GPRS інтернет

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

Відповісти
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

GPRS інтернет

Повідомлення Matviyuk »

Тіпа новина:
Відтепер бізнес та розваги на новій швидкості! Завдяки технології GPRS абоненти ACE&BASE отримують нові переваги та можливості при використанні послуг WAP та традиційного доступу до мережі Інтернет: Швидкість прийому і передачі інформації приблизно в три рази вища, ніж при використанні стандартної технології передачі даних CSD, а це означає в три рази більше інформації за той же проміжок часу; З’єднання з мережею Інтернет здійснюється за лічені секунди; З’являється можливість приймати і здійснювати дзвінки, не розриваючи при цьому з’єднання (зверніть увагу, що наявність цієї можливості залежить від Вашого мобільного телефону) І головне – плата стягується не за тривалість з’єднання, а за об’єм отриманої і переданої інформації. Вартість послуги WAP GPRS складає 10,00 грн. за 1 мегабайт отриманої і переданої інформації, Інтернет GPRS – 5,00 грн. за 1 мегабайт отриманої і переданої інформації.

Отака вафля і пряник, малята.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Нє прошло і трі года. :D
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Народ скажіть чесно !!! Ну і шо? Хтось використовує то активно?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я користуюсь GPRS в UMC.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

я розумію що користуєшся.
Но мене цікавить як? Якими ти послугами коритсуєшся? і чи можеш сказати що це комфортно і юзабельно? Чи просто для пантів?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Закачував мелодії, логотипи, ігри, проги через WAP GPRS, користувався Mobile Internet - підключав телефон до компа, перевіряв пошту і сидів в асьці, відсилаю через e-mail клієнт телефона sms-и через GPRS (на поштовий ящик типу номер@sms.umc.ua, номер@2sms.kyivstar.net), смс виходить тоді десь до 1 коп. Єдиний недолік - дороговизна цієї послуги.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

нда дорогувато трохи. треба щоб активно ця послуга розвивалася. хоча з тим набором послуг що зараз є ИМХО воно не зовсім корисне поки шо для мене. Для закачкі мелодій і ігр я все таки використовую кабель до компа. Хоча можливо я недооцінюю.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Кабель треба купувати і не до всіх моделей є, а жопорєз є в усіх моделях з кольоровими дисплеями і в останніх моделях з некольоровими.
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

Трафік використання ГПРС на моєму телефоні (з початку квітня цього року): Всі відіслані дані:925 515 б. Всі отримані дані: 13 854 102 б.
Наюзав це аською, мелодіями, голих баб наскачував в картінках. Ще зручно, коли поставив ставочку (тищонок пару), уповати в живих результатах (тіпа футбольчик, баскетбольчик, тенісок і т.д.). Недавно сидів в неті з чужого ноута через ірду. Радісно так, сидиш собі в Тигреняті, пивко пєш, по ссилочках клікаєш. Е-х...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Маловато. Я за вечір більше висидів в асьці. Чому не зробити тарифи такі як на діал-ап? Думаю це буде вигідніше, а то 1 Мб - це кілька разів переглянути цей форум, вигідно сидіти хіба що з необмеженого і то там обмеження на трафік тепер.
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

Шо маловато? Ти сидів на халявному Мобі, а я за все платив. Получається цельна сотня з копійками за 3,5 місяці.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я насидів десь 2,5 мегабайта по 5 грн за 1 Мб, після 12 години ще 5 мегабайт по 1,12 грн і це десь з 20:00 до 3 ночі. Правда після 12 години сидів трохи в чаті з відключеною графікою в браузері. Прийде рахунок - покажу. А коли сидів на мобі, то на трафік уваги не звертав взагалі.

Інфа з телефону:
Принято: 39 751 001 байт
Передано: 9 391 888 байт

Це за 2 вечори лише і нічого не качав. Якщо сидіти так постійно на УМЗ, то офігієш від рахунку потім.
Misha
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 144
З нами з: Сер 22 червня 2005 р. 11:25
Звідки: Lvov

Повідомлення Misha »

Як для мене 5 грн з мегабайт через жопопрез ціна космічна. Невже у Луцьку нема провайдерів щоб по дозвону підключитись, якщо ні то користуйтесь послугами укртелекому.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Та провайдерів тут тьма - Укртелеком, Фотаком, Візор, Інфоком, Приват і ще кілька. Тут мова про жопорєз пішла і ціни на нього, бо Київстар тільки ввів послугу для препейду.
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

Я досить активно використовую жопорєз (бо на халяву) можна навіть шось качати, але до цього треба мати сталеві нєрви, 100 метрів рубав десь півтора тижня. Швидкість зєднання 1,5-2,5 кб/с
На телефоні маю такі дані: відіслано 70 243 109 б, прийнято 506 138 178 б
Востаннє редагувалось Пон 15 серпня 2005 р. 08:00 користувачем searcher, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти