до мене, сам його не поповнюю, основний оператор Діджус ше додатково користуюсь білайном. У Білайн, в порівнянні з лайфом, набагато якіснішиш зв'язок.
А лайф так... погратись можна :)
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення buxter »

На мою скромну думку, після появи в МТС тарифу супер МТС вільний Лайф втратив свою актуальність, і переходити на нього смислу вже нема. Сутка в МТС значно більша ніж у Лайфа, тому для любителів халяви цей тариф більш цікавий.
А для тих, хто є стійким фанатом Лайф більше підійде СуперЛайф. Правда таких людей небагато, у мене, наприклад, з більш ніж 200 записів телефонної книги лише 3 людей використовують Лайф як основний номер. Зараз напевне і вони щезнуть.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення Black »

Вчора Лайф не пахав в Луцьку майже весь день. крутий оператор. Поскорше б він обанкротився, або продався комусь...
Аватар користувача
Orchid
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 45
З нами з: П'ят 11 січня 2008 р. 13:12
Стать: жіноча

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення Orchid »

Є 2 варіанти розвитку подій: або ми весь час будемо переставляти картки і звикнемо до цього як до звичної нам справи, або нарешті підемо з лайф і залишимося при своєму паралельному операторі, який на разі є основним. Тому що я думаю, що і їм не вигідно бути в такій позиції як зараз, вони всеодно будуть змушені підняти ціни і почати більше заробляти на своїй роботі. А після вводу МТСом тарифу Супер МТС, можна одразу забирати з телефону Лайф чи іншого оператора і ставити МТС вже надовго. Цей тариф має сильно підкосити лайфівську абонбазу.
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення TORRY »

Orchid писав: А після вводу МТСом тарифу Супер МТС, можна одразу забирати з телефону Лайф чи іншого оператора і ставити МТС вже надовго. Цей тариф має сильно підкосити лайфівську абонбазу.
Якщо б КС відповів на мтсівський тариф тоді б Лайфу було дійсьно важко, а поки що лайф буде жити і мати своїх прихильників....
Аватар користувача
Alik
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: П'ят 01 червня 2007 р. 18:29
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення Alik »

в мене лайф ще з того моменту як їх давали нахаляву студентам, друзі мої майже всі теж перейшли на лайф, говориш і не думаєш що гроші закінчаться. в мене в місяць получається 25 грн це з тим що в мене ще підключений мелорінг. дуже рідко буває що до кінця місяця я поповняю ще на 10 грн (звісно якщо не лазити в інтернеті). доречі тарифи вже потроху збільшують раніше в мелорінгу було 1 грн в місяць + одноразовий платіж 5 грн за пісню, тепер цей платіж щомісячний :( . на рахунок якості звязку не сперечаюсь часом дуже дуже хр*нова якість на такі випадкі в мене під кришкою телефона є діджус, але вставяю я його, як правило, не більше ніж 1 раз в півроку.
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення buxter »

Тут кому як. У мене в офісі лише один співробітник на Лайфі, йому дзвонити ніхто не хоче, бо дорого. А друзі всі на МТС або Київстарі. IMHO, майбутнє за телефонами з 2 сім-картами. Я ось чекаю коли подешевшають dual-sim телефони gsm+cdma. Зараз маю dual-sim gsm+gsm МТС і Київстар.
Як варіант можна розглядати 3G, але не Укртелеком (не люблю цю контору), але апарати 3G стануть дешевими ще нескоро, то gsm+cdma виглядає більш привабливим.
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення TORRY »

buxter писав:Тут кому як.
Золоті слова, у мене друзів мало на лайфі тому говорити про вигоду тарифу для мене смішно, мені б прийшлось "на ворога" звонити дуже часто, а це зовсім не вигідно навіть з порівняно дешевими тарифами Лайф..
Відповісти