Чи варто переходити на Лайф?

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Orchid
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 45
З нами з: П'ят 11 січня 2008 р. 13:12
Стать: жіноча

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення Orchid »

Всегда трудно. когда ты один на одном операторе, а все кругом на другом. тут надо все время подстраиваться под других. Но труднее переходить с нормального оператора, с нормальными тарифами. на плохого (лайф) или на слишком дорогого (КС).
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення TORRY »

Ось я згадав про КС і задумався.., а як себе почувають ті люди, яким в силу різних обставин, приходиться зараз підключатись на КС і платити по тих шалених тарифах? ось, наприклад, ти приходиш на нове місце роботи, а тобі кажуть - у нас всі на КС, ви теж переходьте.., ну повинен же бути хоч якись більш-менш гуманниий тариф у кожного оператора!
Аватар користувача
Orchid
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 45
З нами з: П'ят 11 січня 2008 р. 13:12
Стать: жіноча

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення Orchid »

Думаю, что им не очень весело. разве что компания берётся оплачивать эти расходы. Самому оплатить такое удовольствие очень трудно. Разве что держать КС для входных звонков, и иметь ещё один телефон для себя с недорогим оператором.
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення TORRY »

Orchid писав:Думаю, что им не очень весело. разве что компания берётся оплачивать эти расходы. Самому оплатить такое удовольствие очень трудно. Разве что держать КС для входных звонков, и иметь ещё один телефон для себя с недорогим оператором.
Не завжди так виходить, тай з двома телефонами ходити, имхо, не дуже зручно, а переходити на телефони з двома сімками не дуже хочется, для мене при виборі телефона є дуже багато важливих факторів, Дуос, наприклад, мене не задовільняє..
Аватар користувача
Orchid
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 45
З нами з: П'ят 11 січня 2008 р. 13:12
Стать: жіноча

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення Orchid »

Був в мене прикол, коли я загубила карточку МТС. Прийшла в ЦОА і мене там питають усі необхідні дані для поновлення, все ніби більше-менш пам'ятала, але дійшла справа до останніх найчастіше набраних номерів. І тут я замовкла :scare: . Бо коли користуєшся двома телевонами, то толком не пам'ятаєш деталі ні про один з двох номерів.
dream_maker
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: П'ят 17 жовтня 2008 р. 12:19
Стать: жіноча

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення dream_maker »

Я отлично отношусь к этому оператору, пусть не всегда наилучшая связь, но поговорить можно подольше
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення TORRY »

Можна, але нажаль є неприємні факти які неможливо заперечити, з кожним місяцем звязок стає все дорожчим, от у моєму тарифному плані відбулись такі зміни, посекундна тарифікація тепер діє лише з 21 секунди, а якщо проговорив лише 3, все одно платиш за 1/3 хвилини, шо буває часто. через проблеми зі звязком :(
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення flip1715 »

Я вже двічі пробував користуватися лайфом, наразі успіху мало. БУдуть нормальні тарифи, на постійній основі, які не будуть кожні два місяці зазнавати змін, тоді можна буде пр шось говорити, а так... :(
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення TORRY »

На жаль, змушений сам себе виправляти, виявляється повекундної тарифікації взагалі вже немає, :evil: , а рахувати будуть 20хвилинки, і завкруглювати будуть в сторону більшого!
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення Саня »

Все робиться для того, щоб оператори заробляли більше :mad:
Вони тільки в рекламі скрізь твердять про нуль копійок, безплатно і т.д. А насправді та "халява" обходиться все дорожче.
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення flip1715 »

Скоро від реклами типу "Безкоштовно, Все по нулям" народ буде тікати як від чуми :D ...чим більша халява, тим більше вона коштує, тут я погоджуюсь.
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення TORRY »

Те що вони хочуть заробляти більше й так ясно, тепер стало явним яким саме чином вони будуть це робити, усіх будуть переводити на контракт, а як інакше зрозуміти такі кроки, якщо не поповнюєшся - платиш 50 ВСЕРЕДИНІ мережі!?
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення flip1715 »

Доречі, а чи не здається вам, що 20 секундна тарифікація - це порушення закону, адже ми платимо за те, чого нам не надають ?
shain
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: Пон 22 грудня 2008 р. 04:35
Стать: чоловіча

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення shain »

Life:) - то велике лайно, яке дурило абонентів з самого початку свого існування і продовжує робити це зараз.
Насамперед це стосувалося обчислення тарифікації дзвінків, яку у Life:) вирішили, що можуть міняти як завгодно.
А зараз, наприклад, як вам подобається автоматичне знімання 6 гривень кожних 30 календарних днів за послугу, якої ви не замовляли, я кажу про послугу мелорінг, яка була автоматично встановлена абонентам.
Або цікава плата за деталізований рахунок, який зараз коштує 10 гривень за місяць і який можна отримати тільки у центрі обслуговування у друкованому вигляді.
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Чи варто переходити на Лайф?

Повідомлення flip1715 »

Доречі, а як вам підняття тарифів на міжнародні дзвінки? Нормально?! Це при тому, що на них оператор не зле заробляє, адже тарифікація на них похвилинна :evil:
Відповісти