Нова програма лояльності для МТС Передоплата

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Нова програма лояльності для МТС Передоплата

Повідомлення flip1715 »

+1. Для покоління старшшого 40 років розібратися у всій цій купі акцій і нюансів не реально....так що розяснювальну роботу провести б не завадило
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: Нова програма лояльності для МТС Передоплата

Повідомлення buxter »

Хіба що сам будеш проводити таку роботу. Ніхто цього задарма робити не буде. Зрештою для і є молоді покоління, щоб проводити таку роботу серед старших поколінь, вчасно змінювати їм тарифні плани, та переключати на вигідні знижки.
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Нова програма лояльності для МТС Передоплата

Повідомлення flip1715 »

:) З власного досвіду скажу, що окрім своїх кількох сімкарт мушу паралельно слідкувати за телефонами батьків, обмінювати бонуси, підключати послуги і тд...добре, що це тепер легше робити з допомогою інтернету, а то слухати кожен раз робота - просто нереальна нудьга....а ще іноді можу підгрузити оператора ( я ж на контракті, тому іноді, просто звоню операторові і вирішую всі проблеми для припейда батьків... :)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Нова програма лояльності для МТС Передоплата

Повідомлення Black »

Там так набонусуєш з МТСом. Взяв за весь час кілька стартових (коли їх можна було ще комусь продати) і ваучер поповнення. Назбирати ж на знижку на телефон нереально, та й все одно ДУ треба підписувати. Простіше відключати номер було і брати новий номер. МТС працює не по принципу європейських операторів...
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Нова програма лояльності для МТС Передоплата

Повідомлення flip1715 »

На жаль за Європейськими принципами у нас ніхто і ніщо не працює.... ( недавно мав досвід перетину кордону з Польщею та розмитнення деякого майна :), так що після цього мені проблеми з мобільним оператором здаються дитячими забавками :) )...а щодо бонусів, то буквально на днях підключив на припейді умсі скидку, 15 відсотків, як не як гроші.... не завадять...жаль, що нарахують тільки з 15-го числа наступного місяця...
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: Нова програма лояльності для МТС Передоплата

Повідомлення buxter »

Погоджуюся, що для отримання реальних преференцій по старій бонусній системі треба було розмовляти по телефону практично цілодобово. А так, стару сім-карточку найшов, пилюку з неї стер, і маєш 15% знижки. ггг
Аватар користувача
Orchid
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 45
З нами з: П'ят 11 січня 2008 р. 13:12
Стать: жіноча

Re: Нова програма лояльності для МТС Передоплата

Повідомлення Orchid »

А я карточкою МТС користуюся весь час, вона в мене на поличці пилюкою не припадає. От, правда, нещодавно її випадково загубила. Прийшлося поновлювати. Обійшлося мені це задоволення аж в 21 грн. Шкода звичайно, що фактично ні за що гроші заплатила. Але зато тепер далі можу користуватися програмою лояльності.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Нова програма лояльності для МТС Передоплата

Повідомлення Black »

ще один бот мтса...
Відповісти