МТС-Україна

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: МТС-Україна

Повідомлення Black »

А що не домовляються? тарифи майже однакові на дзвінки в мережі і поза нею. Акції і послуги практично разом вводять. Цього року нічо не дали під Новий рік всі теж дружно...
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: МТС-Україна

Повідомлення buxter »

Угу . Всі чекали, шо дадуть щось під занавіс, але МТС рекламує свої 10000 хвилин, КС, свій "найкращий" тарифний план, певне так і рік закінчиться...
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: МТС-Україна

Повідомлення flip1715 »

...не судилося Мотрі щастя......маємо те, що маємо....я от сушу собі голову чи давати після нового року 32.70 га перехід в перший, чи забити і користуватися вільним, позаяк в загашнику 4 різдвяних мінімальних, котрі продовжили ( і на тім спасибі )
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: МТС-Україна

Повідомлення Black »

А чому про новий тариф МТС Копійка ніхто не написав поки я був відсутнім?

Тариф МТС Копійка Передплата
Послуги перша хвилина / усі наступні протягом одного дзвінка
Дзвінки усередині мережі, грн./хв. 0,01 / 0,15
Дзвінки на два улюблених номера всередині мережі (послуга «Моя Сім'я» ), грн./хв. 0,05
Вартість дзвінків на міські номери і номери інших мобільних операторів по Україні 0,65 / 0,90
SMS по Україні, грн./шт. 0,30
Плата за з'єднання, грн. 0,27

Контрактні абоненти Тариф МТС Копійка
Послуги перша хвилина / усі наступні протягом одного дзвінка

Дзвінки усередині мережі, грн./хв. 0,01 / 0,15

Дзвінки на два улюблених номера всередині мережі (послуга «Моя Сім'я» ), грн./хв. 0,05

Вартість дзвінків на міські номери і номери інших мобільних операторів по Україні 0,65 / 0,90

Безкоштовні пакетні хвилини для дзвінків об'єднану мережу МТС та JEANS, міські та інші мобільні мережі в межах України, хв./міс. 30

SMS по Україні, грн./шт. 0,30

Плата за з'єднання 0,00

Абонентська плата*, грн./день 1,00

Початковий аванс без придбання телефону, грн. 39,00

Додаткові можливості
Послуга «Плюс» (безкоштовні хвилини для дзвінків на інші мобільні та міські мережі в межах України та всередині мережі МТС), хв./міс. 55

Абонентська плата з урахуванням послуги «Плюс» (грн./день) 1,83*

Початковий аванс з придбанням мобільного телефону (при замовленні послуги «Плюс» на 12 міс.), грн. 149,00


* Усередненне узагальненне значення та залежить від кількості календарних днів у місяці.

Існуючи контрактні абоненти можуть перейти на новий тариф МТС Копійка.
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: МТС-Україна

Повідомлення SunSeth »

black писав:А чому про новий тариф МТС Копійка ніхто не написав поки я був відсутнім?
Тому що знов фігня. Залишаюсь на свому "Різдвяному".
Востаннє редагувалось П'ят 01 лютого 2008 р. 12:35 користувачем SunSeth, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: МТС-Україна

Повідомлення flip1715 »

+1! Перший імхо кращий....явно не велика аудиторія в копійки буде...хіба якимсь школярам, що по півхвилини балакають підійде....
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: МТС-Україна

Повідомлення Black »

В контрактному ваіранті ПЗЗ сховали знову в абонблату щоденну - 1 грн. хахаха. і 30 хв дали пакетних на місяць. Кароче знов намучують... Зробіть наприклад стільки-то коп на такий-то напрямок і все. БЕЗ АБОНПЛАТ, ПЛАТ ЗА ЗЄДНАННЯ, ВАРТОСТІ ПЕРШОЇ/ДРУГОЇ хВИЛИН і іншої херні. Дістали вже. Ідіотські тарифи. Важко навіть порахувати що тобі вигідніше. Головна задача - заплутати абонента, не повівся на старий тариф, ось тобі новий, ще заплутаніший, може на нього поведешся. Цікаво МТС продовжує втрачати абонентів?
Аватар користувача
Orchid
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 45
З нами з: П'ят 11 січня 2008 р. 13:12
Стать: жіноча

Re: МТС-Україна

Повідомлення Orchid »

Поки молоді оператори типу Лайф і Білайн і компанія не розбудують свої базові станції на кожному клаптику землі нашої країни, думаю МТС залишиться при своїх клієнтах. Принаймні при більшості з них.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: МТС-Україна

Повідомлення Black »

По моєму в маркетологів МТС криза. Такий тариф придумати... Взагалі розуму нема...
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: МТС-Україна

Повідомлення flip1715 »

Мабуть нема вже куда дальше шару роздавати. І так тарифи у порівняннні з тими, що були кілька років тому, стали набагато лояльнішими. Ну принаймні що стосується внутрішньої мережі....Щодо зовнішньої, то тут ніхто з операторів ще нічого вартого уваги не запропонував....А взагалі, на фоні поступового впровадження ПЗЗ на лайфі і білайні цей тариф виглядає цілком природньо
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: МТС-Україна

Повідомлення Black »

От якраз Лайф найкраще поставився до відміни плати за зєднання! а всі інші створили ілюзію відміни.
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: МТС-Україна

Повідомлення flip1715 »

Так, лайф молодець, хоча теж без обовязкових 25 грн обійтися не зміг.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: МТС-Україна

Повідомлення Black »

ці гроші в тебе на рахунку, а не знімаються як абонплата...
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: МТС-Україна

Повідомлення flip1715 »

так, але що буде якщо я не виговорю всі ці гроші за місяць? правильно вони залишаться на рахунку і доплюсуються до нових 25 грн... тобто не важно хочу я говорити чи ні - гроші уже в оператора, назад їх забрати чи потратити на інші, окрім мобільних, цілі я вже не зможу. Це все одно, що принести додому зарпалту і віддати дружині :) - ніби як і гроші є, а тратиш тільки на те, що "потрібне" :):):) ....абонка на мтс контракті приміром - це теж саме, тільки підхід дещо інший...якщо рівняти МТС і Лайф, то в першому варіанті абонент платить за відсутність ПЗЗ і платить за розмови, а в лайфі абонент платить за розмови, тому що ПЗЗ відсутня......:)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: МТС-Україна

Повідомлення Black »

25 грн на місяць я думаю можна виговорити за місяць на дзвінки та смс на мережі інших операторів легко. Якщо ні, ці гроші перенесуться і їх можна буде використати згодом. Якщо грошей буде там забагато, можна буде їх переводити своїм друзям/знайомим. Тобто перепон я не бачу жодних. Оператор отримує свої гроші, а абонент телефонує необмежено в мережі безкоштовно і ще має 25 грн на розмови в місяць. Це ж навіть не абонплата, яка знімається і невикористані пакетні хвилини вираховують...
Відповісти