МТС надає доступ в Інтернет по CDMA-450

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: МТС надає доступ в Інтернет по CDMA-450

Повідомлення buxter »

Belamor писав:Що значить ДОРОГО? Срана Чехія то може зробити? А в МТС проблеми? Нахера тоді взагалі мережі 3ЖЕ зі швидкістю модемного звязку? Не смішіть мої копита. МТС немає бабла? НЕ ВІРЮ.
Срана Чехія заробляє більше. За повноцінне 3G прийшлось би дорожче. І далеко не всі абоненти змогли би купити собі термінали доступу. Потім друге. Можливо, МТС взагалі би не гралася в ЦДМА-450, якби НКРЗ дала ліцензії. Так не дають же. :(
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: МТС надає доступ в Інтернет по CDMA-450

Повідомлення flip1715 »

+1! якби не наше улюблене ГАСУДАРСТВО, МТС з Київстаром вже б давно і УМТС запустили і чого тільки не хочеш. Це НКРЗ добряче гальмує розвиток ринку, а отже і наші з вами можливості
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: МТС надає доступ в Інтернет по CDMA-450

Повідомлення Belamor »

Срана Чехія заробляє більше. За повноцінне 3G прийшлось би дорожче. І далеко не всі абоненти змогли би купити собі термінали доступу. Потім друге. Можливо, МТС взагалі би не гралася в ЦДМА-450, якби НКРЗ дала ліцензії. Так не дають же. :(
Вот власне - чехи мають більші ЗП - ПРОТЕ ДЛЯ НИХ МОБІЛЬНИЙ ЗВЯЗОК ДЕШЕВШИЙ НІЖ ДЛЯ НАС. Вони за повноцінний 3G платять менше ніж за оцю пародію від МТС.Де логіка? А там логіка - що МТС в нас гребе БАБЛО. Бо знає, що вклавши мінімум - отримує і так максимум. Бо альтернатив немає. А питання ліцензій - це справа грошей і лобіювання наверху. МТС могло б і спробувати.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: МТС надає доступ в Інтернет по CDMA-450

Повідомлення flip1715 »

тому що ( повторюсь ) в державі - бардак! ЧОМУ НКРЗ не дає ліцензій? ЧОМУ законодавчо не обговорюються питання мобільного ринку та взаємовідносин на ньому? ЧОМУ?ЧОМУ?ЧОМУ? я думаю, що і той же МТС і КС і хто тільки завгодно з радістю будували би 3 покоління якби їм не пхали палки в колеса. СДМА на разі для інтернету цілком достатньо, але це НАРАЗІ, зрозуміло, що з часом буде малувато. хто винен? - всі: з одного боку держава, яка тільки прапорпами махає перед віборами, з другого - операторі, які теж ведуть далеко не чесну гру, з третього нарешті - ми, - абоненти, які хавають все, що їм дають ( ну це вже загальна наша риса - вічна українська терпеливість )...ось і результат...сумно? нічого якось воно буде. років 5 назад ніхто про ЕДЖ не мріяв, не те що про коннект там чи ше шось.
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: МТС надає доступ в Інтернет по CDMA-450

Повідомлення buxter »

Belamor писав: Вот власне - чехи мають більші ЗП - ПРОТЕ ДЛЯ НИХ МОБІЛЬНИЙ ЗВЯЗОК ДЕШЕВШИЙ НІЖ ДЛЯ НАС. Вони за повноцінний 3G платять менше ніж за оцю пародію від МТС.Де логіка? А там логіка - що МТС в нас гребе БАБЛО. Бо знає, що вклавши мінімум - отримує і так максимум. Бо альтернатив немає. А питання ліцензій - це справа грошей і лобіювання наверху. МТС могло б і спробувати.
зато вони платять податки. А ми - ні. Я краще буду дорожче платити за мобільний зв'язок, ніж платити європейські податки з своєї зарплати...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: МТС надає доступ в Інтернет по CDMA-450

Повідомлення Black »

Ти думаєш в них більший податок??? Навіть якшо і більший то не набагато. В нас теж податки не низькі...
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: МТС надає доступ в Інтернет по CDMA-450

Повідомлення flip1715 »

так, але ми їх вміємо не платити :razz: :D 8) :roll: я би дуже хотів мати звязок європейської якості, але за українськими цінами
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: МТС надає доступ в Інтернет по CDMA-450

Повідомлення Black »

Не кругом ж однаково...
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: МТС надає доступ в Інтернет по CDMA-450

Повідомлення buxter »

Більшість податків все-таки не платить. Тому і сидить тихо... не рипається. У нас, де будь-яке рішення суду купується і продається рипатись в принципі нікуди... :o
Тому інколи великі корпорації ведуть себе так нахабно. Згадайте історію про мужика, який розбився на новому Вольво через те, що подушка безпеки не спрацювала. Подавав в суд довший час, а толку ніякого.
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: МТС надає доступ в Інтернет по CDMA-450

Повідомлення buxter »

Здешевлено доступ до МТС Коннекту. В тарифі Коннект 100+ модем для доступу коштує 240 грн, правда з ДУ на 2 роки. Тепер залишилося розширити покриття хоча б на всі обласні центри.
http://www.pre-paid.com.ua/content/view/2080/30/
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: МТС надає доступ в Інтернет по CDMA-450

Повідомлення flip1715 »

ой ну це просто щось нереальне!!! слони знизили вартість жиліза...приємно. є надія, шо поки той коннект доповзе домене в місто модем взагалі копійки коштуватиме ( хоча і так не дорого, мій кабельний мені коштував гривень 300...плюс підключка :( )
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: МТС надає доступ в Інтернет по CDMA-450

Повідомлення Belamor »

Motorola USB Modem i Discovery?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: МТС надає доступ в Інтернет по CDMA-450

Повідомлення flip1715 »

Belamor писав:Motorola USB Modem i Discovery?
ага, до честі провайдера скажу що під час Нового року глюків не було ( поки що ?:))


Доречі, в кого як парцювали оператори на НР? мій МТС працював нормально, КС теж не глючив...
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: МТС надає доступ в Інтернет по CDMA-450

Повідомлення buxter »

Я теж не жаліюся. Ні на одного ні на другого. МТС - супер. КС навіть виправив торішній глюк с смсками...
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: МТС надає доступ в Інтернет по CDMA-450

Повідомлення flip1715 »

точно, це прогрес, як не крути....
Відповісти